facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup Trampkarzy (foto)

Kryspinów Cup Trampkarzy (foto)

W sobotni wieczór poznaliśmy triumfatora turnieju Kryspinów Cup Trampkarzy, zawodów które miały bardzo ciekawy i nie do końca spodziewany przebieg. Mowa tu o triumfie LKS Szaflary, drużynie która wywalczyła triumf niesamowitą skutecznością pod bramką rywali i kapitalnymi interwencjami Mateusza Gawrona.

 

 

Szaflary wywodzą się z eliminacyjnej grupy B, w której owszem na wstępie pokonały Prokocim 6:3 ale w drugiej serii gier już po 4 minutach przegrywały 0:3 z Wieliczanką i wydawać by się mogło, że ekipy Konrada Dygonia może zabraknąć w strefie medalowej. Ale górale mieli w tym turnieju chwile zarówno słabości jak i wielkości. Zespół Szaflar zanotował wielki come back i nie dość, że doprowadził do remisu, który zapewnił mu w zasadzie awans do półfinałów, to jeszcze jak się później okazało, w strefie medalowej rozdawał karty. Prawdziwą próbę podopieczni trenera Dygonia przeszli w ostatniej serii gier w której zmierzyli się z Górnikiem Wieliczka 2004, na pierwszy rzut oka najlepszym obok Trzebinii zespołem w turnieju. Złoty gol Szymona Hyrca pozwolił Szaflarom niespodziewanie pokonać Górników 1:0 i wyjść z grupy z pierwszego miejsca! Szaflary to zespół bez fajerwerków. O sile zespołu stanowi generalnie tercet zawodników. Niezwykle dynamiczny zawodnik generujący ofensywne akcje z własnej połowy. Świetnie panujący nad piłką i rozumiejący się bez słów choćby z Michałem Haręzą. Mowa o Adamie Mrugale, zdaniem reportera Futbol-Małopolska, najlepszym piłkarzu LKS. Mrugała wespół z królem strzelców turnieju Krzysztofem Jarząbkiem oraz ze świetnie ten duet uzupełniającym Szymonem Hrycem - przy nieocenionej pomocy Mateusza Gawrona w bramce, zdołali przebić niejeden mur i przedostać się aż do ścisłego finału, pokonując w półfinale także skromnie bo 1:0 Lotnika Kryspinów po golu niezastąpionego Jarząbka.
 
Triumf Szaflar w grupie B spowodował, że w drugim półfinale zmierzyły się ekipy, przez wielu typowane do ścisłego finału. Mowa o Górniku Wieliczka 2004 oraz MKS Trzebinia. Obie te ekipy sprawiały tego dnia najlepsze wrażenie. Najpierw słów kilka o Górniku, bo ten zespół kosztem Trzebinii dotarł do wielkiego finału. Podopieczni Krzysztofa Wolińskiego grali szybko, pewnie, zdecydowanie i pełną parą atakowali bramkę rywali w każdym meczu. Gładkie triumfy nad Wieliczanką i Prokocimiem zwiastowały spacerek do strefy medalowej. Ale zdarzył się taki mecz z Szalfarami, o którym mowa była już wcześniej. Górnicy dwoili się i troili, strzelali na zawołanie ale wszystko bronił Mateusz Gawron. Nie mógł przełamać się w tym spotkaniu choćby najlepszy strzelec Górnika Jakub Świeży, który w pierwszych dwóch meczach zdobywał po dwa gole. Z Szaflarami mógł ich zdobyć nawet i dwa razy tyle ale... ani jemu, ani jego kolegom nie udało się pokonać golkipera. Podobnie zresztą wyglądał pojedynek finałowy. 
 
Mecz o pierwsze miejsce w turnieju rozpoczął się od małego bombardowania bramki Gawrona. Górnikom nie udało się jednak napocząć rywala, co uczynił zabójczo skuteczny rywal. A dokładniej wspomniany wcześniej lider zespołu Adam Mrugała. Pierwsza akcja Szaflar i gol w 3 minucie otwierający wynik pojedynku. I choć Szaflary w 17 minucie podwyższyły na 2:0 za sprawą Krzysztofa Jarząbka (ten gol przypieczętował w dodatku koronę króla strzelców dla tego zawodnika) to tak naprawdę przez większość pojedynku Szaflary znajdowały się pod ostrzałem przeciwnika. Najwięcej okazji zmarnował Jakub Świeży oraz Kacper Półtorak. Górnicy, mimo że mieli w składzie kilku naprawdę utalentowanych graczy (Świeży czy Gorczyca) musieli zadowolić się brązowymi medalami.
 
Na trzecim stopniu podium wylądowała Trzebinia. Zespół Kacpra Ślusarka przez eliminacje przebrnął niczym burza. Wysokie wygrane zarówno z Lotnikiem, Hutnikiem jak i Górnikiem 2005 zapowiadały daleką podróż trzebinian w tym turnieju. Piłkarsko drużynie z Małopolski Zachodniej wystawić można najwyższe noty. Ekipa MKS grała dość prostymi środkami, niezwykle zespołowo, pomysłowo, intuicyjnie, umiejętnie także i bez piłki. Gracze Trzebinii mieli też świetną umiejętność przemykania za plecy obronców gdzie dostawali prostopadłe podania. Generowało to masę bramkowych okazji, z których wiele udało się zamienić na gole. Wszędobylski tego dnia był zwłaszcza Konrad Kalinowski. To zawodnik który być może najczęściej był w posiadaniu piłki spośród wszystkich graczy MKS, wysokie umiejętności gry jeden na jeden wykazywał Jan Garlacz, a gdy wspomnieć jeszcze o mianowanym najlepszym bramkarzem turnieju Michale Pałce, wydawać by się mogło, że Trzebinia zagra nawet i w finale. Tak się jednak nie stało bo mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami. Skromna porażka 0:1 z Szaflarami zepchnęła trzebinian do meczu o brąz. Tam, podopieczni Kacpra Ślusarka powetowali sobie nieskuteczność w meczu półfinałowym i nawrzucali Lotnikowi pięć goli. 
 
Lotnik ostatecznie zakończył zmagania na czwartym miejscu. Podopieczni Krzysztofa Sadko wykazywali się w tym turnieju bogatą wiedzą taktyczną. Dużo schematycznej gry, a nawet kilka schematów rozegrania stałych fragmentów gry wyraźnie pokazało, że w Kryspinowie solidnie pracuje się nie tylko nad techniką użytkową ale i dość wcześnie wpaja się pierwsze taktyczne schematy gry. Kilkakrotnie udało się zaskoczyć rywali i kryspinowanie w eliminacjach wyższość musieli uznać tylko wobec Trzebini. Lotnicy wyszli w miarę pewnie z grupy i mieli smaki na wielki finał ale padli w półfinale ofiarą królów wyników 1:0 - LKS Szaflary. W zespole Lotnika wyraźnie siłę ognia budowali kapitan Arkadiusz Tworzyk (szybki, dynamiczny, z soczystą lewą nogą oraz finezją w grze) oraz Hubert Bierzało (dynamiczny, przebojowy i nieobliczalny dla rywali). 
 
W meczu o piąte miejsce zmierzyły się zespoły Prokocimia i Wieliczanki. Krakowianie postawili się Szaflarom i ograli Wieliczankę z grupie eliminacyjnej. Zespołowi Dariusza Tomczyka chyba zabrakło nieco pewności siebie. Prokocim bywał dominowany przez rywali ale i w tym samym pojedynku potrafił przechylić tą szalę na swoją korzyść. Prokocim koniec końców pokonał Wieliczankę drugi raz pieczętując zasłużone mu miejsce piąte w klasyfikacji generalnej. W zespole trenera Tomczyka wyróżniał się m.in Patryk Kubański za sprawą wykorzystywania na boisku całkiem pokaźnych zasobów techniki użytkowej oraz Szymon Gwizdowski który regularnie niemal w każdym meczu wpisywał się na listę strzelców. Zwraca uwagę także fakt, że na 10 graczy z pola, aż 8 w tym turnieju wpisywało się na listę strzelców. 
 
Wieliczanka także nie wykorzystała do końca swojego potencjału. Mając w składzie niezwykle bramkostrzelnego Klaudiusza Bochniaka czy przebojowego Oskara Urbańskiego, można było liczyć na nieco więcej. Ale wieliczanie mimo prowadzenia 3:0 z Szalfarami, w spektakularny sposób roztrwonili ten dorobek, a porażka z Prokocimiem pokazała, że tego dnia są ekipy jednak nieco lepiej dysponowane od Wieliczanki.
 
W meczu o siódme miejsce spotkały się Hutnik Kraków i Górnik Wieliczka 2005. I chyba nie było to wielką niespodzianką. Dla Górnika Wieliczka 2005 ten turniej to na pewno bogata lekcja futbolu. Podopieczni Jarosława Jurasa (trenera także Wieliczanki) stawiali opór swoim przeciwnikom ale nie byli w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Na koniec słów kilka o Hutniku. To drużyna składająca się z naprawdę dobrze wyszkolonych graczy. Nie do końca jednak jeszcze poskładanych w zespół (przynajmniej w tym turnieju, w hali takie można było odnieść wrażenie). Hutnicy nie mieli dużej siły ognia ale wyraźnie nie brakowało pomysłu i umiejętności wyprowadzania akcji z własnej połowy. Bakcyla w tym elemencie połknął zwłaszcza Grzegorz Bandura, któremu wypatrywanie nietuzinkowych zagrań przy wyprowadzaniu akcji wyraźnie sprawiało satysfakcję. Efekty bywały naprawdę zaskakujące. Świetnie gry szukał także Samuel Łapczyński. W Hutniku było jednak kilku zawodników, którzy nie do końca rozumieli się z partnerami i to nieco obniżało wartość gry Hutnika jako zespołu. 
 
Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie medali, upominków, dyplomów i pucharów ufundowanych przez Powiat Krakowski, reprezentowany na uroczystości przez członek zarządu Rady Powiaru Krakowskiego Panią Agnieszkę Pylę, Gminę Liszki reprezentowaną przez samego Wójta Pawła Misia, Airport Kraków oraz firmę Kraksport. Nagrody wręczali poza wspomnianymi przedstawicielami Gminy Liszki i Powiatu Krakowskiego także Prezes LKS Lotnik Czesław Sadko oraz Wiceprezes Jarosław Koziara, a także przedstawiciele tego klubu Michał Olszewski i Łukasz Michalczyk.
 
Nagrodzono każdego piłkarza dyplomem i medalem, wyróżnionych indywidualnie pucharem oraz upominkami sponsorów, a kapitan każdego zespołu odebrał w imieniu całej ekipy okazały puchar.
 
Liderzy drużyn: 
Samuel Łapczyński (Hutnik)
Hubert Bierzało (Lotnik)
Kacper Półtorak (Górnik 2004)
Adrian Kot (Górnik 2005)
Mikołaj Kołek (Wieliczanka)
Adam Mrugała (Szaflary)
Eryk Grabowski (Prokocim)
Maciej Pucia (Trzebinia)
 
MVP TURNIEJU: Bartłomiej Jaśkowiak (Górnik 2004)
Najlepszy bramkarz: Michał Pałka (Trzebinia)
Najlepszy obrońca:  Arkadiusz Tworzyk (Lotnik)
Król strzelców: Krzysztof Jarząbek (Szaflary - 7 goli)
Król dryblingu: Patryk Kościółek (Górnik 2004)
Król rzutów karnych: Konrad Kalinowski (Trzebinia)
Król żonglerki: Karol Sewioł (Hutnik)
 
Grupa A
Trzebinia - Lotnik 3:1
Hutnik - Górnik 2005 3:2
Górnik 2005 - Lotnik 2:3
Hutnik - Trzebinia 0:4
Lotnik - Hutnik 2:1
Górnik 2005 - Trzebinia 1:6
 
1. Trzebinia 3 9 13-2
2. Lotnik 3 6  6-6
3. Hutnik 3 3  4-8
4. Górnik 2005 3 0  5-12

 
Grupa B
Wieliczanka - Górnik 2004 1:3
Szaflary - Prokocim 6:3
Prokocim - Górnik 2004 0:6
Szaflary - Wieliczanka 3:3
Górnik 2004 - Szaflary 0:1
Prokocim - Wieliczanka 2:1
 
1. Szaflary 3 7 10-6
2. Górnik 2004 3 6  9-2
3. Prokocim 3 3  5-13
4. Wieliczanka 3 1  5-8

 
Połfinały o miejsca 5-8
Górnik 2005 - Prokocim 1:5
Hutnik - Wieliczanka 1:2
 
Półfinały o miejsca 1-4
Lotnik - Szaflary 0:1
Trzebinia - Górnik 2004 0:1
 
o 7.miejsce
Górnik 2005 - Hutnik 1:3
 
o 5.miejsce
Prokocim - Wieliczanka 3:2
 
o 3.miejsce
Lotnik - Trzebinia 0:5
 
o 1.miejsce
Szaflary - Górnik 2004 2:0

 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
1.LKS Szaflary: 89.Mateusz Gawron, 8.Adam Mrugała (4 gole), 10.Krzysztof Jarząbek (7), 9.Szymon Hyrc, 7.Michał Haręza, 17.Kacper Guziak, 6.Bartłomiej Szaflarski (1), 4.Janusz Kułach, 14.Daniel Staszel. Trener: Konrad Dygoń.
2.Górnik Wieliczka 2004: 1.Igor Sobota, 12.Bartosz Gorzatczany, 5.Tymoteusz Gościński, 5.Kacper Półtorak, 3.Sebastian Kubik, 13.Michał Wcisło, 6.Kacper Florczyk, 17.Wiktor Nawrot (1 gol), 11.Bartosz Jaśkowiec (2)
9.Patryk Kościółek (2), 10.Jakub Świeży (4), 7.Tomasz Gorczyca (1). Trener: Krzysztof Woliński.
3.MKS Trzebinia: 1.Michał Pałka, 4.Maciej Pucia (1 gol), 17.Michał Hano (3), 8.Konrad Kalinowski (2), 6.Igor Krzywda (4), 3.Jakub Bieniek, 14.Oskar Głuch (2), 7.Jan Garlacz (1), 9.Mateusz Wojas (4), 10.Antoni Małocha (1). Trener: Kacper Ślusarek.
4.Lotnik Kryspinów: 1.Patryk Pernel, 27.Michał Świątkowski, 77.Radosław Michalczyk, 93.Szymon Kosek, 7.Wiktor Karcz, 99.Arkadiusz Tworzyk (4 gole), 5.Krzysztof Powroźnik, 49.Hubert Bierzało (1), 8.Hubert Bereźnicki (1), 20.Jakub Steczko. Trener: Krzysztof Sadko.
5.Prokocim Kraków: 1.Eryk Grabowski, 6.Szymon Gwizdowski (5 goli), 16.Kacper Fornal (2), 18.Daniel Belica (1), 9.Dawid Sunyk (1), 19.Nikodem Tomasiak (1), 20.Bartek Kutaj (1), 13.Patryk Kubański (1), 15.Antoni Chmielarski, 17.Radosław Chlebda, 11.Łukasz Sobczyk (1). Trener: Dariusz Tomczuk.
6.Wieliczanka Wieliczka: 1.Oskar Dębowski, 99.Arkadiusz Koanowski, 88.Klaudiusz Bochniak (6 goli), 19.Michał Myszka (1), 9.Filip Fliśnik, 13.Mikołaj Kołek, 3.Piotr Sikora, 10.Oskar Urbański (2), 6.Piotr Dudek, 17.Wojciech Jurkiewicz, 21.Jakub Gawlik. Trener: Jarosław Juras.
7.Hutnik Kraków: 1.Kamil Bober, 12.Oliwier Brelek, 13.Antoni Pisarczyk, 6.Grzegorz Bandura, 3.Filip Kogut, 14.Oskar Baran, 5.Maciej Duda, 11.Konrad Doniec, 9.Jakub Szewczyk (2 gole), 10.Samuel Łapczyński (2), 7.Daniel Morozewicz, 8.Karol Sewioł (4). Trener: Paweł Byrski.
8.Górnik Wieliczka 2005: 99.Oskar Paluch, 22.Filip Tańcula, 90.Jakub Gołąb, 19.Wojciech Jędrzejczyk, 95.Adam Klimczyk, 7.Miłosz Leśniak, 10.Adrian Kot (4 gole), 11.Kacper Łatka (2), 8.Krystian Kunuk (1), 6.Olaf Płonka. Trener: Jarosław Juras.


RELACJA WYKONANA W RAMACH USŁUGI: WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT
 
 
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-12-02 00:31:24


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:2
Piast Gliwice
20.04.2019
15:30
Zagłębie Lubin
2:3
Pogoń Szczecin
20.04.2019
18:00
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
3:3
Lech Poznań
20.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
:
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30

I liga

Warta Poznań
0:0
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
0:0
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
4:2
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:2
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
4:1
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
1:0
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
3:1
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
2:0
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00
Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
1:1
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
3:0
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
2:0
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
3:1
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
2:2
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
4:1
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
0:1
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
5:1
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
1:5
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
0:2
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
1:1
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
4:0
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
2:0
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
3:0
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
0:1
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
0:2
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
5:2
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
5:1
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
3:2
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
3:2
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
0:0
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
2:2
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
4:1
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
2:0
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
4:2
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Pasternik Ochojno
1:4
Gdovia Gdów
20.04.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Orzeł Myślenice
20.04.2019
14:30
LKS Śledziejowice
13:0
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
0:2
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
0:2
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:7
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
1:1
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
1:1
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
1:4
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
0:0
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
3:0
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
3:0
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
4:5
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
1:2
GLKS Gromnik
20.04.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
5:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:3
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
4:4
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
1:4
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
2:2
Kolejarz Stróże
20.04.2019
16:00
Huragan Waksmund
1:0
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
2:6
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
2:4
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
4:2
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
0:1
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
3:1
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:2
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
2:0
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
0:0
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
0:2
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:1
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
1:0
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Radziszowianka II
0:3
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
2:0
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
2:4
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
0:1
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
3:3
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
2:0
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
4:1
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
1:1
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
0:1
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
:
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
3:5
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
1:1
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
4:0
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
3:0
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
1:0
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
1:2
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
3:3
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
0:0
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
2:4
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
1:6
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
0:2
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
2:7
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
4:0
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
3:0
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
6:0
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
2:2
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
2:2
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
9:3
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
3:0
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
6:0
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00
Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
0:2
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
2:1
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
2:2
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
0:3
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
1:0
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
1:0
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
0:2
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
3:5
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
1:1
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
4:0
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
0:5
Staw Polanka
20.04.2019
11:00
Dukla Bysina
2:4
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
1:5
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
12:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
1:2
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
3:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
3:0
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
0:3
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

AS Progres Kraków
1:1
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Krakus Nowa Huta
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
2:5
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30
AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
3:1
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
3:0
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
12:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
16:00
LKS Wierzchowiska
1:7
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
15:00
Łysica Bodzentyn
5:1
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
0:0
Potok Sitno
20.04.2019
12:00