facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kmita Cup Trampkarzy, Juniorów Młd i Młodzików (foto)

Kmita Cup Trampkarzy, Juniorów Młd i Młodzików (foto)

Podczas kolejnego weekendu sportowych zmagań w XV Turnieju piłki nożnej Kmita Cup, którego organizatorem jest Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów, na hali w Zabierzowie przyszła kolej na rywalizację Trampkarzy, Juniorów młodszych oraz Młodzików młodszych.   

 

 

W sobotnim turnieju Trampkarzy w fazie eliminacyjnej utworzono trzy grupy czterozespołowe, z których po dwie najlepsze drużyny uzyskiwały awans do półfinałów. Następnie ich zwycięzcy trafiali do trzyzespołowego finału, zaś pokonanym przyszło walczyć o miejsca 4-6. O lokaty 7-12 rywalizowały natomiast te zespoły, które nie wywalczyły awansu we wstępnej fazie zmagań.

 

Fazę grupową, jako jedyni bez starty punktu przebrnęli gracze Milenium Skawina. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się również Słomniczanka Słomniki oraz AP Kmita „B” Zabierzów, gromadząc po 7 punktów. Niejako wizytówką tegorocznych edycji Kmita Cup stały się pojedynki półfinałowe. Nie inaczej było i tym razem. Przy okazji rozstrzygnięć, jakie zapadły na tym etapie już w pierwszej parze można mówić o sporej niespodziance. O jej sprawienie pokusiły się Orlęta Rudawa, które po rzutach karnych w stosunku 3-2 pokonały bezbłędne jak dotąd Milenium (w regulaminowym czasie padł wynik 1-1). Dzięki temu to podopieczni Pawła Gawęckiego zameldowali się w finale. Do Orląt niedługo później dołączyła Słomniczanka, która bez większych problemów uporała się z MKS Trzebinia „A”, zwyciężając 2-0. W trzeciej parze doszło natomiast do bratobójczego pojedynku obu zespołów gospodarzy, czyli AP Kmity Zabierzów. W tym przypadku o losach rywalizacji znów musiały decydować rzuty karne, gdyż po 12 minutach na tablicy wyników widniał remis 1-1. W karnych 5-4 triumfowała AP Kmita „A”, uzupełniając w ten sposób skład finałowej trójki.

 

W finałach energii wyraźnie zabrakło Orlętom, które najpierw uległy Słomniczance 0-1, a następnie AP Kmicie aż 1-5. O wszystkim miał zatem rozstrzygnąć ostatni mecz, w którym naprzeciw siebie stanęli gospodarze oraz goście ze Słomnik, którzy mając na uwadze mniej korzystny ze swojego punktu widzenia bilans bramek musieli to spotkanie wygrać w dowolnym stosunku. Tak się jednak nie stało, gdyż po zaciętym meczu zakończonym remisem 1-1, to młodzi zawodnicy AP Kmity Zabierzów, pod wodzą Artura Gawła po ostatnim gwizdku mogli zawiesić na szyi złote medale.     

 

Klasyfikacja zespołowa – Trampkarze

 

1. AP Kmita „A” Zabierzów 
2. Słomniczanka Słomniki 
3. Orlęta Rudawa 
4. Milenium Skawina
5. MKS Trzebinia „A” 
6. AP Kmita „B” Zabierzów 
7. Jutrzenka Giebułtów
8. MKS Trzebinia „B”
9. Świt Krzeszowice 
10. Wierzbowianka Wierzbno 
11. Skawinka Skawina
12. Maszycanka Maszyce   

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – MATEUSZ KONIECZNY (SŁOMNICZANKA)
NAJLEPSZY STRZELEC – MICHAŁ MAREK (AP KMITA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – JAKUB KUDELA (MILENIUM)
NAJLEPSZY OBROŃCA – KONRAD TATARUCH (ORLĘTA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – PATRYK ROŻEK (AP KMITA)   
 


Niedzielną rywalizację od wczesnych godzin porannych rozpoczęli Juniorzy młodsi. Dziewięć zespołów w tej kategorii zostało podzielonych na trzy równe grupy. Po dwie najlepsze ekipy z każdej z nich trafiały do półfinałów, których zwycięzcy awansowali następnie do trzyzespołowego finału. Przegrani z par półfinałowych walczyli z kolei o miejsca 4-6, a pozostali o pozycje 7-9.

Już faza grupowa pokazała, że czeka nas ciekawy i stojący na wysokim poziomie turniej. Najlepsze wrażenie w rundzie wstępnej pozostawiły zespoły AP Kmity oraz Kaszowianki, które wygrały oba swoje mecze, a także Dalin i Słomniczanka, walczące o punkty w tej samej grupie. W pierwszym półfinale gospodarze zmierzyli się z grającym do tej pory dość przeciętnie Krakusem Nowa Huta. Podopieczni Łukasza Kubika dowiedli, że są jednak drużyną idealną na tego typu turnieje, potrafiącą napędzać się z każdym kolejnym meczem. Boleśnie doświadczyli tego zawodnicy AP Kmity, którzy ulegli Krakusowi 0-3. W drugiej parze pomimo wyjścia z grupy z pierwszego miejsca, Kaszowianka musiała uznać wyższość Słomniczanki. Ekipa ze Słomnik zwyciężyła bowiem 4-2. Ostatni mecz półfinałowy dał się w sposób szczególny zapisać w pamięci, gdyż Dalin wespół z Maszycanką stworzyli świetne widowisko, pełne zmian nastrojów. Zespół z Myślenic po ciężkim boju pokonał rywali 4-3, dzięki czemu mógł być już pewny co najmniej najniższego miejsca na podium.    

Zwieńczeniem i zarazem ozdobą pojedynków Juniorów młodszych były mecze finałowe. Klasą dla siebie był w nich Krakus Nowa Huta, który najpierw 5-0 pokonał Słomniczankę, by własną dominację potwierdzić za sprawą wygranej 4-1 z Dalinem Myślenice. Ekipie ze Słomnik oraz Dalinowi przyszło zatem rozdzielić pomiędzy siebie pozostałe miejsca na podium. W bezpośrednim pojedynku lepszy okazał się Dalin (4-2) i w rezultacie to do zespołu prowadzonego przez Jakuba Burtana powędrowały srebrne medale. Na najniższym stopniu podium uplasowali się z kolei Juniorzy młodsi Słomniczanki Słomniki. 

 

Klasyfikacja zespołowa – Juniorów młodszych

 

1. Krakus Nowa Huta 
2. Dalin Myślenice  
3. Słomniczanka Słomniki 
4. Kaszowianka Kaszów
5. Maszycanka Maszyce
6. AP Kmita Zabierzów 
7. B&T Trzciana
8. Albertus Kraków 
9. Orlęta Rudawa 

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – JAKUB GRUCHAŁA (KRAKUS) 
NAJLEPSZY STRZELEC – KRZYSZTOF POLANIAK (DALIN)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – MAKSYMILIAN NOWAK (KRAKUS)
NAJLEPSZY OBROŃCA – MATEUSZ GRZESIAK (KASZOWIANKA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – KAMIL GRZYB (SŁOMNICZANKA)

 


W niedzielne popołudnie publiczności zaprezentowały się jeszcze drużyny Młodzików młodszych. W tej kategorii wystąpiło w sumie osiem zespołów, podzielonych w pierwszym etapie na dwie czterozespołowe grupy, które następnie walczyły w typowym systemie pucharowym.

 

W grupie A bezkonkurencyjna okazała się ekipa KOS Kazimierza Wielka. Zespół z Województwa Świętokrzyskiego zanotował komplet dziewięciu punktów za sprawą trzech odniesionych wygranych. Drugą pozycję zajął AP Kmita Zabierzów, przed Maszycanką oraz Iskrą Radwanowice. W grupie B awans do fazy pucharowej dzięki sześciu punktom w dorobku wywalczył Prokocim Kraków, który lepszym bilansem bramek wyprzedził Dalin Myślenice. Dalsze pozycje zajął Świt Krzeszowice oraz Klub Piłkarski z Bolechowic.

 

W pierwszym półfinale swoją wysoką dyspozycję potwierdziła KOS Kazimierza Wielka, pewnie pokonując Dalin 3-0. Bardziej wyrównany przebieg miał drugi pojedynek, w którym gospodarze zwyciężyli 1-0 Prokocim Kraków. Pod koniec dnia nadeszła pora decydujących rozstrzygnięć. Najpierw w pojedynku o 7 miejsce spotkały się dwa zespoły z Gminy Zabierzów. Lepsza okazała się Iskra Radwanowice, pokonując 2-1 KP Bolechowice. Piąta lokata przypadła Świtowi Krzeszowice, za sprawą wygranej 1:0 z Maszycanką. Losy trzeciego miejsca rozstrzygnąć musiała dopiero seria rzutów karnych, bowiem w regulaminowym czasie w starciu Dalinu z Prokocimiem był remis 1-1. Po karnych z najniższego miejsca na podium mógł się cieszyć Dalin, dzięki wygranej 2-0. W meczu wieńczącym kolejny dzień Kmita Cup. KOS Kazimierza Wielka pokonała AP Kmitę Zabierzów 1:0 i w pełni zasłużenie odebrała złote medale. Srebro dla podopiecznych Adama Stadnika, którzy dwukrotnie nie znaleźli recepty na pokonanie KOS Kazmierza Wielka, ale i tak zaprezentowali się z jak najlepszej strony.  

 

Klasyfikacja zespołowa – Młodziki młodsze

 

1. KOS Kazimierza Wielka  
2. AP Kmita Zabierzów
3. Dalin Myślenice
4. Prokocim Kraków 
5. Świt Krzeszowice 
6. Maszycanka Maszyce
7. Iskra Radwanowice 
8. KP Bolechowice 

 

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – JAKUB CIEŚLA (KOS KAZIMIERZA)
NAJLEPSZY STRZELEC – PIOTR WÓJCIK (AP KMITA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – KACPER KURNIK (KOS KAZIMIERZA)
NAJLEPSZY OBROŃCA – HUBERT WÓJCIK (DALIN)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – WIKTOR KOŁODZIEJ (PROKOCIM)

 


Podczas trzeciego weekendu w ramach Jubileuszowej XV edycji Kmita Cup, w trzech kategoriach wiekowych wystąpiło łącznie 29 drużyn. Medale dla zawodników oraz statuetki i wyróżnienia indywidualne wraz z nagrodami, a także pamiątkowe puchary w ciągu dwóch dni sportowej rywalizacji wręczyli Radny Gminy Zabierzów Grzegorz Wąs, były Wiceprezes, a obecnie członek honorowy AP Kmity Zabierzów Stefan Krzywiecki, członek Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Ziarkowski oraz Prezes AP Kmita Zabierzów Artur Gaweł.   

 

Podczas czwartego i zarazem ostatniego weekendu Kmita Cup (8-9 grudnia 2018 r.) na hali Ośrodka Sportowo – Rekreacyjnego w Zabierzowie czekają nas zmagania Seniorów (sobota) oraz Juniorów starszych i Żaków młodszych (niedziela).

 

Organizatorem cyklu Turniejów, objętych patronatem honorowym Wójta Gminy Zabierzów jest Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów. 

 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Gminy Zabierzów.

 

 

Źródło: SK

Dodano: 2018-12-06 10:20:56


Galeria zdjęć

 

Kmita Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:2
Piast Gliwice
20.04.2019
15:30
Zagłębie Lubin
2:3
Pogoń Szczecin
20.04.2019
18:00
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
3:3
Lech Poznań
20.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
:
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30

I liga

Warta Poznań
0:0
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
0:0
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
4:2
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:2
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
4:1
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
1:0
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
3:1
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
2:0
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00
Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
1:1
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
3:0
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
2:0
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
3:1
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
2:2
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
4:1
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
0:1
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
5:1
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
1:5
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
0:2
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
1:1
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
4:0
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
2:0
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
3:0
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
0:1
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
0:2
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
5:2
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
5:1
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
3:2
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
3:2
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
0:0
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
2:2
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
4:1
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
2:0
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
4:2
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Pasternik Ochojno
1:4
Gdovia Gdów
20.04.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Orzeł Myślenice
20.04.2019
14:30
LKS Śledziejowice
13:0
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
0:2
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
0:2
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:7
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
1:1
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
1:1
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
1:4
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
0:0
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
3:0
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
3:0
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
4:5
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
1:2
GLKS Gromnik
20.04.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
5:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:3
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
4:4
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
1:4
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
2:2
Kolejarz Stróże
20.04.2019
16:00
Huragan Waksmund
1:0
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
2:6
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
2:4
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
4:2
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
0:1
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
3:1
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:2
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
2:0
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
0:0
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
0:2
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:1
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
1:0
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Radziszowianka II
0:3
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
2:0
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
2:4
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
0:1
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
3:3
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
2:0
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
4:1
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
1:1
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
0:1
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
:
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
3:5
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
1:1
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
4:0
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
3:0
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
1:0
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
1:2
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
3:3
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
0:0
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
2:4
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
1:6
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
0:2
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
2:7
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
4:0
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
3:0
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
6:0
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
2:2
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
2:2
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
9:3
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
3:0
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
6:0
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00
Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
0:2
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
2:1
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
2:2
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
0:3
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
1:0
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
1:0
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
0:2
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
3:5
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
1:1
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
4:0
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
0:5
Staw Polanka
20.04.2019
11:00
Dukla Bysina
2:4
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
1:5
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
12:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
1:2
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
3:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
3:0
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
0:3
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

AS Progres Kraków
1:1
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Krakus Nowa Huta
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
2:5
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30
AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
3:1
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
3:0
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
12:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
16:00
LKS Wierzchowiska
1:7
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
15:00
Łysica Bodzentyn
5:1
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
0:0
Potok Sitno
20.04.2019
12:00