facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Top Cars Winter Cup dla rocznika 2010 (foto)

Top Cars Winter Cup dla rocznika 2010 (foto)

W Proszowicach trwa kolejna edycja Top Cars Winter Cup. W tegorocznym cyklu rozgrywane są cztery turnieje dla roczników 2009-2013. W sobotę 8.grudnia na parkiecie hali Proszowianki rywalizowali zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi. 

 

 

Tegoroczny cykl to jednocześnie jubileusz 5-lecia istnienia Akademii Piłkarskiej Proszowianka, której założycielem jest trener Kamil Mach, będący jednocześnie piłkarzem seniorskiej drużyny Proszowianki. 
 
Turniej miał dość wyrazisty podział jeśli chodzi o układ końcowej klasyfickacji, niemniej jednocześnie miał względnie wyrównany poziom. Na pierwszy plan wysunęła się ekipa KS Zakopane, triumfator zawodów i to z kompletem zwycięstw. Taki stan rzeczy jednak nie dziwi bo zespół Adama Gubały prezentował się najdojrzalej w całej stawce, dysponował najbardziej wyrównaną piłkarsko kadrą zawodników, a i z wyszkoleniem technicznym oraz świadmością piłkarską było z tą drużyną zdecydowanie najlepiej. Nie da się przejść obojętnie obok umiejętności piłkarskich zakopiańczyków. Poukładana gra, szybkie i dość długie wymiany podań, mądre doskakiwanie do rywali w odpowiednim (a nie w każdym) momencie noi indywidualności. KS Zakopane to była idealna mieszanka gry zespołowej z wkomponowanymi w tą strukturę indywidualnościami. Młodzi adepci KSZ znakomicie panowali nad piłką, umiejętnie korzystali z dryblingów, już sam fakt obserwacji zachowania przeciwnika przed przyjęciem piłki oraz kontrola wzrokowa wydarzeń boiskowych z piłką przy nodze, przynosiła tej drużynie masę korzyści niemal w każdym pojedynku. Bez wątpienia całość spinał najlepszy w szeregach Górali Adrian Kuźma, który nie dość że fenomenalnie szukał gry pod bramką rywali, to i piłka miała się ku niemu wręcz notorycznie. Owszem, Kuźma większość swojego 16-bramkowego dorobku uzbierał w pojedynku z Victorią Skalbmierz (bodaj 7 goli) ale i tak te 16 goli to najniższy wymiar kary dla rywali. Faktem niepodważalnym było także znakomite wsparcie dla Kuźmy od choćby Alana Ziółkowskiego, z którym ten zawodnik rozumiał się niemalże na pamięć czy Krystiana Bukowskiego, lidera środka pola ekipy Adama Gubały. Zakopiańczycy zaliczyli najtrudniejsze wyzwania już na starcie (pokonali 3:1 Proszowiankę oraz 3:2 najgroźniejszego rywala - Bronowiankę) i potem wystarczyło tylko nie zaliczyć wpadki z ekipami bijącymi się o brązowe medale. Triumfatorzy turnieju wygrywali do końca bardzo pewnie ale wcale nie wysoko, co pokazuje że pięciu kolejnych rywali było wymagających. Na koniec przyszedł jeszcze pogrom z Victorią Skalbmierz, ale ten ostatni zespół przyjechał do Proszowic głównie zbierać doświadczenie i tak na dobrą sprawę nie postawił się żadnej z ekip. 
 
Najgroźniejszymi rywalami chłopców z Tatr były ekipy Bronowianki i Proszowianki. Obie jednak szybko musiały zmierzyć się w bezpośrednich pojedynkach z Zakopanem oraz ze sobą i w efekcie już po 4.kolejce można było wstępnie szacować komu przypadnie które miejsce na podium. Proszowianie szybciej znaleźli się pod ścianą, bo po łatwym zwycięstwie z Victorią, już w 2.kolejce musieli uznać wyższość Górali. Bronowiankę ten los spotkał w kolejce numer 3 więc bezpośredni bój Proszowianki z Bronowianką w czwartej serii gier nabrał dużego ciężaru gatunkowego. Druga porażka w turnieju oznaczała koniec walki o mistrza, a i pewnie także o wicemistrzostwo. Po niezwykle zaciętym pojedynku, to Bronowianka okazała się ciut lepsza (3:2) i na ostanie pojedynki wypracowała sobie zaliczkę, która wystarczyła by na szyjach zawodników zawisły srebrne medale. A bronowianie mieli także uzasadnione, wysokie aspiracje. Naprawdę solidne wyszkolenie techniczne wszystkich graczy oraz intuicja w grze zwłaszcza ofensywnej pozwalała drużynie Rafała Tomasiaka osiągnąć naprawdę dużo w tym turnieju. Podobała się przede wszystkim inteligencja w wykańczaniu akcji. Jak na tak młodych zawodników, unikanie "pustych" strzałów, utrzymywanie się przy piłce doputy, dopóki nie pojawi się luka w formacji obronnej rywala, to naprawdę budzi respekt. Oczywiście poza siłą zespołową, Bronowianie dysponowali prawdziwą armatą. Mowa o Janie Kamińskim, którego umiejętności znacznie przewyższały konkurencję. Kamiński to piłkarz z innej bajki. Owszem, możnaby oczekiwać od tego gracza więcej hojności w grze z partnerami z drużyny ale wydaje się, że na pracę nad tymi cechami czasu mu nie zabraknie. A przecież snajper, choć bardziej pasowałoby określenie super-napastnik musi być trochę egoistą zwłaszcza, gdy na tle rywali potrafi zrobić różnicę proporcjonalną do Messiego czy Ronaldo na tle ligowych rywali. Dla Kamińskiego zdobycie całego boiska z piłką przy nodze nie wymagało wielkiego wysiłku, ale przede wszystkim docenić należy sposób prowadzenia piłki, pewność każdego ruchu, balansu ciała noi obunożność czy ponadprzeciętną dynamikę i szybkość. To bez cienia wątpliwości mega-talent piłkarski tyle, że bardzo młody. Nie lada wyzwaniem dla sztabu trenerskiego Bronowianki (i pewnie w przyszłości trenerów wyżej notowanych klubów) będzie zapewne praca nad charakterem tego zawodnika bo na tak obdarowanego piłkarsko jegomościa czeka w przygodzie z piłką wiele mentalnych przeszkód. 
 
Trzecia w tabeli ostatecznie była Proszowianka. Minimalne porażki z Zakopanem i Bronowianką już w pierwszej połowie turnieju zepchnęły drużynę Kamila Łacha na pogranicze podium. Punkty gubiła ekipa z Bukowna, a bezpośrednie starcie tych dwóch drużyn w zasadzie zapewniło proszowianom trzecie miejsce w tabeli. Proszowianie mieli może nieco mniej atutów w ofensywie ale za to w środku pola i w defensywie działo się sporo. A to za sprawą choćby Antoniego Głąbickiego, lewonożnego środkowego obrońcy, który strzelał w tym turnieju z dystansu... jak z automatu. Podanie do tyłu na połowę boiska do Głąbickiego, a ten lewą nogą, z pierwszej piłki pakował piłki do siatki. Ten scenariusz powtarzał się tak często, że stał się w pewnym momencie wręcz przewidywalny. Głąbicki to chłopak wyraźnie obdarzony kapitalną piłkarsko lewą nogą, znakomicie ułożoną, twardą i precyzyjną. - "Ten chłopak jest niesamowity" - ta fraza pojawiała się na ustach nie tylko postronnych widzów, ale i samego trenera Proszowianki niejednokrotnie! Indywidualnie na wyróżnienie zasługuje i Kacper Michalski i nie koniecznie za dorobek bramkowy. Na wysokie noty pracował niesamowitą walecznością na boisku, a przy tym wysoką skutecznością swoich poczynań. Potrafił w jednej akcji zmarnować sytuację strzelecką, dogonić rywala, przerwać kontrę, zanotować przechwyt i wywalczyć np. rzut wolny, ponadto pracował za dwóch w defensywie i tak zwyczajnie tą pracowitością, ten chłopak rzucał się obserwatorom w oczy. Klasyfikacja generalna nie kłamie. Proszowianka to zespół piłkarsko nie odbiegający od Bronowianki i Zakopanego, ale nieco mniejsza siła ognia spowodowała, że trzeba było uznać nieznaczną wyższość dwóch ekip. 
 
Drużyna z Bukowna wygrała tylko dwukrotnie i świata w tych zawodach nie zawojowała, niemniej zostanie zapamiętana jako bardzo solidny team, nie pozbywający się piłki, tylko próbujący budować atak pozycyjny (dotyczy także bramkarza!) i widać było wyraźnie, że chłopcy trenera Szczypciaka są na etapie pracy nad tymi właśnie elementami. Na grę bukowian patrzyło się z radością i nadzieją, że zachowując wysokie tempo rozwoju, ci chłopcy będą taką kulturę gry prezentować w także w przyszłości. Bolesław walkę o czwarte miejsce wygrał z ekipami Okocimskiego i Skalanki, drużynami bardzo zrównoważonymi i przy mniejszej ilości błędów indywidualnych mogącymi mocniej napsuć krwi ekipom z podium. Okocimski przegrał minimalnie bezpośredni bój z Bolesławiem, a Skalanka była o włos od urwania punktów KS Zakopane.
 
Na koniec piłkarskich zmagań, dokonano uroczystej prezentacji króla strzelców turnieju, najlepszego bramkarza i MVP całego turnieju. Pod specjalnie przygotowaną ścianką efektowne i designerskie puchary oraz medale wręczali Prezes Akademii Piłkarskiej Proszowianka Kamil Mach oraz Przemysław Patoła - właściciel renomowanej firmy TOP CARS, nowego sponsora piłkarskiej AP Proszowianka i turnieju Winter Cup.
 
I kolejka
Proszowianka - Victoria 8:0
Bolesław - Skalanka 1:1
Bronowianka - Okocimski 8:1
 
II kolejka
Zakopane - Proszowianka 3:1
Victoria - Bronowianka 0:10
Okocimski - Bolesław 1:2
 
III kolejka
Bronowianka - Zakopane 2:3
Bolesław - Victoria 7:0
Skalanka - Okocimski 0:4
 
IV kolejka
Zakopane - Bolesław 6:3
Victoria - Skalanka 0:7
Proszowianka - Bronowianka 2:3
 
V kolejka
Skalanka - Zakopane 1:2
Bolesław - Proszowianka 0:3
Okocimski - Victoria 10:0
 
VI kolejka
Proszowianka - Skalanka 2:0
Zakopane - Okocimski 3:0
Bronowianka - Bolesław 4:1
 
VII kolejka
Victoria - Zakopane 0:10
Skalanka - Bronowianka 1:7
Okocimski - Proszowianka 1:3
 
1. Zakopane 6 18 27-7
2. Bronowianka 6 15 34-8
3. Proszowianka 6 12 19-7
4. Bukowno 6  7 14-15
5. Okocimski 6  6 17-16
6. Skalanka 6  4 10-16
7. Victoria 6  0  0-52
 
Król strzelców: Adrian Kuźma (16 goli - KS Zakopane)
MVP Turnieju: Jan Kamiński (Bronowianka)
Najlepszy bramkarz: Rafał Żuwała (Proszowianka)
 
KS Zakopane: 1.Tymoteusz Tywoniuk (1 gol), 33.Piotr Pacyga (5), 29.Adam Sokołowski (1), 32.Adrian Kuźma (16), 19.Jakub Haber (2), 21.Alan Ziółkowski (2), Wojciech Palider, 99.Krystian Bukowski. Trener: Adam Gubała.
 
Bronowianka Kraków: 16.Maksymilian Gregorski, 11.Olaf Czwartek (1 gol), 5.Maciej Socha (3), 19.Robert Kopiec (3), 20.Igor Zaszczudłowicz (4), 8.Jan Kamiński (10), 2.Marceli Kawa (2), 21.Witold Biernat (7), 9.Adam Chruściel (1), 10.Kacper Lubomirski (1). Trener: Rafał Tomasiak.
 
AP Proszowianka: 1.Rafał Żuwała, 14.Filip Lorens (3 gole), 4.Kacper Michalski (5), 10.Sebastian Florek (2), 11.Michał Stęplowski (1), 2.Antoni Głąbicki (8), 3.Karol Korż, 15.Filip Broziński, 6.Bartłomiej Rychlik, 5.Natan Rak, 13.Mateusz Mak. Trener: Kamil Łach.
 
AP MGHKS Bukowno: 7.Maciej Skowron, 8.Adam Kowalewski (6 goli), 99.Filip Walczyński, 21.Michał Skoczyliński, 16.Dawid Szczypciak (5), 30.Borys Ryszka (3). Trener: Artur Szczypciak.
 
Skalanka Skała: Maciej Suchanek, 9.Franciszek Żak (1 gol), 3.Arkadiusz Madej, 7.Aleksander Michalik (1), 16.Paweł Zaprzelski (1), 13.Jakub Zgoda (3), 18.Filip Gądek (1), 11.Gabriel Dziedzina (2), Hubert Mularczyk. Trener: Maciej Paluszkiewicz.
 
AP Okocimski Brzesko: 62.Szymon Gałat, 33.Filip Jacek, 39.Kamil Kościółek (2 gole), 22.Filip Mucha (1), 58.Aleksander Małysa (4), 45.Franciszek Szpil (4), 49.Beniamin Pabian (5), 64.Jakub Rydz. Trener: Michał Kulig.
 
Victoria Skalbmierz: 1.Mikołaj Grzyb, 7.Wiktor Buda, 15.Kamil Kądziela, 10.Ksawery Łakota, 21.Michał Labiś, 8.Szymon Stępień, 2.Aleksander Kowalski, Filip Pluta, 16.Dominik Konofelski, 6.Kacper Majślal. Trener: Łukasz Łakota.


RELACJA WYKONANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM:
WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT
 
 
 
 
 
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-12-09 10:19:04


Galeria zdjęć

 

Proszowianka Cup  Winter Cup 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
0:0
Wigry Suwałki
23.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
1:1
Raków Częstochowa
23.03.2019
15:00
Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Błękitni Stargard
1:1
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
1:1
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
1:0
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
2:2
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
6:1
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
1:1
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
2:4
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
0:1
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
0:0
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
2:0
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:5
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
2:1
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
2:0
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
0:4
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
3:2
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
1:0
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
4:1
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
3:0
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
2:1
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
2:0
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
2:3
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra wycofała się z rozgrywek
Nadwiślan Kraków
3:2
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
2:0
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:6
Tempo Białka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
3:1
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
1:1
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
3:0
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
2:0
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
1:5
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
5:0
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
3:6
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
3:2
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
0:4
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:0
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
2:0
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
3:3
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
5:0
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
1:3
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
1:6
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
4:0
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
3:3
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
6:4
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
3:1
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
1:1
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
2:2
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
1:1
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka G.
3:3
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
2:1
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
0:3
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
1:3
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
1:2
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
0:0
Cracovia Kraków
23.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
TOP 54 Biała Podlaska
23.03.2019
14:30
AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
2:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
13:0
Zatorzanka Zator
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Profi Zielonki
23.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Limanovia Limanowa
23.03.2019
16:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.03.2019
12:30
Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

MUKS TAP Tarnów
1:4
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
6:1
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
4:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
4:2
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
1:1
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
3:3
Unia Oświęcim
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
5:2
Krakus Nowa Huta
23.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
5:1
Górnik Wieliczka
23.03.2019
12:00
Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
8:0
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
0:5
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
2:6
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
4:1
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
2:0
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
4:0
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
3:3
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00