facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Terminarz I Memoriału im.Marcina Wąsa

Terminarz I Memoriału im.Marcina Wąsa

W najbliższy weekend w OSiR Kolna w Krakowie rozegrany zostanie I Memoriał im. Marcina Wąsa, znanego w całym środowisku piłkarskim w Małopolsce, tragicznie zmarłego w wypadku motocyklowym we wrześniu bieżącego roku. W turnieju udział weźmie 15 drużyn złożonych z ludzi mocno emocjonalnie związanych z Marcinem. Dochód z turnieju zostanie przekazany rodzinie Marcina Wąsa.

Goścmi specjalnymi memoriału będą Mariusz Jop Marcin Cabaj.
 
Grupa A (SOBOTA) 15.12.2018
 
8:00 BATALION - SMAKOSZE 
8:30 AIRPORT - LATARNIA
9:00 SMAKOSZE - AIRPORT
9:30 TEB - BATALION
10:00 AIRPORT - TEB
10:30 LATARNIA - SMAKOSZE
11:00 TEB - LATARNIA
11:30 BATALION - AIRPORT
12:00 LATARNIA - BATALION 
12:30 SMAKOSZE - TEB
 
GRUPA B (SOBOTA) 15.12.2018
 
13:30 MOTOROL - RMF MAXXX
14:00 KUPCZYK - PRZYJACIELE
14:30 RESTO - KUPCZYK
15:00 PRZYJACIELE - MOTOROL
15:30 KUPCZYK - RMF MAXXX
16:00 PRZYJACIELE - RESTO 
16:30 RMF MAXXX - PRZYJACIELE
17:00 MOTOROL - KUPCZYK
17:30 RESTO - MOTOROL
18:00 RESTO - RMF MAXXX
 
GRUPA C (NIEDZIELA) 16.12.2018
 
8:00 STOMATOLOGIA STUPKA- PNH
8:30 FORMAT - TARGOWIANKA
9:00 PNH - FORMAT
9:30 BIZNES LIGA -STOMATOLOGIA STUPKA 
10:00 FORMAT - BIZNES LIGA
10:30 TARGOWIANKA - PNH
11:00 BIZNES LIGA - TARGOWIANKA 
11:30 STOMATOLOGIA STUPKA - FORMAT
12:00 TARGOWIANKA - STOMATOLOGIA STUPKA 
12:30 PNH - BIZNES LIGA
 
13:30 1A - 1X
14:00 1B - 2X 
14:30 1C - 2A
15:00 2B - 2C
 
15:30 1A/1X - 1B/2X
16:00 1C/2A - 2B/2C
 
16:30 MECZ O 3 MIEJSCE
 
17:00 FINAŁ
 
 
Z KAŻDEJ GRUPY WYCHODZĄ PO 2 DRUŻYNY A TAKŻE 2 NAJLEPSZE DRUŻYNY Z 3 MIEJSC

 

 

Źródło: MG

Dodano: 2018-12-13 10:29:25


Memoriał Marcina Wąsa 

Komentarze


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
4:3
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
6:3
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
3:1
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Rolnik Głogówek
23.01.2019
20:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
3:4
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
7:4
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
2:5
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
3:0
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
4:5
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
8:4
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15