facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kolegium Sędziów MZPN zaprasza na kurs sędziowski

Kolegium Sędziów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej organizuje kurs sędziowski. Zapisy na kurs przyjmowane są poprzez FORMULARZ - TUTAJ

Rozpoczęcie kursu 7 stycznia 2019 r. w budynku Politechniki Krakowskiej, ul. Podchorążych 1.

Wszystkie pytania należy kierować na adres mailowy kurssedziowskikrakow@gmail.com

KURS SĘDZIOWSKI JEST BEZPŁATNY

 

 

Źródło: dg

Dodano: 2018-12-17 13:32:37


Komentarze


III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
2:0
Hutnik Kraków
21.05.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
24.05.2019
19:29
Motor Lublin
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
:
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.05.2019
11:00
Wiślanka Grabie
:
Kaszowianka Kaszów
25.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
25.05.2019
16:00
Barciczanka Barcice
:
Watra Białka Tatrzańska
25.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
:
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
25.05.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
:
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
25.05.2019
17:00
Borek Kraków
:
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Świt Krzeszowice
:
Wiślanie II Jaśkowice
25.05.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Gościbia Sułkowice
25.05.2019
17:00
Czarni Staniątki
:
Raba Dobczyce
25.05.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Wróblowianka Wróblowice
25.05.2019
18:00
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
25.05.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Karpaty Siepraw
25.05.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
25.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Sosnowianka Stanisław Dln
25.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
:
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Victoria Jaworzno
25.05.2019
17:00
Arka Babice
:
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Tempo Białka
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
18:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
:
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
KS Tymbark
:
Sokół Słopnice
25.05.2019
18:00
Gród Podegrodzie
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
18:00
Jarmuta
:
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
:
Laskovia
25.05.2019
17:00
LKS Rupniów
:
Wierchy Rabka Zdrój
25.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
25.05.2019
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Spartak Wielkanoc
25.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
22.05.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
25.05.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Kmita Zabierzów
25.05.2019
16:00
Sokół Rybna
:
Orlęta Rudawa
25.05.2019
17:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
25.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
:
Dąbski Kraków
25.05.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Cedronka Wola Radziszowska
25.05.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
25.05.2019
17:00
Tramwaj Kraków
:
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Contra Sułków
25.05.2019
18:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
25.05.2019
17:00
UKS Sygneczów
:
Wolni Kłaj
25.05.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Wilga Koźmice Wielkie
25.05.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Beskid Tokarnia
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Clavia Świątniki Górne
22.05.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Iskra Brzączowice
22.05.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
22.05.2019
18:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Topór Tenczyn
25.05.2019
17:30
Iskra Głogoczów
:
Clavia Świątniki Górne
25.05.2019
17:30
Lubomir Wiśniowa
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
:
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
MKS Alwernia
25.05.2019
17:00
Start Kamień
:
Korona Lgota
25.05.2019
17:00
Victoria Zalas
:
SPRiN Regulice
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Olimpia Czaple Wielkie
25.05.2019
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
Agricola Klimontów
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
:
Iskra Czułów
25.05.2019
17:00
Potok Więckowice
:
Wisła Rząska
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Prądniczanka II Kraków
:
Clepardia II Kraków
25.05.2019
18:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.05.2019
18:00
Rzozovia Rzozów
:
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
25.05.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
25.05.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
:
Wiarusy II
25.05.2019
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
:
Szczebel Lubień
25.05.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Raba II Dobczyce
25.05.2019
17:00
Dukla Bysina
:
Staw Polanka
25.05.2019
16:00
Gościbia II Sułkowice
:
Radwan Skomielna Czarna
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
25.05.2019
01:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
:
Legia Warszawa
25.05.2019
 
Jagiellonia
:
Motor Lublin
25.05.2019
 
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
25.05.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
25.05.2019
 
Arka G.
:
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
:
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
25.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
:
Resovia Rzeszów
25.05.2019
 
BKS Lublin
:
Korona Kielce
25.05.2019
 
Motor Lublin
:
Podgórze Kraków
25.05.2019
 

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
:
KKP Korona
25.05.2019
 

Małopolska Liga Juniorów

Zatorzanka Zator
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Sokół Słopnice
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Limanovia Limanowa
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.05.2019
12:30
Pcimianka
:
Hutnik Kraków
25.05.2019
 
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
25.05.2019
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
 
MUKS TAP Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Glinik
25.05.2019
11:00
AS Progres Kraków
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
11:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
:
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
12:15

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
4:1
AZS Wrocław
21.05.2019
14:00
SMS Łódź
:
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
25.05.2019
13:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
:
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Widok Lublin
:
LKS Wierzchowiska
25.05.2019
14:30
Prądniczanka Kraków
:
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Naprzód Sobolów
:
KSP Kielce
25.05.2019
13:00

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Piast Skawina
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
:
FSA Kraków
25.05.2019
10:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

Myślenicka Liga Firm

Maan
:
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
:
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
:
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
:
Polplast
24.05.2019
21:00