facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mieli zbyt potężną "Lufę" (foto/video)

Mieli zbyt potężną

W hali Prądniczanki rozegrano kwalifikacyjny turniej do mistrzostw Polski U-16 kobiet w futsalu. Wygrała go Tarnovia, która uzyskała kwalifikację do mistrzostw Polski. Drugiego finalistę z Małopolski poznamy 30 grudnia, podczas zawodów w Koniuszy.

Krakowski turniej przebiegał pod dyktando Tarnovii, która na początku rozbiła LKS Szaflary 12-0. Podopieczne Michała Jarząba i Jacka Ćwika były o klasę lepsze o reszty stawki, a prawdziwą klasę pokazała Gabriela Krawczyk, która zobyła 14 goli w trzech meczach. - Chodź już "Lufa" na ławkę - zwykł mówić trener Ćwik, który w tym sezonie zdobył z Tarnovią wicemistrzostwo Polski w kategorii U-18.

Wyniki
LKF Szaflary - Tarnovia 0-12, Krawczyk 7, Skrzyniarz 2, Bochenek, Drwal, Bojdo.
Prądniczanka - Respekt Myślenice 2-4, Rojek, Zagórska - Rypel 2, Topa, Furman.
Respekt - Tarnovia 2-6, Topa, Rypel - Nowak 2, Krawczyk 2, Skrzyniarz, Bochenek.
Prądniczanka - Szaflary 6-0, Rojek 4, Payerhin 2.
Szaflary - Respekt 3-6, Stachura 2, Ogorzały - Rypel 2, Topa 2, Furman, Żądło.
Prądniczanka - Tarnovia 0-8, Krawczyk 5, Skrzyniarz 2, Bochenek.

Kolejność; 1. Tarnovia, 2. Respekt, 3. Prądniczanka, 4. LKS Szaflary.

Tarnovia; Wiktoria Naglarska, Gabriela Krawczyk, Daria Nowak, Natalia Wzorek, Aleksandra Skrzyniarz, Justyna Galus, Aniela Drwal, Ewelina Bojdo, Emilia Bochenek.
Respekt; Wiktoria Zabłocka, Natalia Topa, Klaudia Rypel, Natalia Furman, Monika Żądło, Anna Kuchta, Emilia Garbień, Patrycja Oliwa.
Prądniczanka; Martyna Małysa, Gabriela Karp, Aleksandra Payerhin, Weronika Kurbiel, Maja Rojek, Barbara Legutko, Wiktoria Malinowska, Magdalena Morawska, Karolina Prześlicka, Weronika Zagórska.
Szaflary; Kinga Gałdyn, Daria Ogorzały, Weronika Gil, Julia Głąb, Zuzanna Rączka, Weronika Czubernat, Anna Stachura.


-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO


 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-12-22 20:37:51


Respekt Myślenice  LKS Szaflary 

Komentarze


I liga

Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00