facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zbliża się VII Memoriał Stanisława Syrdy w Krakowie

Zbliża się VII Memoriał Stanisława Syrdy w Krakowie

Znamy już uczestników i grupy eliminacyjne VII Memoriału Stanisława Syrdy, który w najbliższy weekend (12-13 stycznia 2019 r.) odbędzie się w hali Bronowianki. W turnieju weźmie udział 16 zespołów piłkarskich. W sobotnich eliminacjach zagrają w dwóch grupach, które zostały rozlosowane. Znamy też harmonogram kwalifikacji.
 
Memoriał upamiętnia postać Stanisława Syrdy, wybitnego działacza Klubu Sportowego Bronowianka Kraków i małopolskiego futbolu. Stanisław Syrda w różnych rolach – jako zawodnik, trener, działacz, członek zarządu, gospodarz obiektu, kierownik sekcji piłkarskiej i kierownik drużyny seniorów spędził w Bronowicach ponad 50 lat! Za działalność społeczną był wielokrotnie odznaczany. Zmarł nagle 31 marca 2012.
 
W 2019 r. po raz siódmy odbędzie się memoriał poświęcony Jego pamięci. Rywalizacja potrwa dwa dni. W sobotę 12 stycznia od godz. 8 do 21 toczyć się będą eliminacje w 8-zespołowych grupach systemem każdy z każdym, uroczyste otwarcie Memoriału odbędzie się o godz. 10. W niedzielę (g. 9-15) po 4 najlepsze zespoły z obu grup zagrają w finałach turnieju. Skład osobowy drużyn wynosi 4+1. Organizatorzy zapewniają obsadę sędziowską, opiekę medyczną, ciepły posiłek i napoje, na zwycięzców czekają puchary i dyplomy, a na najlepszych piłkarzy także nagrody indywidualne. 
 
Uczestnicy Memoriału 2019 to: Jutrzenka Giebułtów, Cracovia Oldboje, Nidzica Dobiesławice, Nadwiślan Kraków, LKS Rudnik, Andalaro Krzeszowice, Orzeł II Bębło, Bronowicki Kraków, Osasuna Pompeluna, Orzeł Myślenice, LKS Potok Więckowice, Sparta Kazimierza Wielka, Kmita Zabierzów, Bieżanowianka Kraków, Bronowianka I, Bronowianka II.
 
Grupa A:
 
1. Nadwiślan
2. Bieżanowianka
3. Kmita Zabierzów
4. Osasuna Pompeluna
5. Bronowianka II
6. Cracovia Oldboje
7. Jutrzenka Giebułtów
8. Sparta Kazimierza Wielka
 
Program gier w gr. A, sobota, 12 stycznia, g. 8-14.30:
 
8:00-8:12     Nadwiślan – Bieżanowianka
8:14-8:26     Kmita Zabierzów – Osasuna Pompeluna
8:28-8:40     Bronowianka II – Cracovia Oldboje
8:42-8:54     Jutrzenka Giebułtów – Sparta Kazimierza Wielka
8:56-9:08     Nadwiślan – Osasuna Pompeluna
9:10-9:22     Bieżanowianka – Kmita Zabierzów
9:24-9:36     Bronowianka II – Sparta Kazimierza Wielka
9:38-9:50     Cracovia Oldboje – Jutrzenka Giebułtów
9:52-10:04   Nadwiślan – Kmita Zabierzów
10:06-10:18  Bieżanowianka – Osasuna Pompeluna
10:20-10:32  Bronowianka II – Jutrzenka Giebułtów
10:34-10:46  Cracovia Olboje – Sparta Kazimierza Wielka
10:48-11:00  Nadwiślan – Bronowianka II
11:02-11:14  Bieżanowianka – Cracovia Oldboje
11:16-11:28  Kmita Zabierzów – Jutrzenka Giebułtów
11:30-11:42  Osasuna Pompeluna – Sparta Kazimierza Wlk.
11:44-11:56  Nadwiślan – Cracovia Oldboje
11:58-12:10  Bieżanowianka – Jutrzenka Giebułtów
12:12-12:24  Kmita Zabierzów – Sparta Kazimierza Wielka
12:26-12:38  Osasuna Pompeluna – Bronowianka II
12:40-12:52  Nadwiślan – Jutrzenka Giebułtów
12:54-13:06  Bieżanowianka – Sparta Kazimierza Wielka
13:08-13:20  Kmita Zabierzów – Bronowianka II
13:22-13:34  Osasuna Pompeluna – Cracovia Oldboje
13:36-13:48  Nadwiślan – Sparta Kazimierza Wielka
13:50-14:02  Bieżanowianka – Bronowianka II
14:04-14:16  Kmita Zabierzów – Cracovia Oldboje
14:18-14:30  Osasuna Pompeluna – Jutrzenka Giebułtów
 
Grupa B:
 
1. Bronowianka I
2. LKS Rudnik
3. Nidzica Dobiesławice
4. LKS Potok Więckowice
5. Orzeł II Bębło
6. Andalaro Krzeszowice
7. Bronowicki
8. Orzeł Myślenice
 
Program gier w gr. B, sobota, 12 stycznia, g. 14.30-21:
 
14:32-14:44  Bronowianka I – LKS Rudnik
14:46-14:58  Nidzica Dobiesław – LKS Potok Więckowice
15:00-15:12  Orzeł II Bębło – Andalaro Krzeszowice
15:14-15:26  Bronowicki – Orzeł Myślenice
15:28-15:40  Bronowianka I – LKS Potok Więckowice
15:42-15:54  LKS Rudnik – Nidzica Dobiesławice
15:56-16:08  Orzeł II Bębło – Orzeł Myślenice
16:10-16:22  Andalaro Krzeszowice – Bronowicki
16:24-16:36  Bronowianka I – Nidzica Dobiesławice
16:38-16:50  LKS Rudnik – LKS Potok Więckowice
16:52-17:04  Orzeł II Bębło – Bronowicki
17:06-17:18  Andalaro Krzeszowice – Orzeł Myślenice
17:20-17:32  Bronowianka I – Orzeł II Bębło
17:34-17:46  LKS Rudnik – Andalaro Krzeszowice
17:48-18:00  Nidzica Dobiesławice – Bronowicki
18:02-18:14  LKS Potok Więckow – Orzeł Myślenice
18:16-18:28  Bronowianka I – Andalaro Krzeszowice
18:30-18:42  LKS Rudnik – Bronowicki
18:44-18:56  Nidzica Dobiesławice – Orzeł Myślenice
18:58-19:10  LKS Potok Więckowice – Orzeł II Bębło
19:12-19:24  Bronowianka I – Bronowicki
19:26-19:38  LKS Rudnik – Orzeł Myślenice
19:40-19:52  Nidzica Dobiesławice – Orzeł II Bębło
19:54-20:06  LKS Potok Więckowice – Andalaro Krzeszowice
20:08-20:20  Bronowianka I – Orzeł Myślenice
20:22-20:34  LKS Rudnik – Orzeł II Bębło
20:36-20:48  Nidzica Dobiesławice – Andalaro Krzeszowice
20:50-21:02  LKS Potok Więckowice – Bronowicki
 
Niedziela - 13 stycznia:
Po cztery najlepsze zespoły z grup A i B grają w dwóch grupach – C i D, czas meczu 15 min, bez zmiany stron. Po 2 najlepsze drużyny z grup C i D awansują do półfinału, zespoły z miejsc 3. i 4. grają o miejsca 5. i 7., przegrani z półfinałów o 3. miejsce. 
Harmonogram gier w fazie finałowej, niedziela: gry w grupach C i D w godz. 9-12:55, półfinały 13-13.45, gry o miejsca: 13.50 - 15, FINAŁ - g. 15
Harmonogram minutowy turnieju może ulec drobnym zmianom, niezależnym od organizatorów.
 
Sponsorzy nagród: Akropol, Bronowianka Kraków, Select MG Sport, Akademia Młodego Sportowca MagicSports Sp. z o.o., rodzina patrona.
Patronat medialny: m.in Futbol-Małopolska.

 

 

Źródło: ASZ

Dodano: 2019-01-10 10:59:12


Bronowianka  Memoriał Stanisława Syrdy 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
0:0
Wigry Suwałki
23.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
1:1
Raków Częstochowa
23.03.2019
15:00
Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Błękitni Stargard
1:1
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
1:1
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
1:0
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
2:2
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
6:1
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
1:1
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
2:4
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
0:1
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
0:0
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
2:0
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:5
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
2:1
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
2:0
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
0:4
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
3:2
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
1:0
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
4:1
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
3:0
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
2:1
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
2:0
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
2:3
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra wycofała się z rozgrywek
Nadwiślan Kraków
3:2
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
2:0
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:6
Tempo Białka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
3:1
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
1:1
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
3:0
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
2:0
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
1:5
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
5:0
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
3:6
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
3:2
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
0:4
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:0
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
2:0
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
3:3
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
5:0
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
1:3
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
1:6
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
4:0
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
3:3
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
6:4
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
3:1
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
1:1
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
2:2
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
1:1
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka G.
3:3
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
2:1
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
0:3
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
1:3
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
1:2
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
0:0
Cracovia Kraków
23.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
TOP 54 Biała Podlaska
23.03.2019
14:30
AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
2:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
13:0
Zatorzanka Zator
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Profi Zielonki
23.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Limanovia Limanowa
23.03.2019
16:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.03.2019
12:30
Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

MUKS TAP Tarnów
1:4
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
6:1
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
4:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
4:2
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
1:1
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
3:3
Unia Oświęcim
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
5:2
Krakus Nowa Huta
23.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
5:1
Górnik Wieliczka
23.03.2019
12:00
Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
8:0
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
0:5
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
2:6
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
4:1
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
2:0
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
4:0
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
3:3
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00