facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Łętocha: Musimy naładować akumulatory! 

Łętocha: Musimy naładować akumulatory! 

Czas na kolejny środowy wywiad. Tym razem przepytany został Bartłomiej Łetocha, trener LKS Rudnik występującego w myślenickiej A klasie. Poznacie historię zatrudnienia tego trenera w klubie oraz podsumowanie jesieni i plany związene z rundą wiosenną.

 

 

- Jak wygląda praca w zespole Rudnika, A klasa Myślenicka często uważana jest za ligę fizyczną a mało techniczną - zgodzisz się z tym stwierdzeniem?
 
- Praca w zespole Rudnika to przede wszystkim dla mnie tak naprawdę ogromne wyzwanie – w momencie kiedy dostałem propozycję objęcia trenera pierwszej drużyny byłem świeżo po kursie trenerskim, do tej pory pracowałem głównie z młodzieżą. Na chwilę obecną nie mogę narzekać na to co dzieję się w klubie – dobrze wiem, jakie są realia pracy w małych ośrodkach a wsparcie od władzy jest dalekie od ideału. Bardzo doceniam wkład i zaangażowanie zarządu i ludzi wokół, którzy pomagają klubowi bezinteresownie bo mają LKS zwyczajnie w sercu. Co do charakteru naszych rozgrywek, to nie jestem do końca za tym stwierdzeniem. Owszem, przygotowanie fizyczne jest bardzo ważne (ale zapewniam, że nie tylko w tej lidze), natomiast jestem zdania, że bez wystarczających umiejętności technicznych nie ma czego w tej lidze szukać. Po niektórych zespołach widać, że poszczególni zawodnicy „kopali” wyżej co przenosi się automatycznie na jakość drużyny.
 
- Skąd wziął się trener Bartłomiej Łętocha w klubie LKS Rudnik i ile to już trwa?
 
- Swoją przygodę w LKS Rudnik zaczynałem w zimie 2015 roku, pamiętam że dzięki rekomendacji mojego przyjaciela – Kamila Ostrowskiego - kontaktował się ze mną wtedy Tomasz Kawecki (obecny prezes klubu) z pytaniem czy nie byłbym zainteresowany posadą trenera juniorów starszych występujących w I Lidze Krakowskiej. Poprosiłem o kilka dni do namysłu i stwierdziłem, że warto spróbować. Jestem człowiekiem, który lubi wyzwania a pamiętam, że samo poskładanie wtenczas drużyny nie należało do zadań prostych, ale cieszę się, że przyjąłem wtedy te propozycję – poznałem wielu fantastycznych chłopaków, czasem żałuję że nie udało mi się namówić większej liczby chłopaków do kontynuowania swojej przygody z piłką, ale widzę że ten trend zmienia się powoli na lepsze – coraz więcej młodych ludzi gra w piłkę i nie kończy kopania na zespołach juniorskich, a to ważne. Wspomnienia z szatni to jedne z tych, które pozostają na długo w pamięci i są nie do podrobienia!
 
- W środowisku piłkarskim w myślenickim powiecie drużyna z Rudnika jest oceniana jako specyficzne miejsce do pracy trenerskiej i mało który trener sobie radzi w tym klubie. Kiedy dostałeś propozycje pracy z seniorami (wcześniej przez kilka lat prowadziłeś juniorów tego klubu) nie bałeś się, że możesz sobie nie poradzić, tym bardziej że to Twoja pierwsza praca z seniorami?
 
- Wydaję mi się, że w każdym klubie w okolicy panują specyficzne warunki do trenowania czy prowadzenia drużyny – jedne są lepsze, drugie trochę gorsze. Jeśli klub wie jaką ścieżką chce podążać, wie co robi dobrze a gdzie są pewne niedociągnięcia i co trzeba poprawić to myślę, że warto spróbować, nawet po to, żeby zobaczyć czy faktycznie jest aż tak źle jak ludzie mówią. Jak wspomniałeś, działałem w klubie już kilka lat, miałem kontakt z poprzednimi Trenerami, wiedziałem i widziałem jak to wszystko wygląda, wiedziałem że zarząd tworzą ludzie, którzy są oddani klubowi – można powiedzieć, że znałem klub „od podszewki” i  to też chyba było argumentem za. Co do obaw – oczywiście, że były i to ogromne. Pamiętam, że po poradę udałem się do rodziców, bo szczerze mówiąc sam byłem trochę w kropce po otrzymaniu tej propozycji, jednak oboje stwierdzili, że to kolejny krok do przodu, i to duży. O wyrażenie swojego zdania w tej kwestii pytałem także swoją narzeczoną i nie ukrywam, że ich opinia pomogła mi w podjęciu tej decyzji. Najbardziej obawiałem się rzecz jasna bariery wieku – o ile z kilkoma chłopakami pracowałem wcześniej w juniorach i ta różnica była widoczna gołym okiem, o tyle tych seniorów będących w klubie kilka lat znałem tylko z widzenia i z boiska (ale po przeciwnej stronie), ciężko mi było stwierdzić jednoznacznie że starszyzna zaakceptuje trenera-młodziana i jak o coś poproszę, to zostanie to bezapelacyjnie wykonane. Spotkałem się jednak z ciepłym przyjęciem i naprawdę profesjonalnym, sumiennym podejściem do swoich obowiązków, ale może także dlatego że staram się być człowiekiem konkretnym i tego samego wymagać od swoich zawodników. Podoba mi się w tej drużynie tzw. team spirit, który zastałem i który trzeba cały czas pielęgnować, mimo ostatnich sezonów, które niekoniecznie napawały optymizmem – serce drużyny było tam, gdzie powinno.
 
- W zespole przed sezonem doszło do sporych zmian kadrowych, odeszło kilku zawodników (m.in kapitan zespołu Zbigniew Marek). Skład został uzupełniony głównie młodymi zawodnikami (rozwiązanie juniorów starszych) - uważasz że to było dobre posunięcie klubu?
 
- Na pewno każde zmiany personalne in minus osłabiają drużynę, takim niewątpliwe było odejście Zbyszka, prawdziwego kapitana z krwi i kości. Natomiast uzupełnienia w postaci naszej młodzieży uważam za bardzo pozytywne – każdy z tych chłopaków aż rwał się do gry i treningu, ja też wiedziałem na co ich stać, w samej ubiegłej rundzie dwóch czy trzech juniorów meldowało się na placu niejednokrotnie od pierwszej minuty, nierzadko będąc wyróżniającymi się postaciami w naszej drużynie.
 
- Który mecz rundy jesiennej był najbardziej udany, a po którym czułeś rozczarowanie i kto twoim zdaniem zasłużył na pochwały za minioną rundę?
 
- Jeśli chodzi o zadowolenie, to na pewno drugie 45 minut z Rokitą Kornatka (o pierwszej połowie z chłopakami zapomnieliśmy zaraz po zejściu do szatni na przerwę), gdzie dźwignęliśmy się  0:2 na 3:2, ale także fajne spotkania z Toporem Tenczyn czy Orłem Nowa Wieś. Spotkań po których byłem rozczarowany było w tej rundzie kilka – najbardziej zapadł mi w pamięci remis z Jordanem Zakliczyn 2:2, gdzie dwubramkową zaliczkę wypuściliśmy z rąk w ostatniej minucie spotkania, porażka na inaugurację z Zielonką Wrząsowice, czy wreszcie mecz z Górkami Myślenice – zacięte spotkanie, dużo zwrotów akcji, dużo sytuacji, remis 1:1. Szkoda tylko, że od 30 minuty graliśmy z przewagą jednego zawodnika i tej przewagi nie potrafiliśmy wykorzystać . Na całe szczęście – możemy z tych spotkań wyciągać wnioski i naprawiać błędy, i to jest piękne! Nie lubię oceniać indywidualnie w sporcie drużynowym – każdy miał z nas miał wkład w sukcesy i porażki.
 
- Jak układa się współpraca na linii trener - drużyna a zarząd klubu?
 
- Osobiście chwalę sobie tę współpracę. Oczywiście – to nie jest tak, że wszystko jest świetne i kolorowe i nie ma się do czego przyczepić, ale wiem, że zarząd podąża w dobrym kierunku. Jednak mam przeświadczenie, że zarząd nie jest obojętny na prośby i sugestie drużyny a także na moje zapytania. Jak już wspomniałem, jestem człowiekiem konkretnym i tego samego oczekuje od ludzi z mojego otoczenia i tego samego mogą oczekiwać ode mnie.
 
- Przed nami okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Na czym będziecie szczególnie się skupiać podczas zimowego okresu przygotowawczego i czy sparingi z takimi drużynami jak juniorzy Hutnika Kraków, Karpaty Siepraw czy Tempo Rzeszotary będą dla was wartościowe?
 
- W końcówce rundy, gołym okiem było widać, że nie „dojeżdżamy” na mecze do 90 minuty. Wpływ na to miały różne sytuacje (chociażby zamieszanie z poziomem rozgrywek na którym mieliśmy występować; opóźnienie letnich przygotowań), więc na pewno podczas tej zimy będziemy chcieli naładować akumulatory i na wiosnę i na jesień. Czeka nas wytężona praca, ale wiem, że chłopcy są na to gotowi. Co do naszych sparingpartnerów, to każdy z nich będzie bardzo ciekawym doświadczeniem i sprawdzianem naszych umiejętności – na pewno technicznie grająca drużyna juniorów Hutnika, drużyna z Sieprawia która borykała się z podobnym problemem kadrowym co my ale gra „półkę” wyżej czy doświadczona, ograna drużyna z Rzeszotar od lat będąca w czołówce Klasy Okręgowej na pewno dadzą solidny materiał do analizy.
 
- Wiemy, że do drużyny od początku przygotowań dołączy Bartosz Bargieł (wraca do klubu po 3 latach) jak uważasz - czy to będzie duże wzmocnienie? Czy są przewidywane jakieś ubytki kadrowe lub kolejne transfery do klubu.
 
- Jestem zdania, że powrót Bartka to impuls nie tylko dla nas, a także dla niego. Każdy z nas zdaje sobie sprawę z jego nieprzeciętnych umiejętności i to na pewno będzie wzmocnienie, jednak mogę zagwarantować, że miejsce w składzie będzie musiał wywalczyć tak samo jak każdy inny członek naszej ekipy. Na chwilę obecną prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodnikami – tyle mogę zdradzić.
 
- Jaki cel stawiasz sobie przed rundą wiosenną i na którym miejscu LKS zakończy sezon 2018/2019?
 
- Cel, jaki sobie stawiam, to żeby każdy zawodnik na trening przychodził z ochotą i wychodził z radością, bo to najbardziej motywuje do pracy, a co do miejsca to ciężko rokować – na pewno jak najwyższe miejsce w tabeli będzie przyjęte przeze mnie z radością.
 
- Czego byś sobie życzył w 2019 roku?
 
- Więcej zdrowia, jeszcze więcej pasji a najwięcej to chyba czasu!

Źródło: RS

Dodano: 2019-01-30 16:07:54


Zobacz też: Klasa A (Myślenice)

Rudnik  wywiad  Łętocha 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:2
Piast Gliwice
20.04.2019
15:30
Zagłębie Lubin
2:3
Pogoń Szczecin
20.04.2019
18:00
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
3:3
Lech Poznań
20.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
:
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30

I liga

Warta Poznań
0:0
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
0:0
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
4:2
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
3:0
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:2
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
4:1
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
1:0
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
3:1
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
2:0
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00
Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
1:1
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
3:0
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
2:0
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
3:1
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
2:2
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
4:1
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
0:1
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
5:1
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
1:5
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
0:2
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
1:1
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
4:0
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
2:0
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
3:0
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
0:1
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
0:2
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
5:2
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
5:1
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
3:2
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
3:2
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
0:0
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
2:2
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
4:1
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
2:0
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
4:2
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Pasternik Ochojno
1:4
Gdovia Gdów
20.04.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Orzeł Myślenice
20.04.2019
14:30
LKS Śledziejowice
13:0
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
0:2
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
0:2
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:7
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
1:1
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
1:1
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
1:4
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
0:0
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
3:0
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
3:0
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
4:5
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
1:2
GLKS Gromnik
20.04.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
5:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:3
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
4:4
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
1:4
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
2:2
Kolejarz Stróże
20.04.2019
16:00
Huragan Waksmund
1:0
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
2:6
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
2:4
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
4:2
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
0:1
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
3:1
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:2
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
2:0
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
0:0
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
0:2
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:1
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
1:0
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Radziszowianka II
0:3
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
2:0
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
2:4
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
0:1
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
3:3
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
2:0
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
4:1
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
1:1
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
0:1
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
:
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
3:5
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
1:1
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
4:0
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
3:0
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
1:0
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
1:2
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
3:3
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
0:0
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
2:4
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
1:6
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
0:2
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
2:7
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
4:0
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
3:0
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
6:0
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
2:2
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
2:2
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
9:3
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
3:0
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
6:0
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00
Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
0:2
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
2:1
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
2:2
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
0:3
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
1:0
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
1:0
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
0:2
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
3:5
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
1:1
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
4:0
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
0:5
Staw Polanka
20.04.2019
11:00
Dukla Bysina
2:4
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
1:5
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
12:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
1:2
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
3:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
3:0
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
0:3
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

AS Progres Kraków
1:1
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Krakus Nowa Huta
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
2:5
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30
AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
3:1
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
3:0
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
12:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
16:00
LKS Wierzchowiska
1:7
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
15:00
Łysica Bodzentyn
5:1
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
0:0
Potok Sitno
20.04.2019
12:00