facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kaszowianka na MGM Cup (foto/video)

Kaszowianka na MGM Cup (foto/video)

W podkrakowskich Słomnikach rozegrano turniej piłkarski dla drużyn z rocznika 2009 pod szyldem MGM Cup. W zawodach udział wzięło dziesięć ekip podzielonych na dwie grupy eliminacyjne. Pierwsze cztery z obu grup awansowało do ćwierćfinałów i dalej rywalizowało o podium w turnieju. 
 
Wśród uczestników nie zabrakło Kaszowianki Kaszów pod wodzą trenera Bogusława Gawła. Zespół biało-niebiesko-czerwonej do Słomnik przyjechał nie tylko szlifować formę ale i po lekcję piłkarskiego rzemiosła. - Wiekszość zespołów była bardzo dobrze zorganizowana zarówno w obronie jak i ataku. Chłopcy we wszystkich ekipach grają ze sobą już dłuższy okres. Moja drużyna składała się głównie z chłopaków z rocznika 2010 i przyjechała zmierzyć się z zespołami rocznika starszego. Każdy z moich podopiecznych miał na ten turniej zadanie indywidualne ale i cały zespół także miał swoje wytyczne. Zostały one wykonane w 50 procentach. Na pewno turniej ten pozwolił mi dostrzec nad czym powinniśmy najwiecej pracować w najbliższym czasie. Zdecydowanie na pierwszy ogień musi pójść szlifowanie przejścia z obrony do ataku. Pracujemy ze sobą dopiero pół roku, tak naprawdę na razie nadrabiamy wszelkie zaległości. Jestem przekonany, że jeśli przyjedziemy tu za rok, zaprezentujemy o wiele dojrzalszy futbol - mówił po turnieju Bogusław Gaweł - trener Kaszowianki.
 
I wyraźnie widoczna była wspomniana różnica wiekowa na boisku. Kaszowianie może nie odbiegali od rywali fizycznie, ale na pewno taktycznie i pewnością siebie. Kaszowianie na inaugurację trafili na jednego z faworytów - ekipę krakowskiej Wisły. Zadanie było tak naprawdę arcytrudne. Nie dość, że chłopcy z Białą Gwiazdą na piersi odpowiednio wpłynęli na psychikę młodszych o rok piłkarzy Kaszowianki, to znakomicie wyszkoleni technicznie gracze z Reymonta strzelanie rozpoczęli już od pierwszych sekund. Po dwóch minutach gry było już 0:2 i kolejne gole tak naprawdę były kwestią czasu. Wiślacy grali szybko piłką, balansem ciała czy nogi potrafili zwieść obrońców Kaszowianki i często kończyło się to zamieszaniem pod bramką Dawida Gawina. Należy tu wspomnieć że młody golkiper kaszowian był wyróżniającą się postacią w zespole i przytomnymi, a zarazem odważnymi interwencjami, ratował swój zespół choćby od dwucyfrowych rozmiarów porażki z Wisłą. Podopieczni Bogusława Gawła utrapienie mieli zwłaszcza z Filipem Śpiewakiem, ten młody wiślak dysponuje tak silnym uderzeniem, że gdy tylko było celne, niemal na pewno lądowało w siatce. 
 
Kaszowianie przetarli szlaki pozostałym ekipom. Umiejętnie z Białą Gwiazdą zagrała także bardzo silna Słomniczanka. Remis z Wisłą w przekroju całego meczu mógł być niedosytem dla obu stron. 
 
Kolejne starcie, kaszowianie zafundowane mieli z Orbitą Bukowno. To obok Wisły i Słomniczanki, trzecia siła w grupie B tego turnieju. Bukowian do zwycięstw w tym turnieju prowadził z kolei Jakub Mularczyk, zawodnik o nietuzinkowej intuicji boiskowej, świetnej dyspozycji jeśli chodzi o grę jeden na jeden noi prezycyjnie wykalibrowaną nogą. To on najczęściej nękał ponownie dobrze spisującego się w bramce Dawida Gawina. I to on właśnie ustrzelił klasycznego hattricka doprowadzając do wyniku 0:3. W końcówce padł jeszcze czwarty gol zamykający mecz statusem 0:4. Kaszowianie zaprezentowali się już nieco lepiej na tle przeciwnika. Zresztą czas pokazał, że w każdym kolejnym meczu był progres, a drużyna grała coraz bardziej pewna swoich umiejętności. 
 
- Naszym celem w tym turnieju nie były wyniki. Tego dnia zamierzaliśmy na tle silniejszych od siebie przeciwników popracować nad grą bez piłki, ustawianiu się szeroko na boisku i budowaniu akcji poprzez wprowadzanie piłki przez bramkarza do bocznych stref boiska - opowiadał trener Gaweł. 
 
Gra kaszowian wyraźnie skorelowana była na ten właśnie element. Dłuższymi chwilami, zespół Bogusława Gawła nie gościł pod polem karnym rywali bo borykał się z kreowaniem akcji. Młodzi piłkarze z Kaszowa konsekwentnie próbowali realizować zadania od szkoleniowca i nawet kosztem poczynań ofensywnych, budowali grę skrzydłami z wykorzystaniem bramkarza. Fajnie wyglądało to jeśli chodzi o współpracę Dawida Gawina zwłaszcza z Karolem Jastrzębskim. Obaj chłopcy wyraźnie załapali już zasady obowiązujące przy tego typu grze. A defensorzy Kaszowianki borykać musieli się z podwójnymi problemami bo przecież rywale nie przyglądali się poczynaniom kaszowian, a zwiększali pressing co dodatkowo utrudniało zadanie podopiecznym trenera Gawła. Lekcja futbolu zatem całkiem solidna ale co ważne, w każdym kolejnym meczu coraz mniej bolesna. 
 
- Nauka od silniejszych od siebie zawsze na początku jest bolesna. Ale wychodzę z założenia, że jak dziesięć razy uderzysz się w mięsień, to ten dziesiąty będzie już mniej bolesny. Podobnie jest w piłce. Jeśli chcesz coś wygrać, to musisz najpierw przegrywać ale najważniejsze by każdą porażkę traktować jak lekcję. Specjalnie wybrałem turniej dla rocznika starszego by pokazać chłopcom, jak wiele pracy ich czeka. Grudniowy występ w turnieju Champions Cup w Miechowie gdzie graliśmy z rówieśnikami, wygraliśmy zdecydowanie tracąc w całym turnieju bodaj jedną bramkę. Zależało mi na tym, by moi podopieczni po tym triumfie dostrzegli że to tak naprawdę początek ich drogi, a nie moment w którym można odpuścić dalszą pracę - opowiadał trener Gaweł.
 
Od Wisły i Orbity lekcja była sroga ale potem kaszowianie zyskiwali pewność siebie. W pojedynku z Pogonią przegrali co prawda 0:5 ale trzy gole stracili w 80 sekund w końcówce pojedynku. Do tego czasu kaszowianie nie tylko coraz lepiej się bronili, popełniali coraz mniej błędów ale i zaintonowali kilka groźnych akcji. Defensorów Pogoni Miechów raz po raz absorbował filigranowy i robiący pożytek z lewej nogi Michał Suchan. Dzięki temu, że umiejętnie szukał sobie także wolnej przestrzeni na boisku, kolegom z drużyny łatwiej było (także przy jego udziale) sklecić kilka ciekawych akcji. Jedna z nich zakończyła się niemal golem wyrównującym (przy stanie 0:1) ale na drodze Rafałowi Gawinowi stanął słupek. Mecz z Pogonią momentami był nawet wyrównany i kto wie czy skończyłby się porażką gdyby nie dwa identyczne błędy przy wyprowadzaniu akcji zwieńczone golem dla Pogoni. Przy stanie 0:2 było już trudniej odwrócić losy meczu. Starał się choćby i Bartosz Noga, który znakomicie zastawiał się, umiejętnie odbierał rywalom piłki wykorzystując mądre ustawianie się przy przeciwniku. W końcówce jednak Pilawski, Słaboń i Wcisło bezlitośnie wykorzystywali niezdecydowanie graczy Kaszowianki i skończyło się niespodziewanie wysoką porażką 0:5. 
 
Na koniec kaszowianom przyszło rywalizować z jednym z faworytów - Słomniczanką. Ekipa gospodarzy po remisie z Wisłą, skromnie ale konsekwentnie ogrywała kolejnych rywali i do meczu z Kaszowianką przystępowała już pewna drugiego miejsca w tabeli. Biało-niebiesko-czerwona grała jednak coraz solidniej i mimo, że słomniczanie w swoim składzie mieli prawdziwą perełkę w postaci Daniela Zdeba, zawodnika zdecydowanie najlepszego w grupie B, podopieczni Bogusława Gawła postawili się wyżej notowanemu rywalowi. Utrzeć nosa się nie udało ale po zaciętej walce słomniczanie wygrali już tylko 2:0 kończąc jednocześnie przygodę Kaszowianki z turniejem. Piąte miejsce w grupie oznaczało pożegnanie z dalszą rywalizacją.
 
- Udział w turnieju jak i sam turniej oceniam pozytywnie. Krótkie przerwy między kolejnymi występami oraz umiejętna praca sędziego, który starał się pracować niejako w tle na pewno posłużyło całej imprezie na plus. A my? No cóż, nas czeka jeszcze sporo rzeczy zarówno do zrobienia jak i nadrobienia. Kaszowianka 2010 to grupa początkujących chłopców i przed nami naprawdę dużo pracy by czynić stałe postępy. Jestem jak najbardziej dobrej myśli choćby dlatego, że mamy niezwykle przychylny szkoleniu młodzieży Zarząd w Kaszowiance. Jestem mile zaskoczony priorytetem z jakim w klubie traktowana jest praca z młodymi adeptami i jestem przekonany, że to szansa dla nas wszystkich, której nie możemy zmarnować. A już na pewno nie możemy zapominać o Pani Ewelinie Gawin i firmie Gawin, która zafundowała całej naszej drużynie komplet strojów i dresów. Pani Ewelino - serdeczne podziękowania w imieniu swoim, chłopców i ich rodziców! - podumowywał trener kaszowian.
 
Koniec końców, okazało się, że w fazie play off dominowały zespoły z grupy A. Do ścisłego finału dotarły Akademia Piłkarza Grzegorza Mielcarskiego (drugie miejsce w grupie A) i Olimpijczyk Szczurowa (trzecie miejsce w grupie A), a na trzecim stopniu podium uplasowała się czwarta w tabeli Wisła I Kraków. Najwyższy stopień podium wywalczyła AP Grzegorza Mielcarskiego. Do strefy medalowej nie dotarła rozpędzona w fazie grupowej Proszowianka. Jeden słabszy mecz i porażka w ćwierćfinale z Pogonią Miechów spowodowała, że triumfator grupy A i jeden z faworytów odpadł już na tym etapie. 


Grupa A:
Wisła I - APGM 0:3
Radziszowianka - Olimpijczyk 1:1
Proszowianka - Wisła I 4:3
APGM - Radziszowianka 1:0
Olimpjczyk - Proszowianka 2:3
Wisła I - Radziszowianka 2:2
APGM - Olimpijczyk 1:2
Proszowianka - Radziszowianka 5:1
WIsła I - Olimpijczyk 2:2
APGM - Proszowianka 0:1

1. Proszowianka 4 12 13-6
2. APGM 4  6  5-3
3. Olimpijczyk 4  5  7-7
4. Wisła I 4  2  7-11
5. Radziszowianka 4  2  4-9

Radziszowianka Radziszów: Krystian Wcisło, Franciszek Klimczyk, Patryk Knapek, Frnaciszek Kozanecki, Jan Krupnik, Wojciech Marszałek, Piotr Połetek, Hubert Blak. Trener: Michał Płażeński.
Olimpijczyk Szczurowa: Maksymilian Rzepka, Filip Rzepka, Ksawery Bieniaś, Filip Lekki, Emanuel Grzywiński, Daniel Babło, Damian Mądziel, Jakub Śliwiński, Jakub Bylica, Kacper Mucek, Artur Burzawa. Trener: Tomasz Wilk.
Wisła I Kraków: 6.Jakub Chochół, 16.Marcin Wokan, 14.Mateusz Zajdel, 5.Oliwier Wróblewski, 3.Michał Szczypczyk, 8.Aleksander Wasyl, 18.Oskar Kiepura, 17.Antoni Wojdyła. Trener: Mateusz Trzeciakiewicz.
AP Grzegorza Mielcarskiego: 1.Miłosz Mielcarski - 10.Piotr Ludźmierski, 16.Maksymilian Górowski, 11.Ksawery Lurka, 7.Wiktor Dylewski, 10.Igor Mielnik, 7.Tymoteusz Wąchocki, 14.Beniamin Płygawko, 11.Iwo Kulczycki. Trener: Andrzej Dziwota.
AP Proszowianka Top Cars Proszowice: 1.Piotr Żuwała - 10.Oskar Kukuła, 11.Szymon Maderak, 6.Oskar Mielec, 14.Franciszek Kowalski, 7.Antoni Nowak, 16.Karol Dąbek, 3.Wojciech Mzyk, 9.Ziemowit Duch. Trener: Kamil Mach.


Grupa B:
Wisła II - Kaszowianka 9:0
Orbita - Pogoń 4:0
Słomniczanka - Wisła II 0:0
Kaszowianka - Orbita 0:4
Pogoń - Słomniczanka 0:1
Wisła II - Orbita 5:1
Kaszowianka - Pogoń 0:5
Słomniczanka - Orbita 2:0
Wisła II - Pogoń 2:0
Kaszowianka - Słomniczanka 0:2

1. Wisła II 4 10 16-1
2. Słomniczanka 4 10  5-0
3. Orbita 4  6  9-7
4. Pogoń 4  3  5-7
5. Kaszowianka 4  0 0-20
 
Orbita Bukowno: Filip Kołodziejczyk - 13.Alan Kania, 10.Wiktor Madej, 3.Maciej Kopera, 14.Karol Mendrygał, 9.Jakub Mularczyk, 6.Grzegorz Gach. Trener: Jewgieni Kiczko, Krystian Kawula.
Wisła II Kraków: 2.Bartłomiej Kapusta, 13.Aleksander Wawszczak, 10.Oliwier Matecki, 15.Filip Śpiewak, 7.Paweł Cyrson, 11.Michał Pytro, 9.Brajan Kubiczek. Trener: Mateusz Trzeciakiewicz.
Kaszowianka Kaszów: Dawid Gawin - 7.Hubert Jarosz, 10.Rafał Gawin, 20.Bartosz Noga, 5.Karol Jastrzębski, 9.Michał Suchan, 22.Bartosz Lach, 11.Paweł Mlostek, 15.Maciej Irlik, 8.Szymon Madej. Trener: Bogusław Gaweł.
Słomniczanka Słomniki: Kacper Bilawski - 55.Alan Baran, 60.Karol Ziółek, 58.Jakub Pycia, 59.Bartłomiej Pycia, 37.Daniel Zdeb, 41.Bartosz Zagrodzki, 66.Krystian Czyżewski, 67.Michał Pluciński, 56.Eryk Wołowik. Trener: Rafał Piątek.
Pogoń Miechów: 1.Jakub Kusarek - 24.Szymon Warchoł, 8.Bartosz Wcisło, 18.Kornel Matluch, 14.Kacper Słaboń, 28.Mateusz Słaboń, 92.Jakub Dejworek, 26.Kacper Pilawski, 9.Szymon Grela, 12.Filip Niemiec, 25.Alan Raj. Trener: Paweł Podyma.


Ćwierćfinały:
Proszowianka - Pogoń 1:2
APGM - Orbita 2:1
Olimpijczyk - Słomniczanka 1:1, k.2-1
Wisła I - Wisła II 0:0, k.2-1
 
Półfinały:
Pogoń - APGM 0:1
Olimpijczyk - Wisła I 1:1, k.2-0
 
o III miejsce:
Pogoń - Wisła I 0:2
 
o I miejsce:
APGM - Olimpijczyk 1:0
 
Król strzelców: Oskar Kukuła (Proszowianka)
Najlepszy zawodnik: Filip Rzepka (Olimpijczyk)
Najlepszy bramkarz: Miłosz Mielcarski (APGM)
RELACJA I MATERIAŁY FILMOWE ZREALIZOWANE
W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM: 
WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT


 

 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-02-06 17:48:07


Galeria zdjęć

 

Kaszowianka  MGM Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:2
Piast Gliwice
20.04.2019
15:30
Zagłębie Lubin
2:3
Pogoń Szczecin
20.04.2019
18:00
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
3:3
Lech Poznań
20.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
:
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30

I liga

Warta Poznań
0:0
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
0:0
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
4:2
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
3:0
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:2
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
4:1
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
1:0
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
3:1
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
2:0
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00
Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
1:1
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
3:0
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
2:0
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
3:1
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
2:2
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
4:1
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
0:1
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
5:1
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
1:5
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
0:2
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
1:1
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
4:0
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
2:0
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
3:0
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
0:1
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
0:2
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
5:2
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
5:1
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
3:2
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
3:2
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
0:0
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
2:2
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
4:1
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
2:0
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
4:2
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Pasternik Ochojno
1:4
Gdovia Gdów
20.04.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Orzeł Myślenice
20.04.2019
14:30
LKS Śledziejowice
13:0
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
0:2
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
0:2
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:7
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
1:1
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
1:1
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
1:4
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
0:0
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
3:0
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
3:0
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
4:5
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
1:2
GLKS Gromnik
20.04.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
5:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:3
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
4:4
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
1:4
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
2:2
Kolejarz Stróże
20.04.2019
16:00
Huragan Waksmund
1:0
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
2:6
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
2:4
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
4:2
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
0:1
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
3:1
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:2
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
2:0
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
0:0
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
0:2
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:1
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
1:0
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Radziszowianka II
0:3
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
2:0
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
2:4
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
0:1
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
3:3
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
2:0
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
4:1
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
1:1
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
0:1
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
:
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
3:5
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
1:1
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
4:0
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
3:0
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
1:0
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
1:2
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
3:3
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
0:0
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
2:4
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
1:6
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
0:2
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
2:7
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
4:0
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
3:0
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
6:0
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
2:2
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
2:2
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
9:3
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
3:0
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
6:0
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00
Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
0:2
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
2:1
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
2:2
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
0:3
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
1:0
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
1:0
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
0:2
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
3:5
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
1:1
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
4:0
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
0:5
Staw Polanka
20.04.2019
11:00
Dukla Bysina
2:4
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
1:5
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
12:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
1:2
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
3:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
3:0
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
0:3
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

AS Progres Kraków
1:1
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Krakus Nowa Huta
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
2:5
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30
AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
3:1
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
3:0
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
12:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
16:00
LKS Wierzchowiska
1:7
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
15:00
Łysica Bodzentyn
5:1
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
0:0
Potok Sitno
20.04.2019
12:00