facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Gołcza Cup w ogólnopolskiej obsadzie

Gołcza Cup w ogólnopolskiej obsadzie

Już w najbliższą sobotę 9 lutego rozegrana zostanie kolejna edycja prestiżowego i ogólnopolskiego turnieju Gołcza Cup organizowanego przez Akademię Piłkarską Gołcza. Tym razem turniej odbędzie się w lutym (a nie w grudniu jak zazwyczaj) ale tradycyjnie już nie zabraknie silnej obsady. Wśród uczestników zobaczymy m.in Wisłę Kraków czy Koronę Kielce. Obszerną relację z turnieju przygotują reporterzy Futmal Premium.

Grupa A
Broń - Słomniczanka, 09:20
Sandecja - Korona, 10:00
Broń - Sandecja 10:40
Słomniczanka - Korona, 11:20
Broń - Korona, 12:00
Słomniczanka - Sandecja, 12:40
 
Grupa B
Junior - Gołcza, 09:00
Wisła - Wrocław, 09:40
Junior - Wisła, 10:20
Gołcza - Wrocław, 11:00
Junior - Wrocław, 11:40
Gołcza - Wisła, 12:20
 
Grupa C (o miejsca 1-4)
2B - 1A, 13:35
1B - 2A, 14:15
2B - 1B, 14:55
1A - 2A, 15:35
2B - 2A, 16:15
1A - 1B, 16:55
 
Grupa D (o miejsca 5-8)
4B - 3A, 13:15
3B - 4A, 13:55
4B - 3B, 14:35
3A - 4A, 15:15
4B - 4A, 15:55
3A - 3B, 16:35
 
Zakończenie turnieju, wręczenie nagród, 17:00

 

 

Źródło: MD

Dodano: 2019-02-07 14:05:53


Gołcza Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00