facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Niezniszczalni Mineralni (foto)

Niezniszczalni Mineralni (foto)

Firma Top Cars oraz Akademia Piłkarska Nowa Proszowianka dotrzymały słowa. Po sukcesie cyklu turniejów w grudniu, już w lutym roszyła kolejna edycja Top Cars Winter Cup w Proszowicach. W sobotę na parkiecie rywalizowali chłopcy z rocznika 2007 i młodsi.

 

 

Na brak piłkarskich wrażeń narzekać na pewno nie wolno było bo raz, że 4-5 zespołów prezentowało niezwykle zbliżony do siebie poziom sportowy, a dwa - że dwie najlepsze ekipy pokazały futbol ponad miarę. A mowa tu o Fabloku Chrzanów oraz Mineralnych Krynica Zdrój. Ci pierwsi bazowali na kilku asach ale i zespołowo prezentowali naprawdę wysoki poziom. Chłopcy z Chrzanowa znakomicie odnajdowali się na boisku także i bez piłki, znakomicie i wręcz schematycznie wychodzli na pozycje gdy bramkarz wznawiał grę. Byli też znakomicie wyszkoleni technicznie dzięki czemu unikali kiksów i zwyczajnie wiele im w grze wychodziło. Materiał ludzki też niczego sobie bo chrzanowianie dysponowali kilkoma "głośnymi nazwiskami" noi zdecydowanym liderem teamu. Szymon Diaw to zawodnik z zupełnie innej bajki. Pominąć go w wyborze MVP całego turnieju to byłby grzech ciężki. Nieziemsko gibki, dynamiczny, zwrotny i niezdatny do wytrącenia z równowagi podczas biegu, a do tego i duża moc i niezwykła precyzja uderzenia! Patrząc tylko z perspektywy uczestników tego turnieju, to był po prostu taki lokalny Messi czy Ronaldo, zawodnik który pozostaje w pamięci wszystkich. Gdy Diaw pojawiał się na boisku, pod bramką rywali pojawiała się trwoga. Diaw bowiem nie tylko w solowych akcjach był nie do zatrzymania, jego wyborna świadomość swoich umiejętności pozwalała bezbłędnie rozgrywać akcję z kolegami zwłaszcza tymi którzy mieli podobną wizję akcji ofensywnych. Korzystali na tym i dawali radość zespołowi choćby Gabriel Sieprawski, któremu z Diawem współpracowało się bardzo dobrze a i sam wykazywał się niesłychaną intuicją w grze ofensywnej oraz soczystymi uderzeniami. Świetnie na połowie rywali czuł się też Bartosz Krakowiak, który do siatki niejednokrotnie trafiał od słupka i można było odnieść wrażenie że ma tak dobrze ułożoną nogę, że od słupka trafiał do bramki celowo. A przecież i jako asystent choćby dla Diawa był wręcz wymarzonym partnerem do gry. Podobnie zresztą jak golkiper Jan Kopeć, który rozdawał piłki obrońcom na skrzydłach wręcz wzorcowo i z zimną krwią. Na występy Fabloku patrzyło się naprawdę przyjemnie. To ekipa skuteczna, ofensywna i efektowna w tym co robiła na parkiecie. Fablok choć nie w każdym meczu przekonująco ale wygrywał regularnie i wyższość uznać musiał jedynie niepokonanej ekipie Mineralnych co wywindowało chrzanowską lokomtywę na pozycję wicemistrza turnieju!
 
Najlepszą ekipę mieli tego dnia Mineralni z Krynicy Zdrój. Górale jak to górale, nie błyszczeli fajerwerkami ale rzetelnością, solidnością, zdecydowaniem, skutecznością i parciem na bramkę. Kryniczanie mieli zaskakującą łatwość wypracowywania sobie strzeleckich okazji i notorycznie z tych okoliczności korzystali. Strzelali niemal z każdej dogodnej pozycji znacznie zwiększając prawdopodobieństwo powiększania swojego dorobku bramkowego. Mozolną pracę w linii pomocy wykonywał tego dnia zwłaszcza Kacper Pustułka zawodnik z pomysłem na każdą akcję. Posiadanie piłki wzbudzało u niego szybką analizę sytuacji na boisku i sporą finezję w kreowaniu ataków. Często kończyło się zagraniem na tzw. ścianę więc bez większego wysiłku zdobywał z piłką teren i nieraz samodzielnie wykańczał to co zbudował. Noi trudno pominąć filigranowego sępa pola karnego - Szymona Barana. To zawodnik dość niepozorny ale łasy na piłkę, łasy na gole i posiadający dużą umiejętność odpowiedniego ustawiania się na boisku. Był takim gryzoniem. Był wszędzie tam, gdzie obrońcy by tego nie chcieli, stał akurat tam gdzie była piłka i czynił z tego pożytek aż dziesięciokrotnie wygrywając tym samym klasyfikację na Króla Strzelców turnieju! Mineralni tworzyli kapitalny monolit i choć nie grali tak miło dla oka jak Fablok, to miłe dla oka osiągali rezultaty. Była to zdecydowanie najsilniejsza ekipa w turnieju i pokazywała to na każdym kroku. Wysokie wygrane we wszystkich meczach, a nawet ten z Fablokiem Chrzanów pokazały kto tego dnia rządził na parkiecie.
 
Trzecią siłą Top Cars Winter Cup była Puszcza Niepołomice zespół nie tylko na parkiecie ale i poza nim niezwykle zgrany. Niepołomiczanie nie dość, że na boisku radzili sobie bardzo dobrze, to byli najbardziej barwną ekipą w turnieju. Cała ekipa w komplecie w przerwach między meczami urzędowała w różnych rejonach hali i bynajmniej nie nudziła się w oczekiwaniu na kolejny mecz. Nie brakowało też zespołowych tańców i śpiewów w rytm muzycznych przerywników między meczami czy po golach. I ta nieskazitelna radość bijąca z oczu drużyny Puszczy przekładała się na radość z gry i być może pomogła wygrać te bodaj najważniejsze mecze z Wiarusami i Czańcem po 1:0, które pozwoliły ostatecznie wdrapać się na podium turnieju. Tu także niejako wzorem bramkarza Fabloku, rolę skutecznego ostatniego obrońcy pełnił Jan Gruszka. Niepołomiczanie z Julią Górak w składzie mogli liczyć na swojego bramkarza gdy potrzebne było wsparcie w rozegraniu akcji i bez wątpienia pomogło to Puszczy utrzymać się przy piłce i czuć kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Wspomniana Julia Górak też momentami zaskakiwała odwagą w pojedynkach jeden na jeden i to czasami tych biegowych. Generalnie jednak jej występy cechowała solidność i szablonowość. Krótkie odegrania piłki płaskim podbiciem, nie szukanie udziwnionych rozwiązań pozwalało zachować naprawdę wysoką skuteczność podań i podnosić noty za kolejne występy. Puszcza wygrała niezwykle cenne pojedynki z Czańcem i Wiarusami, jako jedyna nie została rozgromiona przez Mineralnych i omal nie urwała punktów Fablokowi. A do tego wszystkiego ograła pewnie Wierzbowiankę - głównego kandydata do trzeciego miejsca na podium.
 
I właśnie ta ostatnia wzmianka spowodowała, że Wierzbowiankę obejrzeliśmy tuż za podium. Drużyna Kamila Perzowskiego bardzo rzetelnie pracowała na boisku i miała tam spore wsparcie w osobach Szymona Migasa i Szymona Bubaka. W szczególności Szymon Migas prezentował nietuzinkowe dryblingi i świetne panowanie nad piłką i to przy pomocy obu nóg. Wygrywał w ten sposób sporo pojedynków z rywalami, a gdy miał u boku Szymona Bubaka tworzyli duet trudny do zatrzymania. Bubak to zawodnik niezwykle szybki ale i znakomicie panujący nad piłką co przy rajdach skrzydłami bywa nieocenioną umiejętnością. Walkę z Wierzbowianką, m.in też urywając sobie punkty nawzajem, przegrały ekipy Wiarusów i LKS Czaniec. Ale były to niezwykle równe piłkarsko drużyny. W obu ekipach widać było staranność w próbach realizowania założeń taktycznych. Zawodnicy pracowali nad akcjami, nie szarpali się na uderzenia z mniej dogodnych sytuacji. W zespole z Igołomi wyróżniał się nieco Jakub Caba który z nogą na piłce potrafił zrobić wiele i w futsalowej wersji futbolu przynosi to zazwyczaj sporo korzyści. W Czańcu wybijał się Jakub Rozmus który pracując głównie w obronie, potrafił zaskoczyć rajdem przez pół boiska. Czaniec miał też w składzie Krzysztofa "Pistolero" Bizonia. To piłkarz który po zdobyciu każdego z dwóch goli prezentował jakże popularną ostatnio cieszynkę Krzysztofa Piątka z AC Milan. 
 
Na końcu stawki znalazła się ekipa gospodarzy. Proszowianie mieli w składzie wyjątkowego gracza - Michała Mroza. To gość który w bramce wyczyniał cuda. Robinsonady, wyciąganie piłek zmierzających w okienko, wygrywane pojedynki sam na sam, podpowiadanie zespołowi - to wszystko robiło ogromne wrażenie na obserwatorach. To zawodnik który w między słupkami robił podobną różnicę jak Szymon Diaw z Fabloku - po prostu człowiek z innej bajki. Dzięki postawie Mroza wybór najlepszego bramkarza turnieju był tylko formalnością. Proszowianie okazali się dość gościnni bo i w ofensywie mieli zbyt mało atutów. W obronie momentami zaskakiwali determinacją i dyscypliną taktyczną ale narażeni na ataki niemal przez cały czas trwania meczów, w końcu popełniali błędy i porażki okazywały się nieuniknione. Ku zaskoczeniu, porażką do uniknięcia mógł okazać się mecz z... Fablokiem! Oczywiście za sprawą Michała Mroza, który po ok 75% meczu wydawało się że zatrzyma chrzanowską lokomotywę ale po kilku przegranych pojedynkach w końcu przełamał się wspomniany Szymon Diaw i w samej końcówce posypało się kilka goli. Prszowianie mieli co prawda w ofensywie naprawdę ambitnie walczących m.in Jakuba Bajołka i Filipa Mzyka ale nie byli oni w stanie sforsować żadnej defensywy tego dnia. Warto wspomnieć też o Nikoli Kocierz, zawodniczce która na prawej obronie często włączała się do akcji ofensywnych i nie unikała nawet pojedynków dwa na jeden z rywalami! Twardzielem okazywał się niejednokrotnie Kacper Kurowski, który z dużą zadziornością walczył o piłkę, znakomicie zastawiał się i pakował przed przeciwników często w ten sposób notując przechwyty. Proszowianie byli w kilku meczach bliscy urwania punktów rywalom ale brakowało kropki nad i. 
 
Po turnieju, nasycone ciepłymi posiłkami ekipy obdarowane zostały okazałymi medalami, dyplomami oraz pucharami przez Przemysława Patołę, właściciela firmy TOP Cars, sponsora turnieju i Akademii Piłkarskiej Nowa Proszowianka.
 
I kolejka
Fablok - Wiarusy 1:0
Puszcza - Wierzbowianka 4:0
Czaniec - Mineralni 0:9
 
II kolejka
Proszowianka - Wiarusy 0:3
Fablok - Mineralni 0:5
Puszcza - Czaniec 1:0
 
III kolejka
Proszowianka - Wierzbowianka 0:1
Wiarusy - Mineralni 0:4
Fablok - Puszcza 1:0
 
IV kolejka
Proszowianka - Mineralni 0:11
Wierzbowianka - Czaniec 2:1
Wiarusy - Puszcza 0:1
 
V kolejka
Proszowianka - Czaniec 0:3
Mineralni - Puszcza 2:0
Wierzbowianka - Fablok 1:4
 
VI kolejka
Proszowianka - Puszcza 0:4
Czaniec - Fablok 0:7
Wierzbowianka - Wiarusy 1:0
 
VII kolejka
Proszowianka - Fablok 0:4
Czaniec - Wiarusy 1:1
Mineralni - Wierzbowianka 4:1

1. Mineralni 6 18 35-1
2. Fablok 6 15 17-7
3. Puszcza 6 12 10-3
4. Wierzbowianka 6  9  6-13
5. Wiarusy 6  4  4-8
6. Czaniec 6  4  5-20
7. Proszowianka 6  0  0-26


Król strzelców: Szymon Baran (Mineralni - 10 goli)
Najlepszy zawodnik: Szymon Diaw (Fablok)
Najlepszy bramkarz: Michał Mróz (Proszowianka)

 
Mineralni Krynica Zdrój: 32.Emil Dziwryński - Nataniel Jeleński, 4.Marcin Sarata, 3.Mikołaj Jurkowski (2 gole), 8.Adam Tomasiak (4), 7.Kacper Pustułka (4), 9.Jakub Czajka (7), 10.Szymon Baran (10), 2.Max Jaskot (3), 99.Krystian Bartusiak (1), Eryk Trybulec (1).
Fablok Chrzanów: 1.Jan Kopeć - 24.Gabriel Sieprawski (2 gole), 31.Amadeusz Pietkiewicz, 35.Szymon Diaw (8), 9.Bartosz Krakowiak (1), 28.Franciszek Szwancyber (2), 29.Filip Kozyra, 5.Kamil Sikora, 39.Paweł Kurek (2), 8.Kacper Krause (1).
Puszcza Niepołomice: 1.Jędrzej Gruszka - 6.Julia Górak, 11.Jakub Cieśla (2 gole), 4.Szymon Sekunda (3), 2.Oliwier Stępień, 7.Fabian Szcześniak (1), 9.Mateusz Kurkiewicz (1), 5.Wojciech Ligęza (3), 10.Jakub Punzet. Trener: Dariusz Cieśla.
Wierzbowianka Wierzbno: 1.Oliwier Stawinoga - 80.Szymon Bubek, 14.Radosław Tomczyk, 10.Adam Juszczyk, 27.Szymon Migas, 16.Wojciech Makola, 26.Dominik Motyka, 85.Dominik Pokorniak. Trener: Kamil Perzowski.
Wiarusy Igołomia: 12.Szymon Gajda - 4.Szymon Skolimowski, 17.Tomasz Krzemyk (2 gole), 14.Jakub Caba, 6.Kamil Wolcyk, Monika Będkowska, 24.Dawid Paluch, 22.Miłosz Biel, 8.Daniel Mierzwa, 5.Dawid Cygan (2), 9.Patryk Psica. Trener: Radosław Nowak.
LKS Czaniec: 1.Maksymilian Bakalarski - 10.Patryk Elżbieciak, Piotr Brandys, 6.Dariusz Prus-Osowski (1 gol), 9.Jakub Rozmus, 7.Krzysztof Bizoń (2), 4.Szymon Wojtyła, 11.Maciej Maciaszek, 15.Karol Drabek, 8.Igor Ludwiczak (1). Trener: Adam Palarczyk.
Proszowianka Top Cars: 1.Michał Mróz - 13.Filip Jędras, 2.Kacper Kurowski, 8.Wiktor Jelonkiewicz, 10.Filip Mzyk, 15.Nikola Kocierz, 16.Igor Czekajski, 9.Jakub Bajołek, 5.Gabriel Mróz, 3.Maja Biernacka, 6.Dariusz Psica, 4.Bartosz Pięta, 11.Krzysztof Kaczmarczyk. Trener: Marcin Wąsowicz.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM:
WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-02-18 22:50:08


Galeria zdjęć

 

Proszowianka Cup  Top Cars Winter Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
4:5
Miedź Legnica
18.05.2019
15:30
Śląsk Wrocław
4:0
Arka Gdynia
18.05.2019
15:30
Korona Kielce
0:3
Górnik Zabrze
18.05.2019
15:30
Wisła Płock
0:0
Zagłębie Sosnowiec
18.05.2019
15:30
Lechia Gdańsk
2:0
Jagiellonia Białystok
19.05.2019
18:00
Legia Warszawa
2:2
Zagłębie Lubin
19.05.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Lech Poznań
19.05.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:3
Pogoń Szczecin
19.05.2019
18:00

I liga

Odra Opole
3:3
ŁKS Łódź
18.05.2019
17:30
GKS Katowice
1:2
Bytovia Bytów
18.05.2019
17:30
GKS Jastrzębie
5:0
Sandecja Nowy Sącz
18.05.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:2
Wigry Suwałki
18.05.2019
17:30
Stomil Olsztyn
2:5
Stal Mielec
18.05.2019
17:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Warta Poznań
18.05.2019
17:30
Puszcza Niepołomice
3:2
Garbarnia Kraków
18.05.2019
17:30
Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.05.2019
17:30

II liga

Górnik Łęczna
5:2
Radomiak Radom
18.05.2019
18:00
Resovia Rzeszów
1:3
Rozwój Katowice
19.05.2019
13:00
Elana Toruń
1:1
Olimpia Elbląg
19.05.2019
13:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Skra Częstochowa
19.05.2019
13:00
Pogoń Siedlce
1:0
Ruch Chorzów
19.05.2019
13:00
Błękitni Stargard
0:0
GKS Bełchatów
19.05.2019
13:00
ROW Rybnik
3:0
Znicz Pruszków
19.05.2019
13:00
Gryf Wejherowo
1:3
Stal Stalowa Wola
19.05.2019
13:00

III liga, gr. IV

Chełmianka Chełm
1:3
Motor Lublin
18.05.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
18.05.2019
17:00
Avia Świdnik
2:2
Wisła Puławy
18.05.2019
17:00
Soła Oświęcim
0:2
Podlasie Biała Podlaska
18.05.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Stal Kraśnik
18.05.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Czarni Połaniec
18.05.2019
17:00
Spartakus Daleszyce
2:2
Wisła Sandomierz
19.05.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Sokół Sieniawa
19.05.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Hutnik Kraków
21.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
1:1
Dalin Myślenice
18.05.2019
17:00
KS Olkusz
1:3
Jutrzenka Giebułtów
18.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
3:1
Beskid Andrychów
18.05.2019
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Orzeł Ryczów
18.05.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:0
Górnik Wieliczka
19.05.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Unia Oświęcim
19.05.2019
15:30
Pcimianka Pcim
0:2
Słomniczanka Słomniki
19.05.2019
16:30
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
19.05.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
0:2
BKS Bochnia
18.05.2019
17:30
Tarnovia Tarnów
4:2
LKS Szaflary
18.05.2019
17:00
Poprad Muszyna
0:4
Barciczanka Barcice
18.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Unia Tarnów
19.05.2019
11:00
Limanovia Limanowa
3:1
Okocimski Brzesko
19.05.2019
18:00
Watra Białka Tatrzańska
2:0
Lubań Maniowy
19.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
2:1
Przemsza Klucze
18.05.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
18.05.2019
19:00
Spójnia Osiek
0:0
Pogoń Miechów
18.05.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
3:0
Orzeł Iwanowice
18.05.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
0:1
Proszowianka Proszowice
18.05.2019
18:00
LOT Balice
2:1
Piliczanka Pilica
19.05.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Bibiczanka Bibice
19.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Błękitni Modlnica
1:1
Prokocim Kraków
18.05.2019
18:00
TS Węgrzce
2:2
Nadwiślan Kraków
18.05.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:0
Garbarnia II Kraków
18.05.2019
18:00
Borek Kraków
4:0
Piast Wołowice
18.05.2019
11:00
Hutnik II Kraków
3:2
Świt Krzeszowice
19.05.2019
17:00
Skawinka Skawina
9:1
Bronowianka Kraków
19.05.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
1:1
Radziszowianka Radziszów
18.05.2019
17:30
Orzeł Myślenice
3:1
Tempo Rzeszotary
18.05.2019
18:00
Gościbia Sułkowice
3:3
Czarni Staniątki
18.05.2019
11:00
Karpaty Siepraw
0:3
Gdovia Gdów
18.05.2019
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
18.05.2019
17:00
Pasternik Ochojno
0:1
Targowianka Targowisko
18.05.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
2:3
LKS Śledziejowice
19.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
2:0
KS Chełmek
18.05.2019
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:2
Niwa Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
LKS Żarki
3:2
Arka Babice
18.05.2019
17:00
Victoria Jaworzno
1:1
Zatorzanka Zator
19.05.2019
16:30
Tempo Białka
4:3
LKS Rajsko
19.05.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Nadwiślanin Gromiec
19.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
4:1
Radłovia Radłów
18.05.2019
17:30
Tarnavia
2:4
Orzeł Dębno
18.05.2019
17:30
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
18.05.2019
17:30
Arkadia Olszyny
2:1
Olimpia B.
19.05.2019
16:30
Raba Książnice
2:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
19.05.2019
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
4:2
Sokół Maszkienice
19.05.2019
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
Strażak Mokrzyska
19.05.2019
15:00
Rylovia Rylowa
3:1
Olimpia Kąty
19.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:1
Zorza Zaczarnie
18.05.2019
17:00
Wisła Szczucin
0:7
Wolania Wola Rzędzińska
18.05.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
0:2
Polan Żabno
18.05.2019
18:00
Wola Radłowska
2:3
Olimpia Wojnicz
18.05.2019
17:30
Pogórze
2:0
Metal Tarnów
19.05.2019
13:30
Ciężkowianka Ciężkowice
5:3
KS US Śmigno
19.05.2019
16:00
LKS Ładna
2:0
LUKS Skrzyszów
19.05.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:3
GLKS Gromnik
19.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
7:1
LKS Łużna
18.05.2019
18:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Jarmuta
18.05.2019
18:00
Laskovia
1:1
Huragan Waksmund
18.05.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.05.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:7
Kolejarz Stróże
19.05.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:1
Zalesianka
19.05.2019
17:00
KS Tymbark
0:8
Gród Podegrodzie
19.05.2019
18:00
Poprad Rytro
:
LKS Rupniów
19.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
2:7
LKS Niedźwiedź
18.05.2019
16:00
Spartak Wielkanoc
2:5
Jastrzębiec Książ Wielki
18.05.2019
16:00
Juvenia Prandocin
1:2
Wierzbowianka Wierzbno
18.05.2019
17:00
Kapitol Racławice
2:4
Orzeł Bębło
19.05.2019
11:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Czarni 03 Grzegorzowice
19.05.2019
16:00
Michałowianka Michałowice
7:1
Ekler Baranówka
19.05.2019
17:00
Strażak Goszcza
2:5
Galicja Raciborowice
19.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
2:1
Lotnik Kryspinów
18.05.2019
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Liszczanka Liszki
18.05.2019
17:00
JKS Zelków
2:3
Sportowiec Modlniczka
18.05.2019
16:00
Kmita Zabierzów
12:0
Górzanka Nawojowa Góra
18.05.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
4:3
Tęcza Piekary
19.05.2019
17:00
Orlęta Rudawa
2:4
Strażak Rączna
19.05.2019
12:00
Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
22.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków III)

Płomień Kostrze
2:4
Strzelcy Kraków
18.05.2019
16:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Tramwaj Kraków
18.05.2019
18:00
Dąbski Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
18.05.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
1:2
Iskra Krzęcin
18.05.2019
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:1
Radziszowianka II
18.05.2019
17:30
Podgórze Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
18.05.2019
12:00
Wawel Kraków
0:2
Krakus Swoszowice
19.05.2019
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
3:2
UKS Sygneczów
18.05.2019
18:00
Czarnochowice
0:6
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.05.2019
17:00
Contra Sułków
4:4
Piast Łapanów
18.05.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
4:1
Wilga Koźmice Wielkie
18.05.2019
18:00
Zryw Szarów
0:1
Piłkarz Podłęże
19.05.2019
16:30
Złomex Branice
2:1
Strażak Kokotów
19.05.2019
17:30
Wolni Kłaj
:
Wieliczanka Wieliczka
19.05.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
2:7
Jordan Sum Zakliczyn
18.05.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
0:2
Orzeł Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
Górki Myślenice
2:0
Iskra Głogoczów
18.05.2019
17:00
LKS Rudnik
2:0
LKS Trzebunia
18.05.2019
17:00
Beskid Tokarnia
1:2
Skalnik Trzemeśnia
19.05.2019
14:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Iskra Brzączowice
19.05.2019
11:00
Iskra Głogoczów
:
Beskid Tokarnia
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Clavia Świątniki Górne
22.05.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Iskra Brzączowice
22.05.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
22.05.2019
18:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
22.05.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
2:3
Promień Przeginia
18.05.2019
11:00
Centuria Chechło
1:3
Unia Jaroszowiec
18.05.2019
18:00
Olimpia Łobzów
3:3
Legion Bydlin
18.05.2019
16:00
Bolesław Bukowno
2:1
Laskowianka Laski
19.05.2019
11:00
Strażak Przybysławice
6:3
Wielmożanka Wielmoża
19.05.2019
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
7:0
Orzeł K.
19.05.2019
17:00
Hetman Dłużec
3:5
Spartak Charsznica
19.05.2019
17:00
Błysk Zederman
4:3
Leśnik Gorenice
19.05.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
2:1
Start Kamień
18.05.2019
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Wisła Jankowice
18.05.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
3:3
Fablok Chrzanów
18.05.2019
17:30
Wolanka Wola Filipowska
5:0
Promyk Bolęcin
18.05.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
6:0
Korona Lgota
19.05.2019
15:00
SPRiN Regulice
1:7
Błyskawica Myślachowice
19.05.2019
17:00
MKS Alwernia
3:5
UKS Dulowa
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków I)

LKS Polanowice
4:1
Novi Narama
18.05.2019
17:00
Słomniczanka II Słomniki
2:0
Milenium Radziemice
19.05.2019
12:30
Agricola Klimontów
6:3
Iskra Pałecznica
19.05.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
3:1
Sparta Skrzeszowice
19.05.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:4
LKS Niedźwiedź II
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
18.05.2019
17:00
Błękitni Czułówek
4:1
Lotnik II Kryspinów
19.05.2019
16:00
Kmita II Zabierzów
0:6
Tyniec Kraków
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Kabel
3:1
Zawisza Sulechów
18.05.2019
17:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
2:10
Błękitni II Modlnica
18.05.2019
15:00
Albertus Kraków
7:1
Clepardia II Kraków
18.05.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.05.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
2:2
MKS Skała 2004
19.05.2019
17:00
Orzeł II Bębło
0:3
Płomień Jerzmanowice
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Armatura Kraków
0:3
Rzozovia Rzozów
18.05.2019
18:00
Pychowianka Kraków
1:4
Piast Skawina
19.05.2019
17:00
Rybitwy Kraków
3:2
Pozowianka Pozowice
19.05.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Grom Kraków
19.05.2019
15:00
Universum Kraków
0:2
Pogoń Skotniki
19.05.2019
17:00
Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.05.2019
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
2:3
Iskra Zakrzów
18.05.2019
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Gdovia II Gdów
18.05.2019
18:00
Start Brzezie
4:5
Rożnowa
18.05.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
3:4
Naprzód Ochmanów
19.05.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:6
Gwiazda Brzegi
19.05.2019
18:00
Sokół Chorągwica
:
Batory Wola Batorska
19.05.2019
18:00
Błyskawica Wyciąże
1:1
Gryf Wiatowice
19.05.2019
17:00

Klasa B (Myślenice I)

Wicher Stróża
4:2
Orzeł II Myślenice
18.05.2019
17:00
Grodzisko Raciechowice
4:1
Karpaty II Siepraw
19.05.2019
17:00
Szczebel Lubień
6:0
Sęp Droginia
19.05.2019
18:00
Górki II Myślenice
0:1
Sokół Borzęta
19.05.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Staw Polanka
5:3
Gościbia II Sułkowice
18.05.2019
17:00
Cisy Harbutowice
4:2
Raba II Dobczyce
18.05.2019
18:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Jawor Jawornik
19.05.2019
13:00
Cyrhla Krzczonów
4:1
Dukla Bysina
19.05.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Piliczanka Pilica
2:2
Pilica Wierbka
18.05.2019
11:00
Stare Bukowno
0:0
Przebój II Wolbrom
18.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
1:3
Victoria Smroków
18.05.2019
17:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Trzy Buki Wierzchowisko
19.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
2:2
Cobra Wężerów
19.05.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
5:3
Czapla Czaple Male
19.05.2019
17:00
Nidzica Słaboszów
1:2
Dłubnia Trzyciąż
19.05.2019
16:30

Klasa C (Wieliczka)

Promień Zakrzowiec
0:2
Ledniczanka
18.05.2019
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Górnik II Wieliczka
18.05.2019
17:30
Contra II
4:2
Czarni II Staniątki
19.05.2019
17:00
Czarnochowice II
0:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.05.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
0:3
Górnik Zabrze
18.05.2019
14:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Korona Kielce
18.05.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:1
GKS Bełchatów
18.05.2019
12:00
Wisła Kraków
0:2
Ruch Chorzów
18.05.2019
12:00
Lech Poznań
0:1
Arka G.
18.05.2019
11:00
Pogoń Szczecin
0:4
Cracovia Kraków
18.05.2019
15:30
Elana Toruń
0:2
Jagiellonia
18.05.2019
12:00
Motor Lublin
0:1
Zagłębie Lubin
19.05.2019
12:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Motor Lublin
1:2
Stal Mielec
18.05.2019
11:30
Korona Kielce
2:0
Cracovia Kraków
18.05.2019
15:00
Wisła Kraków
1:3
BKS Lublin
18.05.2019
18:00
Podgórze Kraków
:
Resovia Rzeszów
19.05.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

KKP Korona
1:2
Resovia Rzeszów
18.05.2019
12:00
Górnik Ł.
1:2
TOP 54 Biała Podlaska
18.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
2:3
Motor Lublin
18.05.2019
13:00
Wisła Kraków
5:3
AP 21 Kraków
19.05.2019
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
:
Zatorzanka Zator
18.05.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Unia Tarnów
18.05.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
9:0
BKS Bochnia
18.05.2019
10:00
Górnik Wieliczka
5:3
Sokół Słopnice
18.05.2019
11:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Puszcza Niepołomice
19.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
4:2
Profi Zielonki
19.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
20.05.2019
17:30

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Garbarnia Kraków
3:1
Sandecja Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Dąb P.
1:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Pcimianka
18.05.2019
13:00
Hutnik Kraków
2:1
Soła Oświęcim
19.05.2019
16:30

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
1:4
MUKS TAP Tarnów
18.05.2019
13:00
Dalin Myślenice
0:3
Limanovia Limanowa
18.05.2019
15:00
Podhale Nowy Targ
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:5
Profi Zielonki
18.05.2019
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
18.05.2019
10:00
Glinik
0:3
Dunajec Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Unia Oświęcim
1:2
Sandecja Nowy Sącz
18.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
2:1
AS Progres Kraków
19.05.2019
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Górnik Wieliczka
3:3
Limanovia
18.05.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Raba Dobczyce
18.05.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Soła
19.05.2019
10:00
MKS Trzebinia
2:2
Krakus Nowa Huta
19.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
4:0
SMS Łódź
18.05.2019
14:00
Olimpia Szczecin
2:1
Mitech Żywiec
19.05.2019
11:00
Polonia Poznań
0:10
AZS PSW Biała Podlaska
19.05.2019
12:00
Górnik Łęczna
3:2
AZS PWSZ Wałbrzych
19.05.2019
15:00
GKS Katowice
1:3
Medyk Konin
19.05.2019
17:00
AZS UJ Kraków
:
AZS Wrocław
21.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
0:1
Rolnik Głogówek
18.05.2019
16:00
Resovia Rzeszów
2:1
ROW Rybnik
18.05.2019
12:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
0:3
Rekord Bielsko Biała
18.05.2019
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:3
Tarnovia Tarnów
19.05.2019
16:00
Czwórka Radom
2:1
ISD-AJD Częstochowa
19.05.2019
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Respekt Myślenice
19.05.2019
15:00

II liga małopolska kobiet

Starówka Nowy Sącz
3:0
GKS Majdan Sieniawski
18.05.2019
13:00
Potok Sitno
1:2
Prądniczanka Kraków
18.05.2019
12:00
Łysica Bodzentyn
2:0
Naprzód Sobolów
18.05.2019
11:00
LKS Wierzchowiska
3:4
Sparta Daleszyce
19.05.2019
15:00
KSP Kielce
0:2
Widok Lublin
19.05.2019
14:00
UKS Staszkówka Jelna
8:0
Resovia II Rzeszów
19.05.2019
13:00

III liga małopolska kobiet

Bronowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
18.05.2019
17:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:7
Iskra Brzezinka KKPN
18.05.2019
16:00
Górnik Wieliczka
0:0
Olimpia Osieczany
18.05.2019
12:30
Tuchovia Tuchów
:
Pogorzanka Pogorzyce
19.05.2019
16:00
Prądniczanka II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
19.05.2019
16:00
FSA Kraków
:
Piast Skawina
19.05.2019
16:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Wisła Brzeźnica
:
Jedynka Krzeszowice
18.05.2019
 
AS Świątniki Górne
0:3 v.o.
Burza Roczyny
18.05.2019
 
Victoria Gaj
3:5
Victoria Zalas
18.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Zielonka Wrząsowice
4:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.05.2019
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:13
Dąb Zabierzów Bocheński
18.05.2019
 
Tarnovia II
6:0
Uran Łukowica
18.05.2019
 

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prądniczanka Kraków
20.05.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:5
Grębałowianka Kraków
20.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:11
Hutnik Kraków
20.05.2019
18:00
Wanda Kraków
0:2
Garbarnia Kraków
20.05.2019
18:00
Wisła Kraków
7:3
Dąbski
20.05.2019
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
2:8
Clepardia Kraków
20.05.2019
18:00
Wieczysta Kraków
9:2
Strzelcy
20.05.2019
18:00
Prokocim Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.05.2019
18:00
Tyniec Kraków
2:1
Armatura Kraków
20.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
4:1
Borek Kraków
20.05.2019
18:00