facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mieli przewagę, lecz tylko zremisowali

Od początku sobotniego starcia przewagę optyczną mieli zawodnicy z Nowego Sącza, ale nie przekładało się to na konkretne okazje bramkowe. Piłkarze trenera Tomasza Kafarskiego atakowali skrzydłami, ale miejscowi, nieraz dość szczęśliwie, potrafili zażegnać niebezpieczeństwo w obrębie własnego pola karnego przeciwstawiając się dośrodkowaniom. W tych fragmentach meczu sporo było walki o każdy metr boiska.

W 28. minucie Adrian Basta z około ośmiu metrów po zamieszaniu w obrębie szesnastki uderzył na bramkę Piotra Skiby. Bramkarz miejscowych wyczuł jednak intencje naszego obrońcy i wyłapał futbolówkę tuż przy prawym słupku. Dla Sandecji było to pierwsze celne uderzenie w kierunku bramki.  Tymczasem w 34. minucie pierwsze uderzenie na bramkę przeciwnika oddali olsztynianie. Zawodnicy Stomilu czyhali na kontry, poziom gry wyrównał się. To właśnie po jednej z nich Grzegorz Lech odegrał piłkę na 23 metrze do Mateusza Gancarczyka, pomocnik uderzył soczyście, ale jednak w sam środek bramki, gdzie czekał już Marek Kozioł pewnie wyłapując piłkę. W ostatnich minutach pierwszej połowy Mateusz Klichowicz znalazł się jeszcze w sytuacji sam na sam z bramkarzem Stomilu, ale był na spalonym.

W drugiej części spotkania „Biało-niebiescy” nadal mądrze się bronili, oczekując kontr. Po jednej z nich z odległości około 20 metrów sprytnie uderzał Jakub Mosakowski, Marek Kozioł popisał się skuteczną interwencją, ale musiał się trochę nagimnastykować, by wyłapać futbolówkę. Po 70 minutach przewaga sądeczan znów zaczynała rosnąć. Aktywny był Klichowicz, raz po raz wprowadzając niepokój w szeregi obrony rywala. W doliczonym czasie gry sądeczanie domagali się rzutu karnego po faulu na jednym z zawodników, ale sędzia pozostał niewzruszony na ich wskazówki nakazując kontynuację gry. Tym samym nasi zawodnicy zremisowali swój trzeci ligowy mecz z rzędu, a drugi w tym roku.

 

Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 0-0

Stomil: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Plamen Krachunov, Jakub Mosakowski, Wojciech Dziemidowicz - Bartłomiej Niedziela (69' Waldemar Gancarczyk), Łukasz Jegliński, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech (75' Maciej Pałaszewski), Mateusz Gancarczyk - Szymon Sobczak (81' Michał Góral). 

Sandecja: Marek Kozioł - Adrian Basta, Michal Piter-Bučko, Marcin Flis - Damian Chmiel, Maciej Małkowski, Radosław Kanach, Dawid Flaszka (86' Grzegorz Baran), Dominik Kun (72' Hubert Maślanka) - Mariusz Gabrych (76' Bartłomiej Dudzic), Mateusz Klichowicz.

 

 

 

Źródło: Sandecja

Dodano: 2019-03-09 22:04:11


Zobacz też: I liga

Garbarnia  sandecja nowy sącz 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
4:5
Miedź Legnica
18.05.2019
15:30
Śląsk Wrocław
4:0
Arka Gdynia
18.05.2019
15:30
Korona Kielce
0:3
Górnik Zabrze
18.05.2019
15:30
Wisła Płock
0:0
Zagłębie Sosnowiec
18.05.2019
15:30
Lechia Gdańsk
2:0
Jagiellonia Białystok
19.05.2019
18:00
Legia Warszawa
2:2
Zagłębie Lubin
19.05.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Lech Poznań
19.05.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:3
Pogoń Szczecin
19.05.2019
18:00

I liga

Odra Opole
3:3
ŁKS Łódź
18.05.2019
17:30
GKS Katowice
1:2
Bytovia Bytów
18.05.2019
17:30
GKS Jastrzębie
5:0
Sandecja Nowy Sącz
18.05.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:2
Wigry Suwałki
18.05.2019
17:30
Stomil Olsztyn
2:5
Stal Mielec
18.05.2019
17:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Warta Poznań
18.05.2019
17:30
Puszcza Niepołomice
3:2
Garbarnia Kraków
18.05.2019
17:30
Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.05.2019
17:30

II liga

Górnik Łęczna
5:2
Radomiak Radom
18.05.2019
18:00
Resovia Rzeszów
1:3
Rozwój Katowice
19.05.2019
13:00
Elana Toruń
1:1
Olimpia Elbląg
19.05.2019
13:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Skra Częstochowa
19.05.2019
13:00
Pogoń Siedlce
1:0
Ruch Chorzów
19.05.2019
13:00
Błękitni Stargard
0:0
GKS Bełchatów
19.05.2019
13:00
ROW Rybnik
3:0
Znicz Pruszków
19.05.2019
13:00
Gryf Wejherowo
1:3
Stal Stalowa Wola
19.05.2019
13:00

III liga, gr. IV

Chełmianka Chełm
1:3
Motor Lublin
18.05.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
18.05.2019
17:00
Avia Świdnik
2:2
Wisła Puławy
18.05.2019
17:00
Soła Oświęcim
0:2
Podlasie Biała Podlaska
18.05.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Stal Kraśnik
18.05.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Czarni Połaniec
18.05.2019
17:00
Spartakus Daleszyce
2:2
Wisła Sandomierz
19.05.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Sokół Sieniawa
19.05.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Hutnik Kraków
21.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
1:1
Dalin Myślenice
18.05.2019
17:00
KS Olkusz
1:3
Jutrzenka Giebułtów
18.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
3:1
Beskid Andrychów
18.05.2019
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Orzeł Ryczów
18.05.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:0
Górnik Wieliczka
19.05.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Unia Oświęcim
19.05.2019
15:30
Pcimianka Pcim
0:2
Słomniczanka Słomniki
19.05.2019
16:30
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
19.05.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
0:2
BKS Bochnia
18.05.2019
17:30
Tarnovia Tarnów
4:2
LKS Szaflary
18.05.2019
17:00
Poprad Muszyna
0:4
Barciczanka Barcice
18.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Unia Tarnów
19.05.2019
11:00
Limanovia Limanowa
3:1
Okocimski Brzesko
19.05.2019
18:00
Watra Białka Tatrzańska
2:0
Lubań Maniowy
19.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
2:1
Przemsza Klucze
18.05.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
18.05.2019
19:00
Spójnia Osiek
0:0
Pogoń Miechów
18.05.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
3:0
Orzeł Iwanowice
18.05.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
0:1
Proszowianka Proszowice
18.05.2019
18:00
LOT Balice
2:1
Piliczanka Pilica
19.05.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Bibiczanka Bibice
19.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Błękitni Modlnica
1:1
Prokocim Kraków
18.05.2019
18:00
TS Węgrzce
2:2
Nadwiślan Kraków
18.05.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:0
Garbarnia II Kraków
18.05.2019
18:00
Borek Kraków
4:0
Piast Wołowice
18.05.2019
11:00
Hutnik II Kraków
3:2
Świt Krzeszowice
19.05.2019
17:00
Skawinka Skawina
9:1
Bronowianka Kraków
19.05.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
1:1
Radziszowianka Radziszów
18.05.2019
17:30
Orzeł Myślenice
3:1
Tempo Rzeszotary
18.05.2019
18:00
Gościbia Sułkowice
3:3
Czarni Staniątki
18.05.2019
11:00
Karpaty Siepraw
0:3
Gdovia Gdów
18.05.2019
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
18.05.2019
17:00
Pasternik Ochojno
0:1
Targowianka Targowisko
18.05.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
2:3
LKS Śledziejowice
19.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
2:0
KS Chełmek
18.05.2019
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:2
Niwa Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
LKS Żarki
3:2
Arka Babice
18.05.2019
17:00
Victoria Jaworzno
1:1
Zatorzanka Zator
19.05.2019
16:30
Tempo Białka
4:3
LKS Rajsko
19.05.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Nadwiślanin Gromiec
19.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
4:1
Radłovia Radłów
18.05.2019
17:30
Tarnavia
2:4
Orzeł Dębno
18.05.2019
17:30
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
18.05.2019
17:30
Arkadia Olszyny
2:1
Olimpia B.
19.05.2019
16:30
Raba Książnice
2:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
19.05.2019
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
4:2
Sokół Maszkienice
19.05.2019
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
Strażak Mokrzyska
19.05.2019
15:00
Rylovia Rylowa
3:1
Olimpia Kąty
19.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:1
Zorza Zaczarnie
18.05.2019
17:00
Wisła Szczucin
0:7
Wolania Wola Rzędzińska
18.05.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
0:2
Polan Żabno
18.05.2019
18:00
Wola Radłowska
2:3
Olimpia Wojnicz
18.05.2019
17:30
Pogórze
2:0
Metal Tarnów
19.05.2019
13:30
Ciężkowianka Ciężkowice
5:3
KS US Śmigno
19.05.2019
16:00
LKS Ładna
2:0
LUKS Skrzyszów
19.05.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:3
GLKS Gromnik
19.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
7:1
LKS Łużna
18.05.2019
18:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Jarmuta
18.05.2019
18:00
Laskovia
1:1
Huragan Waksmund
18.05.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.05.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:7
Kolejarz Stróże
19.05.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:1
Zalesianka
19.05.2019
17:00
KS Tymbark
0:8
Gród Podegrodzie
19.05.2019
18:00
Poprad Rytro
:
LKS Rupniów
19.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
2:7
LKS Niedźwiedź
18.05.2019
16:00
Spartak Wielkanoc
2:5
Jastrzębiec Książ Wielki
18.05.2019
16:00
Juvenia Prandocin
1:2
Wierzbowianka Wierzbno
18.05.2019
17:00
Kapitol Racławice
2:4
Orzeł Bębło
19.05.2019
11:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Czarni 03 Grzegorzowice
19.05.2019
16:00
Michałowianka Michałowice
7:1
Ekler Baranówka
19.05.2019
17:00
Strażak Goszcza
2:5
Galicja Raciborowice
19.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
2:1
Lotnik Kryspinów
18.05.2019
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Liszczanka Liszki
18.05.2019
17:00
JKS Zelków
2:3
Sportowiec Modlniczka
18.05.2019
16:00
Kmita Zabierzów
12:0
Górzanka Nawojowa Góra
18.05.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
4:3
Tęcza Piekary
19.05.2019
17:00
Orlęta Rudawa
2:4
Strażak Rączna
19.05.2019
12:00
Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
22.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków III)

Płomień Kostrze
2:4
Strzelcy Kraków
18.05.2019
16:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Tramwaj Kraków
18.05.2019
18:00
Dąbski Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
18.05.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
1:2
Iskra Krzęcin
18.05.2019
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:1
Radziszowianka II
18.05.2019
17:30
Podgórze Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
18.05.2019
12:00
Wawel Kraków
0:2
Krakus Swoszowice
19.05.2019
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
3:2
UKS Sygneczów
18.05.2019
18:00
Czarnochowice
0:6
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.05.2019
17:00
Contra Sułków
4:4
Piast Łapanów
18.05.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
4:1
Wilga Koźmice Wielkie
18.05.2019
18:00
Zryw Szarów
0:1
Piłkarz Podłęże
19.05.2019
16:30
Złomex Branice
2:1
Strażak Kokotów
19.05.2019
17:30
Wolni Kłaj
:
Wieliczanka Wieliczka
19.05.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
2:7
Jordan Sum Zakliczyn
18.05.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
0:2
Orzeł Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
Górki Myślenice
2:0
Iskra Głogoczów
18.05.2019
17:00
LKS Rudnik
2:0
LKS Trzebunia
18.05.2019
17:00
Beskid Tokarnia
1:2
Skalnik Trzemeśnia
19.05.2019
14:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Iskra Brzączowice
19.05.2019
11:00
Iskra Głogoczów
:
Beskid Tokarnia
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Clavia Świątniki Górne
22.05.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Iskra Brzączowice
22.05.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
22.05.2019
18:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
22.05.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
2:3
Promień Przeginia
18.05.2019
11:00
Centuria Chechło
1:3
Unia Jaroszowiec
18.05.2019
18:00
Olimpia Łobzów
3:3
Legion Bydlin
18.05.2019
16:00
Bolesław Bukowno
2:1
Laskowianka Laski
19.05.2019
11:00
Strażak Przybysławice
6:3
Wielmożanka Wielmoża
19.05.2019
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
7:0
Orzeł K.
19.05.2019
17:00
Hetman Dłużec
3:5
Spartak Charsznica
19.05.2019
17:00
Błysk Zederman
4:3
Leśnik Gorenice
19.05.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
2:1
Start Kamień
18.05.2019
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Wisła Jankowice
18.05.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
3:3
Fablok Chrzanów
18.05.2019
17:30
Wolanka Wola Filipowska
5:0
Promyk Bolęcin
18.05.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
6:0
Korona Lgota
19.05.2019
15:00
SPRiN Regulice
1:7
Błyskawica Myślachowice
19.05.2019
17:00
MKS Alwernia
3:5
UKS Dulowa
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków I)

LKS Polanowice
4:1
Novi Narama
18.05.2019
17:00
Słomniczanka II Słomniki
2:0
Milenium Radziemice
19.05.2019
12:30
Agricola Klimontów
6:3
Iskra Pałecznica
19.05.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
3:1
Sparta Skrzeszowice
19.05.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:4
LKS Niedźwiedź II
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
18.05.2019
17:00
Błękitni Czułówek
4:1
Lotnik II Kryspinów
19.05.2019
16:00
Kmita II Zabierzów
0:6
Tyniec Kraków
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Kabel
3:1
Zawisza Sulechów
18.05.2019
17:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
2:10
Błękitni II Modlnica
18.05.2019
15:00
Albertus Kraków
7:1
Clepardia II Kraków
18.05.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.05.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
2:2
MKS Skała 2004
19.05.2019
17:00
Orzeł II Bębło
0:3
Płomień Jerzmanowice
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Armatura Kraków
0:3
Rzozovia Rzozów
18.05.2019
18:00
Pychowianka Kraków
1:4
Piast Skawina
19.05.2019
17:00
Rybitwy Kraków
3:2
Pozowianka Pozowice
19.05.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Grom Kraków
19.05.2019
15:00
Universum Kraków
0:2
Pogoń Skotniki
19.05.2019
17:00
Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.05.2019
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
2:3
Iskra Zakrzów
18.05.2019
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Gdovia II Gdów
18.05.2019
18:00
Start Brzezie
4:5
Rożnowa
18.05.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
3:4
Naprzód Ochmanów
19.05.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:6
Gwiazda Brzegi
19.05.2019
18:00
Sokół Chorągwica
:
Batory Wola Batorska
19.05.2019
18:00
Błyskawica Wyciąże
1:1
Gryf Wiatowice
19.05.2019
17:00

Klasa B (Myślenice I)

Wicher Stróża
4:2
Orzeł II Myślenice
18.05.2019
17:00
Grodzisko Raciechowice
4:1
Karpaty II Siepraw
19.05.2019
17:00
Szczebel Lubień
6:0
Sęp Droginia
19.05.2019
18:00
Górki II Myślenice
0:1
Sokół Borzęta
19.05.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Staw Polanka
5:3
Gościbia II Sułkowice
18.05.2019
17:00
Cisy Harbutowice
4:2
Raba II Dobczyce
18.05.2019
18:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Jawor Jawornik
19.05.2019
13:00
Cyrhla Krzczonów
4:1
Dukla Bysina
19.05.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Piliczanka Pilica
2:2
Pilica Wierbka
18.05.2019
11:00
Stare Bukowno
0:0
Przebój II Wolbrom
18.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
1:3
Victoria Smroków
18.05.2019
17:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Trzy Buki Wierzchowisko
19.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
2:2
Cobra Wężerów
19.05.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
5:3
Czapla Czaple Male
19.05.2019
17:00
Nidzica Słaboszów
1:2
Dłubnia Trzyciąż
19.05.2019
16:30

Klasa C (Wieliczka)

Promień Zakrzowiec
0:2
Ledniczanka
18.05.2019
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Górnik II Wieliczka
18.05.2019
17:30
Contra II
4:2
Czarni II Staniątki
19.05.2019
17:00
Czarnochowice II
0:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.05.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
0:3
Górnik Zabrze
18.05.2019
14:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Korona Kielce
18.05.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:1
GKS Bełchatów
18.05.2019
12:00
Wisła Kraków
0:2
Ruch Chorzów
18.05.2019
12:00
Lech Poznań
0:1
Arka G.
18.05.2019
11:00
Pogoń Szczecin
0:4
Cracovia Kraków
18.05.2019
15:30
Elana Toruń
0:2
Jagiellonia
18.05.2019
12:00
Motor Lublin
0:1
Zagłębie Lubin
19.05.2019
12:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Motor Lublin
1:2
Stal Mielec
18.05.2019
11:30
Korona Kielce
2:0
Cracovia Kraków
18.05.2019
15:00
Wisła Kraków
1:3
BKS Lublin
18.05.2019
18:00
Podgórze Kraków
:
Resovia Rzeszów
19.05.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

KKP Korona
1:2
Resovia Rzeszów
18.05.2019
12:00
Górnik Ł.
1:2
TOP 54 Biała Podlaska
18.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
2:3
Motor Lublin
18.05.2019
13:00
Wisła Kraków
5:3
AP 21 Kraków
19.05.2019
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
:
Zatorzanka Zator
18.05.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Unia Tarnów
18.05.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
9:0
BKS Bochnia
18.05.2019
10:00
Górnik Wieliczka
5:3
Sokół Słopnice
18.05.2019
11:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Puszcza Niepołomice
19.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
4:2
Profi Zielonki
19.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
20.05.2019
17:30

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Garbarnia Kraków
3:1
Sandecja Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Dąb P.
1:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Pcimianka
18.05.2019
13:00
Hutnik Kraków
2:1
Soła Oświęcim
19.05.2019
16:30

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
1:4
MUKS TAP Tarnów
18.05.2019
13:00
Dalin Myślenice
0:3
Limanovia Limanowa
18.05.2019
15:00
Podhale Nowy Targ
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:5
Profi Zielonki
18.05.2019
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
18.05.2019
10:00
Glinik
0:3
Dunajec Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Unia Oświęcim
1:2
Sandecja Nowy Sącz
18.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
2:1
AS Progres Kraków
19.05.2019
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Górnik Wieliczka
3:3
Limanovia
18.05.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Raba Dobczyce
18.05.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Soła
19.05.2019
10:00
MKS Trzebinia
2:2
Krakus Nowa Huta
19.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
4:0
SMS Łódź
18.05.2019
14:00
Olimpia Szczecin
2:1
Mitech Żywiec
19.05.2019
11:00
Polonia Poznań
0:10
AZS PSW Biała Podlaska
19.05.2019
12:00
Górnik Łęczna
3:2
AZS PWSZ Wałbrzych
19.05.2019
15:00
GKS Katowice
1:3
Medyk Konin
19.05.2019
17:00
AZS UJ Kraków
:
AZS Wrocław
21.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
0:1
Rolnik Głogówek
18.05.2019
16:00
Resovia Rzeszów
2:1
ROW Rybnik
18.05.2019
12:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
0:3
Rekord Bielsko Biała
18.05.2019
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:3
Tarnovia Tarnów
19.05.2019
16:00
Czwórka Radom
2:1
ISD-AJD Częstochowa
19.05.2019
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Respekt Myślenice
19.05.2019
15:00

II liga małopolska kobiet

Starówka Nowy Sącz
3:0
GKS Majdan Sieniawski
18.05.2019
13:00
Potok Sitno
1:2
Prądniczanka Kraków
18.05.2019
12:00
Łysica Bodzentyn
2:0
Naprzód Sobolów
18.05.2019
11:00
LKS Wierzchowiska
3:4
Sparta Daleszyce
19.05.2019
15:00
KSP Kielce
0:2
Widok Lublin
19.05.2019
14:00
UKS Staszkówka Jelna
8:0
Resovia II Rzeszów
19.05.2019
13:00

III liga małopolska kobiet

Bronowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
18.05.2019
17:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:7
Iskra Brzezinka KKPN
18.05.2019
16:00
Górnik Wieliczka
0:0
Olimpia Osieczany
18.05.2019
12:30
Tuchovia Tuchów
:
Pogorzanka Pogorzyce
19.05.2019
16:00
Prądniczanka II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
19.05.2019
16:00
FSA Kraków
:
Piast Skawina
19.05.2019
16:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Wisła Brzeźnica
:
Jedynka Krzeszowice
18.05.2019
 
AS Świątniki Górne
0:3 v.o.
Burza Roczyny
18.05.2019
 
Victoria Gaj
3:5
Victoria Zalas
18.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Zielonka Wrząsowice
4:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.05.2019
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:13
Dąb Zabierzów Bocheński
18.05.2019
 
Tarnovia II
6:0
Uran Łukowica
18.05.2019
 

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prądniczanka Kraków
20.05.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:5
Grębałowianka Kraków
20.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:11
Hutnik Kraków
20.05.2019
18:00
Wanda Kraków
0:2
Garbarnia Kraków
20.05.2019
18:00
Wisła Kraków
7:3
Dąbski
20.05.2019
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
2:8
Clepardia Kraków
20.05.2019
18:00
Wieczysta Kraków
9:2
Strzelcy
20.05.2019
18:00
Prokocim Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.05.2019
18:00
Tyniec Kraków
2:1
Armatura Kraków
20.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
4:1
Borek Kraków
20.05.2019
18:00