facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Popis jednego zawodnika

Cracovia zagrała niezły mecz z Zagłębiem Sosnowiec, choć na własne życzenie zafundowała sobie nerwową końcówkę. Po raz kolejny bohaterem "Pasów" został Airam Cabrera, którego gol z 39 minuty zapewne będzie bramką całej kolejki. Drugi gol też był jego autorstwa, bowiem wywalczył rzut karny i pewnie go wykorzystał.

Goście w pierwszej połowie zagrozili krakowianom raz, gdy piłka po strzale w 45 minucie Pawłowskiego odbiła się od poprzeczki. Potem Zagłębie dominowało, gdy zdobyło kontaktową bramkę, ale zanim to nastąpiło miejscowi powinni zdobyć jeszcze co najmniej jednego gola oszczędzając sobie nerwów.

Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
Cabrera 39, 55 - Nawotka 72

Cracovia: Peškovič - Ferrraresso, Dytiatiev, Helik, Râpă - Gol, Hanca, Javi, Dąbrowski (78 Dimun), Wdowiak (75 Pik)- Cabrera (87 Piszczek).

Zagłębie: Hrosso - Mygas (90 Heinloth), Toth (73 Ivanishvili), Polczak, Mróz - Nawotka, Gressak, Możdżeń, Udovičić, Pawłowski - Nowak (58 Milewski).

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-03-10 09:08:21


Zobacz też: Ekstraklasa

Wisła Kraków  Cracovia 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
4:5
Miedź Legnica
18.05.2019
15:30
Śląsk Wrocław
4:0
Arka Gdynia
18.05.2019
15:30
Korona Kielce
0:3
Górnik Zabrze
18.05.2019
15:30
Wisła Płock
0:0
Zagłębie Sosnowiec
18.05.2019
15:30
Lechia Gdańsk
2:0
Jagiellonia Białystok
19.05.2019
18:00
Legia Warszawa
2:2
Zagłębie Lubin
19.05.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Lech Poznań
19.05.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:3
Pogoń Szczecin
19.05.2019
18:00

I liga

Odra Opole
3:3
ŁKS Łódź
18.05.2019
17:30
GKS Katowice
1:2
Bytovia Bytów
18.05.2019
17:30
GKS Jastrzębie
5:0
Sandecja Nowy Sącz
18.05.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:2
Wigry Suwałki
18.05.2019
17:30
Stomil Olsztyn
2:5
Stal Mielec
18.05.2019
17:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Warta Poznań
18.05.2019
17:30
Puszcza Niepołomice
3:2
Garbarnia Kraków
18.05.2019
17:30
Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.05.2019
17:30

II liga

Górnik Łęczna
5:2
Radomiak Radom
18.05.2019
18:00
Resovia Rzeszów
1:3
Rozwój Katowice
19.05.2019
13:00
Elana Toruń
1:1
Olimpia Elbląg
19.05.2019
13:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Skra Częstochowa
19.05.2019
13:00
Pogoń Siedlce
1:0
Ruch Chorzów
19.05.2019
13:00
Błękitni Stargard
0:0
GKS Bełchatów
19.05.2019
13:00
ROW Rybnik
3:0
Znicz Pruszków
19.05.2019
13:00
Gryf Wejherowo
1:3
Stal Stalowa Wola
19.05.2019
13:00

III liga, gr. IV

Chełmianka Chełm
1:3
Motor Lublin
18.05.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
18.05.2019
17:00
Avia Świdnik
2:2
Wisła Puławy
18.05.2019
17:00
Soła Oświęcim
0:2
Podlasie Biała Podlaska
18.05.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
1:0
Stal Kraśnik
18.05.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Czarni Połaniec
18.05.2019
17:00
Spartakus Daleszyce
2:2
Wisła Sandomierz
19.05.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Sokół Sieniawa
19.05.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Hutnik Kraków
21.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
1:1
Dalin Myślenice
18.05.2019
17:00
KS Olkusz
1:3
Jutrzenka Giebułtów
18.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
3:1
Beskid Andrychów
18.05.2019
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Orzeł Ryczów
18.05.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:0
Górnik Wieliczka
19.05.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Unia Oświęcim
19.05.2019
15:30
Pcimianka Pcim
0:2
Słomniczanka Słomniki
19.05.2019
16:30
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
19.05.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
0:2
BKS Bochnia
18.05.2019
17:30
Tarnovia Tarnów
4:2
LKS Szaflary
18.05.2019
17:00
Poprad Muszyna
0:4
Barciczanka Barcice
18.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Unia Tarnów
19.05.2019
11:00
Limanovia Limanowa
3:1
Okocimski Brzesko
19.05.2019
18:00
Watra Białka Tatrzańska
2:0
Lubań Maniowy
19.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
2:1
Przemsza Klucze
18.05.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
18.05.2019
19:00
Spójnia Osiek
0:0
Pogoń Miechów
18.05.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
3:0
Orzeł Iwanowice
18.05.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
0:1
Proszowianka Proszowice
18.05.2019
18:00
LOT Balice
2:1
Piliczanka Pilica
19.05.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Bibiczanka Bibice
19.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Błękitni Modlnica
1:1
Prokocim Kraków
18.05.2019
18:00
TS Węgrzce
2:2
Nadwiślan Kraków
18.05.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:0
Garbarnia II Kraków
18.05.2019
18:00
Borek Kraków
4:0
Piast Wołowice
18.05.2019
11:00
Hutnik II Kraków
3:2
Świt Krzeszowice
19.05.2019
17:00
Skawinka Skawina
9:1
Bronowianka Kraków
19.05.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
1:1
Radziszowianka Radziszów
18.05.2019
17:30
Orzeł Myślenice
3:1
Tempo Rzeszotary
18.05.2019
18:00
Gościbia Sułkowice
3:3
Czarni Staniątki
18.05.2019
11:00
Karpaty Siepraw
0:3
Gdovia Gdów
18.05.2019
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
18.05.2019
17:00
Pasternik Ochojno
0:1
Targowianka Targowisko
18.05.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
2:3
LKS Śledziejowice
19.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
2:0
KS Chełmek
18.05.2019
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:2
Niwa Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
LKS Żarki
3:2
Arka Babice
18.05.2019
17:00
Victoria Jaworzno
1:1
Zatorzanka Zator
19.05.2019
16:30
Tempo Białka
4:3
LKS Rajsko
19.05.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Nadwiślanin Gromiec
19.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
4:1
Radłovia Radłów
18.05.2019
17:30
Tarnavia
2:4
Orzeł Dębno
18.05.2019
17:30
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
18.05.2019
17:30
Arkadia Olszyny
2:1
Olimpia B.
19.05.2019
16:30
Raba Książnice
2:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
19.05.2019
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
4:2
Sokół Maszkienice
19.05.2019
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
Strażak Mokrzyska
19.05.2019
15:00
Rylovia Rylowa
3:1
Olimpia Kąty
19.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:1
Zorza Zaczarnie
18.05.2019
17:00
Wisła Szczucin
0:7
Wolania Wola Rzędzińska
18.05.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
0:2
Polan Żabno
18.05.2019
18:00
Wola Radłowska
2:3
Olimpia Wojnicz
18.05.2019
17:30
Pogórze
2:0
Metal Tarnów
19.05.2019
13:30
Ciężkowianka Ciężkowice
5:3
KS US Śmigno
19.05.2019
16:00
LKS Ładna
2:0
LUKS Skrzyszów
19.05.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:3
GLKS Gromnik
19.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
7:1
LKS Łużna
18.05.2019
18:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Jarmuta
18.05.2019
18:00
Laskovia
1:1
Huragan Waksmund
18.05.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.05.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:7
Kolejarz Stróże
19.05.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
6:1
Zalesianka
19.05.2019
17:00
KS Tymbark
0:8
Gród Podegrodzie
19.05.2019
18:00
Poprad Rytro
:
LKS Rupniów
19.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
2:7
LKS Niedźwiedź
18.05.2019
16:00
Spartak Wielkanoc
2:5
Jastrzębiec Książ Wielki
18.05.2019
16:00
Juvenia Prandocin
1:2
Wierzbowianka Wierzbno
18.05.2019
17:00
Kapitol Racławice
2:4
Orzeł Bębło
19.05.2019
11:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Czarni 03 Grzegorzowice
19.05.2019
16:00
Michałowianka Michałowice
7:1
Ekler Baranówka
19.05.2019
17:00
Strażak Goszcza
2:5
Galicja Raciborowice
19.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
2:1
Lotnik Kryspinów
18.05.2019
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Liszczanka Liszki
18.05.2019
17:00
JKS Zelków
2:3
Sportowiec Modlniczka
18.05.2019
16:00
Kmita Zabierzów
12:0
Górzanka Nawojowa Góra
18.05.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
4:3
Tęcza Piekary
19.05.2019
17:00
Orlęta Rudawa
2:4
Strażak Rączna
19.05.2019
12:00
Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
22.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków III)

Płomień Kostrze
2:4
Strzelcy Kraków
18.05.2019
16:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Tramwaj Kraków
18.05.2019
18:00
Dąbski Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
18.05.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
1:2
Iskra Krzęcin
18.05.2019
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:1
Radziszowianka II
18.05.2019
17:30
Podgórze Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
18.05.2019
12:00
Wawel Kraków
0:2
Krakus Swoszowice
19.05.2019
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
3:2
UKS Sygneczów
18.05.2019
18:00
Czarnochowice
0:6
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.05.2019
17:00
Contra Sułków
4:4
Piast Łapanów
18.05.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
4:1
Wilga Koźmice Wielkie
18.05.2019
18:00
Zryw Szarów
0:1
Piłkarz Podłęże
19.05.2019
16:30
Złomex Branice
2:1
Strażak Kokotów
19.05.2019
17:30
Wolni Kłaj
:
Wieliczanka Wieliczka
19.05.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
2:7
Jordan Sum Zakliczyn
18.05.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
0:2
Orzeł Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
Górki Myślenice
2:0
Iskra Głogoczów
18.05.2019
17:00
LKS Rudnik
2:0
LKS Trzebunia
18.05.2019
17:00
Beskid Tokarnia
1:2
Skalnik Trzemeśnia
19.05.2019
14:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Iskra Brzączowice
19.05.2019
11:00
Iskra Głogoczów
:
Beskid Tokarnia
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Clavia Świątniki Górne
22.05.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Iskra Brzączowice
22.05.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
22.05.2019
18:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
22.05.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
2:3
Promień Przeginia
18.05.2019
11:00
Centuria Chechło
1:3
Unia Jaroszowiec
18.05.2019
18:00
Olimpia Łobzów
3:3
Legion Bydlin
18.05.2019
16:00
Bolesław Bukowno
2:1
Laskowianka Laski
19.05.2019
11:00
Strażak Przybysławice
6:3
Wielmożanka Wielmoża
19.05.2019
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
7:0
Orzeł K.
19.05.2019
17:00
Hetman Dłużec
3:5
Spartak Charsznica
19.05.2019
17:00
Błysk Zederman
4:3
Leśnik Gorenice
19.05.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
2:1
Start Kamień
18.05.2019
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Wisła Jankowice
18.05.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
3:3
Fablok Chrzanów
18.05.2019
17:30
Wolanka Wola Filipowska
5:0
Promyk Bolęcin
18.05.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
6:0
Korona Lgota
19.05.2019
15:00
SPRiN Regulice
1:7
Błyskawica Myślachowice
19.05.2019
17:00
MKS Alwernia
3:5
UKS Dulowa
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków I)

LKS Polanowice
4:1
Novi Narama
18.05.2019
17:00
Słomniczanka II Słomniki
2:0
Milenium Radziemice
19.05.2019
12:30
Agricola Klimontów
6:3
Iskra Pałecznica
19.05.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
3:1
Sparta Skrzeszowice
19.05.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:4
LKS Niedźwiedź II
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
1:1
Sparta Przeginia Duchowna
18.05.2019
17:00
Błękitni Czułówek
4:1
Lotnik II Kryspinów
19.05.2019
16:00
Kmita II Zabierzów
0:6
Tyniec Kraków
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Kabel
3:1
Zawisza Sulechów
18.05.2019
17:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
2:10
Błękitni II Modlnica
18.05.2019
15:00
Albertus Kraków
7:1
Clepardia II Kraków
18.05.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.05.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
2:2
MKS Skała 2004
19.05.2019
17:00
Orzeł II Bębło
0:3
Płomień Jerzmanowice
19.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Armatura Kraków
0:3
Rzozovia Rzozów
18.05.2019
18:00
Pychowianka Kraków
1:4
Piast Skawina
19.05.2019
17:00
Rybitwy Kraków
3:2
Pozowianka Pozowice
19.05.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Grom Kraków
19.05.2019
15:00
Universum Kraków
0:2
Pogoń Skotniki
19.05.2019
17:00
Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.05.2019
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
2:3
Iskra Zakrzów
18.05.2019
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Gdovia II Gdów
18.05.2019
18:00
Start Brzezie
4:5
Rożnowa
18.05.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
3:4
Naprzód Ochmanów
19.05.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:6
Gwiazda Brzegi
19.05.2019
18:00
Sokół Chorągwica
:
Batory Wola Batorska
19.05.2019
18:00
Błyskawica Wyciąże
1:1
Gryf Wiatowice
19.05.2019
17:00

Klasa B (Myślenice I)

Wicher Stróża
4:2
Orzeł II Myślenice
18.05.2019
17:00
Grodzisko Raciechowice
4:1
Karpaty II Siepraw
19.05.2019
17:00
Szczebel Lubień
6:0
Sęp Droginia
19.05.2019
18:00
Górki II Myślenice
0:1
Sokół Borzęta
19.05.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Staw Polanka
5:3
Gościbia II Sułkowice
18.05.2019
17:00
Cisy Harbutowice
4:2
Raba II Dobczyce
18.05.2019
18:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Jawor Jawornik
19.05.2019
13:00
Cyrhla Krzczonów
4:1
Dukla Bysina
19.05.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Piliczanka Pilica
2:2
Pilica Wierbka
18.05.2019
11:00
Stare Bukowno
0:0
Przebój II Wolbrom
18.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
1:3
Victoria Smroków
18.05.2019
17:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Trzy Buki Wierzchowisko
19.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
2:2
Cobra Wężerów
19.05.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
5:3
Czapla Czaple Male
19.05.2019
17:00
Nidzica Słaboszów
1:2
Dłubnia Trzyciąż
19.05.2019
16:30

Klasa C (Wieliczka)

Promień Zakrzowiec
0:2
Ledniczanka
18.05.2019
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Górnik II Wieliczka
18.05.2019
17:30
Contra II
4:2
Czarni II Staniątki
19.05.2019
17:00
Czarnochowice II
0:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.05.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
0:3
Górnik Zabrze
18.05.2019
14:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Korona Kielce
18.05.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:1
GKS Bełchatów
18.05.2019
12:00
Wisła Kraków
0:2
Ruch Chorzów
18.05.2019
12:00
Lech Poznań
0:1
Arka G.
18.05.2019
11:00
Pogoń Szczecin
0:4
Cracovia Kraków
18.05.2019
15:30
Elana Toruń
0:2
Jagiellonia
18.05.2019
12:00
Motor Lublin
0:1
Zagłębie Lubin
19.05.2019
12:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Motor Lublin
1:2
Stal Mielec
18.05.2019
11:30
Korona Kielce
2:0
Cracovia Kraków
18.05.2019
15:00
Wisła Kraków
1:3
BKS Lublin
18.05.2019
18:00
Podgórze Kraków
:
Resovia Rzeszów
19.05.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

KKP Korona
1:2
Resovia Rzeszów
18.05.2019
12:00
Górnik Ł.
1:2
TOP 54 Biała Podlaska
18.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
2:3
Motor Lublin
18.05.2019
13:00
Wisła Kraków
5:3
AP 21 Kraków
19.05.2019
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
:
Zatorzanka Zator
18.05.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Unia Tarnów
18.05.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
9:0
BKS Bochnia
18.05.2019
10:00
Górnik Wieliczka
5:3
Sokół Słopnice
18.05.2019
11:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Puszcza Niepołomice
19.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
4:2
Profi Zielonki
19.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
20.05.2019
17:30

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Garbarnia Kraków
3:1
Sandecja Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Dąb P.
1:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Pcimianka
18.05.2019
13:00
Hutnik Kraków
2:1
Soła Oświęcim
19.05.2019
16:30

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
1:4
MUKS TAP Tarnów
18.05.2019
13:00
Dalin Myślenice
0:3
Limanovia Limanowa
18.05.2019
15:00
Podhale Nowy Targ
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:5
Profi Zielonki
18.05.2019
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
18.05.2019
10:00
Glinik
0:3
Dunajec Nowy Sącz
18.05.2019
10:00
Unia Oświęcim
1:2
Sandecja Nowy Sącz
18.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
2:1
AS Progres Kraków
19.05.2019
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Górnik Wieliczka
3:3
Limanovia
18.05.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Raba Dobczyce
18.05.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Soła
19.05.2019
10:00
MKS Trzebinia
2:2
Krakus Nowa Huta
19.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
4:0
SMS Łódź
18.05.2019
14:00
Olimpia Szczecin
2:1
Mitech Żywiec
19.05.2019
11:00
Polonia Poznań
0:10
AZS PSW Biała Podlaska
19.05.2019
12:00
Górnik Łęczna
3:2
AZS PWSZ Wałbrzych
19.05.2019
15:00
GKS Katowice
1:3
Medyk Konin
19.05.2019
17:00
AZS UJ Kraków
:
AZS Wrocław
21.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
0:1
Rolnik Głogówek
18.05.2019
16:00
Resovia Rzeszów
2:1
ROW Rybnik
18.05.2019
12:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
0:3
Rekord Bielsko Biała
18.05.2019
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:3
Tarnovia Tarnów
19.05.2019
16:00
Czwórka Radom
2:1
ISD-AJD Częstochowa
19.05.2019
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Respekt Myślenice
19.05.2019
15:00

II liga małopolska kobiet

Starówka Nowy Sącz
3:0
GKS Majdan Sieniawski
18.05.2019
13:00
Potok Sitno
1:2
Prądniczanka Kraków
18.05.2019
12:00
Łysica Bodzentyn
2:0
Naprzód Sobolów
18.05.2019
11:00
LKS Wierzchowiska
3:4
Sparta Daleszyce
19.05.2019
15:00
KSP Kielce
0:2
Widok Lublin
19.05.2019
14:00
UKS Staszkówka Jelna
8:0
Resovia II Rzeszów
19.05.2019
13:00

III liga małopolska kobiet

Bronowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
18.05.2019
17:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:7
Iskra Brzezinka KKPN
18.05.2019
16:00
Górnik Wieliczka
0:0
Olimpia Osieczany
18.05.2019
12:30
Tuchovia Tuchów
:
Pogorzanka Pogorzyce
19.05.2019
16:00
Prądniczanka II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
19.05.2019
16:00
FSA Kraków
:
Piast Skawina
19.05.2019
16:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Wisła Brzeźnica
:
Jedynka Krzeszowice
18.05.2019
 
AS Świątniki Górne
0:3 v.o.
Burza Roczyny
18.05.2019
 
Victoria Gaj
3:5
Victoria Zalas
18.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Zielonka Wrząsowice
4:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.05.2019
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:13
Dąb Zabierzów Bocheński
18.05.2019
 
Tarnovia II
6:0
Uran Łukowica
18.05.2019
 

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prądniczanka Kraków
20.05.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:5
Grębałowianka Kraków
20.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:11
Hutnik Kraków
20.05.2019
18:00
Wanda Kraków
0:2
Garbarnia Kraków
20.05.2019
18:00
Wisła Kraków
7:3
Dąbski
20.05.2019
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
2:8
Clepardia Kraków
20.05.2019
18:00
Wieczysta Kraków
9:2
Strzelcy
20.05.2019
18:00
Prokocim Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.05.2019
18:00
Tyniec Kraków
2:1
Armatura Kraków
20.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
4:1
Borek Kraków
20.05.2019
18:00