facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wiosna zacznie się w Dojazdowie

Wielkimi krokami zbliża się początek piłkarskiej wiosny w niższych ligach. Krakowska A-klasa Gr. I swoje rozgrywki wznowi w ostatni weekend marca. Poniżej szczegółowy plan gier w czternastej kolejce.  Jako pierwsi na ligowe boiska wybiegną piłkarze Partyzanta Dojazdów.


Zajmujący drugie miejsce w swojej grupie zespół Łukasza Stachurskiego zmierzy się z Juvenią Prandocin, która podczas zimowego okienka transferowego pozyskała kilku nowych zawodników i będzie próbowała zmienić swoje niekorzystne położenie w tabeli. Po rundzie jesiennej drużyna z Prandocina plasuje się na ostatniej pozycji i do miejsca gwarantującego utrzymanie traci sześć oczek.


Równie ciekawie zapowiada się spotkanie w Raciborowicach, w którym Galicja będzie chciała zrehabilitować się za porażkę w pierwszej kolejce z liderem z Niedźwiedzia (3:0).
Z niedzielnych spotkań najciekawiej powinno być w Goszczy, gdzie miejscowy Strażak podejmie beniaminka z Gołczy. W pierwszy spotkaniu tych drużyny górą był doświadczony ligowiec, który zaaplikował Spartakowi siedem bramek. W sumie kibice zgromadzeni wtedy na trybunach stadionu w Gołczy zobaczyli aż dwanaście trafień.Sobota (30 marca)

15:00 Partyzant Dojazdów- Juvenia Prandocin
16:00 Michałowianka Michałowice- Kapitol Racławice
16:00 Galicja Raciborowice- LKS Niedźwiedź
16:30 Ekler Baranówka- Szreniawa Koszyce


Niedziela (31 marca)

15:00 Jastrzębiec Książ Wielki- Orzeł Bębło
16:00 Strażak Goszcza- Spartak Wielkanoc-Gołcza
16:00 Wierzbowianka Wierzbno- Czarni Grzegorzowice

 

 

Źródło: laczynaspilka.pl

Dodano: 2019-03-11 11:43:41


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Partyzan Dojazdów 

Komentarze