facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Rusza II Edycja Krakowskiej Ligi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

Rusza II Edycja Krakowskiej Ligi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

W połowie kwietnia 2019 roku startuje II Edycja Krakowskiej Ligi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w piłkę nożną. Organizatorem przedsięwzięcia jest Interwencyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza przy ul. Naczelnej.

I Edycja KLP cieszyła się ogromną popularnością, a układ tabeli zmieniał się do ostatniej kolejki. W grudniu 2018 roku, na uroczystej gali piłkarskiej, nagrodzono wszystkich uczestników piłkarskich zmagań. Nowa edycja również przewiduje wiele atrakcji, mnóstwo zabawy,  wspaniałych spotkań i pięknych bramek.

Tytułu Mistrza ligi będą bronić wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii z Górki Narodowej.

- I edycja pokazała jak wielkie zapotrzebowanie jest na tego typu przedsięwzięcia. Dzisiaj nasza młodzież ma wszystko co potrzeba do rozwijania swoich pasji, a nie potrafi z tego korzystać. Są piękne boiska, porządne obuwie i stroje, a piłka przegrywa z komputerem i telefonem. Pokazaliśmy, że można i trzeba -  inaczej spędzać czas. To na boisku uczymy się odpowiedzialności, nawiązujemy przyjaźnie, cieszymy się ze zwycięstw i uczymy godzić z porażkami. Piłka daje radość, smutek i co najważniejsze wspomnienia, które zostają na całe życie. II edycja będzie jeszcze lepsza i mamy nadzieje, że z każdym sezonem - Liga będzie się rozwijać - mówią zgodnie organizatorzy.  

Mecze rozgrywane będą pod czujnym okiem związkowych sędziów piłkarskich. Miejscem rozgrywania spotkań będzie boisko z prawdziwą trawą przy ul. Naczelnej 12 oraz boisko typu Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2  w Krakowie.
Więcej szczegółów wkrótce!

 

 

Źródło: SL

Dodano: 2019-03-14 10:26:03


Komentarze