facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kadra Clepardii Wiosna 2019 (video)

Kadra Clepardii Wiosna 2019 (video)

Trener Krzysztof Król odsłania karty w przeddzień inauguracji rundy wiosennej !

 

 

W dniu 14 marca 2019 roku Trener Krzysztof Król podsumował okres przygotowawczy, opowiedział o zmianach w kadrze drużyny seniorów i swoich krawatach, które tracił przy okazji awansów drużyn, które prowadził.
 
Obserwując drużynę podczas ostatnich sparingów trzeba przyznać, że Clepardia prezentowała się bardzo dobrze w defensywie tracąc mało bramek. W ofensywie drużyna grała momentami bardzo kreatywnie i stwarzała sobie sporo okazji do zdobycia bramek. Największtym mankamentem była skuteczność, ale podobno ten atut pozostawiono sobie na mecze ligowe. 
W przygotowaniach do sezonu brało udział 34 zawodników. Ostatecznie w kadrze znalazło się 25 zawodników. Ostatnim akordem zamykającym okres przygotowawczy był sparing z juniorami Podhala Nowy Targ połączony z późniejszym wyjazdem na podbliskie termy.
 
Sparingi rozegrane przed drużynę Clepardii w 2019 roku.
Clepardia - Zieleńczanka Zielonki 8:3
bramki: Jakub Kostuj x2, Łukasz Próchno, Dominik Mączyński, Patryk Sajdak, Krzysztof Wojniak, Mateusz Przesławski, Michał Wiśniewski
Clepardia - Przemsza Klucze 3:0
bramki zdobyli: Jakub Kostuj, Mateusz Błasiak i zawodnik testowany
Garbarnia Juniorzy - Clepardia 1:0
Clepardia - Nadwiślanka Nowe Brzesko 7:0 
bramki: Jakub Kostuj x2, Maksymilian Czekaj x2, Michał Wiśniewski, Paweł Michalski i Jakub Tracz
Clepardia - TS Węgrzce 1:0
bramka: Jakub Kostuj
Clepardia - Spójnia Osiek-Zimnodół 1:0
bramka: Krzysztof Sadowski
 
Garbarni II Kraków -  Clepardia 2:1 
bramka: Michał Wiśniewski
Podhale Nowy Targ Juniorzy - Clepardia 0:4 
bramki: Michał Wiśniewski x3, Jakub Kostuj
 
 
Kadra Clepardii Kraków Wiosna 2019
Bramkarze: Grzegorz Murzański, Grzegorz Fundament.
Obrońcy: Krzysztof Gumla, Piotr Bąk, Arkadiusz Chlebowski, Damian Matyja, Piotr Martuszewski, Kacper Olkuski, Kacper Gajda, Jan Czerlunczakiewiecz.
Pomocnicy: Dominik Mączyński, Marcin Czech, Krzysztof Wojniak, Maciej Bosak, Łukasz Próchno, Krzysztof Sadowski, Patryk Sajdak, Jakub Tracz, Maksymilian Czekaj, Paweł Ujda, Mateusz Przesławski, Michał Wiśniewski.
Napastnicy: Mateusz Błasiak, Paweł Michalski, Jakub Kostuj.
 
Trener: Krzysztof Król
II trener: Dariusz Puchała
Kierownik Drużyny: Jan Miczek
Prezes: Zbigniew Wajda
 
Ubyli: Mateusz Mroczka (Prądniczanka Kraków), Andrzej Kawa (Prądniczanka Kraków), Tadeusz Sajdak, Jarosław Kania, Kamil Kupiec (wszyscy trzej negocjują warunki z nowymi klubami)
Przybyli: Krzysztof Wojniak (Clepardia II), Arkadiusz Chlebowski (Soła Oświęcim), Jakub Tracz (Hutnik Kraków), Kacper Olkuski (Prądniczanka Kraków), Paweł Ujda (LZS Ździary), Kacper Gajda (Drużyna juniorów)


Wywiad z trenerem Krzysztofem Królem WUTE TV

Źródło: wojciech tracz

Dodano: 2019-03-15 20:46:52


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia  Krzysztof Król 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
:
Polplast
26.04.2019
20:00
Netfox
:
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
:
Arch VR
26.04.2019
21:00