facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kadra Clepardii Wiosna 2019 (video)

Kadra Clepardii Wiosna 2019 (video)

Trener Krzysztof Król odsłania karty w przeddzień inauguracji rundy wiosennej !

 

 

W dniu 14 marca 2019 roku Trener Krzysztof Król podsumował okres przygotowawczy, opowiedział o zmianach w kadrze drużyny seniorów i swoich krawatach, które tracił przy okazji awansów drużyn, które prowadził.
 
Obserwując drużynę podczas ostatnich sparingów trzeba przyznać, że Clepardia prezentowała się bardzo dobrze w defensywie tracąc mało bramek. W ofensywie drużyna grała momentami bardzo kreatywnie i stwarzała sobie sporo okazji do zdobycia bramek. Największtym mankamentem była skuteczność, ale podobno ten atut pozostawiono sobie na mecze ligowe. 
W przygotowaniach do sezonu brało udział 34 zawodników. Ostatecznie w kadrze znalazło się 25 zawodników. Ostatnim akordem zamykającym okres przygotowawczy był sparing z juniorami Podhala Nowy Targ połączony z późniejszym wyjazdem na podbliskie termy.
 
Sparingi rozegrane przed drużynę Clepardii w 2019 roku.
Clepardia - Zieleńczanka Zielonki 8:3
bramki: Jakub Kostuj x2, Łukasz Próchno, Dominik Mączyński, Patryk Sajdak, Krzysztof Wojniak, Mateusz Przesławski, Michał Wiśniewski
Clepardia - Przemsza Klucze 3:0
bramki zdobyli: Jakub Kostuj, Mateusz Błasiak i zawodnik testowany
Garbarnia Juniorzy - Clepardia 1:0
Clepardia - Nadwiślanka Nowe Brzesko 7:0 
bramki: Jakub Kostuj x2, Maksymilian Czekaj x2, Michał Wiśniewski, Paweł Michalski i Jakub Tracz
Clepardia - TS Węgrzce 1:0
bramka: Jakub Kostuj
Clepardia - Spójnia Osiek-Zimnodół 1:0
bramka: Krzysztof Sadowski
 
Garbarni II Kraków -  Clepardia 2:1 
bramka: Michał Wiśniewski
Podhale Nowy Targ Juniorzy - Clepardia 0:4 
bramki: Michał Wiśniewski x3, Jakub Kostuj
 
 
Kadra Clepardii Kraków Wiosna 2019
Bramkarze: Grzegorz Murzański, Grzegorz Fundament.
Obrońcy: Krzysztof Gumla, Piotr Bąk, Arkadiusz Chlebowski, Damian Matyja, Piotr Martuszewski, Kacper Olkuski, Kacper Gajda, Jan Czerlunczakiewiecz.
Pomocnicy: Dominik Mączyński, Marcin Czech, Krzysztof Wojniak, Maciej Bosak, Łukasz Próchno, Krzysztof Sadowski, Patryk Sajdak, Jakub Tracz, Maksymilian Czekaj, Paweł Ujda, Mateusz Przesławski, Michał Wiśniewski.
Napastnicy: Mateusz Błasiak, Paweł Michalski, Jakub Kostuj.
 
Trener: Krzysztof Król
II trener: Dariusz Puchała
Kierownik Drużyny: Jan Miczek
Prezes: Zbigniew Wajda
 
Ubyli: Mateusz Mroczka (Prądniczanka Kraków), Andrzej Kawa (Prądniczanka Kraków), Tadeusz Sajdak, Jarosław Kania, Kamil Kupiec (wszyscy trzej negocjują warunki z nowymi klubami)
Przybyli: Krzysztof Wojniak (Clepardia II), Arkadiusz Chlebowski (Soła Oświęcim), Jakub Tracz (Hutnik Kraków), Kacper Olkuski (Prądniczanka Kraków), Paweł Ujda (LZS Ździary), Kacper Gajda (Drużyna juniorów)


Wywiad z trenerem Krzysztofem Królem WUTE TV

Źródło: wojciech tracz

Dodano: 2019-03-15 20:46:52


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia  Krzysztof Król 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00