facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Tytuł dla Orła

Tytuł dla Orła

Trampkarze Orła Myslenice wywalczyli halowe mistrzostwo Krakowa pokonując w finale Akademię Mistrzów Cracovię w rzutach karnych 3-2 (w regulaminowym czasie gry było 0-0). W meczu o trzecią lokatę Garbarnia II wygrała 4-1 z AP Wisła Czarny Dunajec.

W Halowych Mistrzostwach Krakowa wystąpiło 49 zespołów, które najpierw zostały podzielone na pięć grup, a z nich tylko najlepszych osiem trafiało do ćwierćfinału. Eliminacje trwały od grudnia ubiegłego roku, a Orzeł w grupie zanotował osiem wygranych i jedną porażkę. co zapewniło myśleniczanom awans do fazy play off.

W ćwierćfinale podopieczni trenera Michała Lecha pokonali drugą drużynę Garbarni Kraków 3:0 po dwóch golach Błażeja Brasia oraz trafieniu Wojciecha Lecha. W półfinale rywalem Orła był pierwszy zespół Garbarni, ale i tym razem Orłowcy okazali się lepsi od Brązowych. Mecz był jednak wyrównany i tym razem na gole Błażeja Brasia i Krzysztofa Górki dwukrotnie odpowiedzieli rywale i do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne.

W karnych Orłowcy się nie mylili, bo do siatki trafili Grzegorz Kowal, Krzysztof Górka i Karol Łabędzki, a jeden ze strzałów obronił Bartłomiej Kuchnia i myśleniczanie zameldowali się w finale. Finałowym rywalem Orła był zespół Cracovii Kraków. Po zaciętym boju spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem i znów do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. Dla Orła do siatki trafiła ta sama trójka, co w półfinale, a Bartek Kuchnia znów znalazł sposób na jednego z graczy Pasów i to Orzeł cieszył się ze zwycięstwa!

Orzeł Myślenice: Bartłomiej Kuchnia - Krzysztof Górka, Jakub Fąfara, Błażej Braś, Oliwier Szlachetka, Patryk Kiebuła, Sebastian Sroka, Wojciech Lech, Karol Łabędzki, Kacper Szczurek, Bartłomiej Gromala, Grzegorz Kowal, Jakub Pitak, trener Michał Lech, kierownik Dariusz Łabędzki.

 

 

Źródło: ap / orzeł myślenice

Dodano: 2019-03-21 08:08:25


Garbarnia  Orzeł Myślenice 

Komentarze


III liga, gr. IV

Motor Lublin
3:2
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Soła Oświęcim
26.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
28.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
0:3
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
3:2
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
1:0
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Pcimianka Pcim
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2019
16:30
Górnik Wieliczka
2:2
Słomniczanka Słomniki
26.05.2019
18:00
Górnik Wieliczka
:
KS Olkusz
29.05.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.05.2019
18:00
Wiślanka Grabie
:
Kaszowianka Kaszów
29.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
25.05.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
1:2
Okocimski Brzesko
26.05.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
3:2
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
4:1
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
2:1
Przemsza Klucze
26.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
0:3
LOT Balice
26.05.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:3
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
0:3
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:30
Piast Wołowice
0:4
Wieczysta Kraków
26.05.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
1:1
Błękitni Modlnica
26.05.2019
15:00
Świt Krzeszowice
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
0:2
Orzeł Myślenice
26.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
3:5
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
18:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Nadwiślanin Gromiec
26.05.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
26.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
1:1
Radłovia Radłów
26.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
:
Tarnavia
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
4:2
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:4
Tuchovia Tuchów
26.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
1:1
Wisła Szczucin
26.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
Gród Podegrodzie
11:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
15:00
Jarmuta
4:0
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
5:3
Laskovia
25.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:1
Sokół Stary Sącz
26.05.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Poprad Rytro
26.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
3:1
Szreniawa Koszyce
26.05.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
8:0
Kapitol Racławice
26.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Liszczanka Liszki
26.05.2019
17:00
JKS Zelków
5:1
Wisła Czernichów
26.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
1:4
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30
Strzelcy Kraków
3:3
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2019
17:00
Gajowianka Gaj
2:1
Wawel Kraków
26.05.2019
18:00
Bieżanowianka Kraków
3:2
Podgórze Kraków
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
0:1
Płomień Kostrze
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
29.05.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
29.05.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:3
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30
Leśnik Gorenice
4:1
Trzy Korony Żarnowiec
26.05.2019
17:30
Strażak Przybysławice
4:0
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00
Legion Bydlin
1:0
Hetman Dłużec
26.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
2:0
Błysk Zederman
26.05.2019
11:00
Wielmożanka Wielmoża
1:7
Olimpia Łobzów
26.05.2019
11:00
Orzeł K.
2:7
Centuria Chechło
26.05.2019
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
3:0
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
UKS Dulowa
2:3
Ciężkowianka Jaworzno
26.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
4:3
MKS Libiąż
26.05.2019
16:00
Victoria Zalas
:
Wolanka Wola Filipowska
29.05.2019
17:30

Klasa B (Kraków I)

Płomień Kościelec
10:1
LKS Polanowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Tyniec Kraków
4:1
Gwiazda Ściejowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
8:1
Clepardia II Kraków
26.05.2019
13:00
Błękitni II Modlnica
9:0
Albertus Kraków
26.05.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
4:0
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
3:0 v.o.
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00
Przebój II Wolbrom
4:1
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
0:2
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00
Czapla Czaple Male
5:4
Northstar Miechów
26.05.2019
11:00
Victoria Smroków
1:3
Dłubnia Trzyciąż
26.05.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Strumyk Zarzecze
26.05.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
1:3
Sokół Gołaczewy
26.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
3:2
Nidzica Słaboszów
26.05.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:1
Legia Warszawa
25.05.2019
17:00
Jagiellonia
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
13:30
Zagłębie Lubin
1:0
Pogoń Szczecin
25.05.2019
13:15
Arka G.
3:0
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
2:3
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Cracovia Kraków
1:2
Lech Poznań
26.05.2019
13:00
Ruch Chorzów
1:3
Śląsk Wrocław
26.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
2:1
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
25.05.2019
15:30
BKS Lublin
0:0
Korona Kielce
25.05.2019
15:00
Podgórze Kraków
4:1
Motor Lublin
25.05.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
0:2
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:0
KKP Korona
25.05.2019
12:00
AP 21 Kraków
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
17:00
Górnik Ł.
3:1
Cracovia Kraków
26.05.2019
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Stal Rzeszów
3:0
Orlęta R.P.
25.05.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Garbarnia Kraków
25.05.2019
17:00
Orlęta K.
1:6
Resovia Rzeszów
26.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
:
Star
26.05.2019
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
1:2
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Limanovia Limanowa
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
2:4
Profi Zielonki
26.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
1:4
Podhale Nowy Targ
26.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
28.05.2019
18:30
Zatorzanka Zator
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
29.05.2019
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:2
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00
Soła Oświęcim
2:6
Dąb P.
26.05.2019
12:00
Pcimianka
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
29.05.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
29.05.2019
15:30

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Limanovia Limanowa
0:4
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
12:1
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
29.05.2019
17:30
MUKS TAP Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
29.05.2019
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
7:0
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Glinik
25.05.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
28.05.2019
18:30
AS Progres Kraków
:
Unia Oświęcim
29.05.2019
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
0:8
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
2:2
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
25.05.2019
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:2
AZS Wrocław
26.05.2019
11:00
Olimpia Szczecin
10:0
Polonia Poznań
26.05.2019
16:00
Medyk Konin
3:2
AZS PWSZ Wałbrzych
26.05.2019
17:00
Mitech Żywiec
1:2
AZS UJ Kraków
26.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

ROW Rybnik
2:2
Czwórka Radom
25.05.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
2:1
Resovia Rzeszów
25.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
1:2
Wanda Nowa Huta
26.05.2019
15:00
Rolnik Głogówek
7:3
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
26.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
11:00
Respekt Myślenice
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.05.2019
16:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
0:0
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
2:1
Potok Sitno
25.05.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
4:1
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Resovia II Rzeszów
4:2
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019
14:00
Naprzód Sobolów
:
KSP Kielce
29.05.2019
17:30

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:4
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
4:0
FSA Kraków
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
6:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
14:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
2:4
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Prądniczanka Kraków
27.05.2019
19:00
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
27.05.2019
18:00
Hutnik Kraków
:
Wanda Kraków
27.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Cracovia Kraków
27.05.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
27.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Prokocim Kraków
27.05.2019
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
27.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
27.05.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Borek Kraków
27.05.2019
18:00