facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 22-29 marca

Futmal w delegacji: 22-29 marca

IV liga (Kraków-Wadowice), 23.03.2019
Dalin Myślenice - Jutrzenka Giebułtów, sb.15:00
reporterzy: Paweł Biela (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 23.03.2019
Grębałowianka Kraków - Sokół Kocmyrzów, sb.15:00
reporter: Sebastian Gratkowski (tekst)

Klasa Okręgowa (Wadowice), 23.03.2019
Garbarz Zembrzyce - Zatorzanka Zator, sb.15:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

III liga, 23.03.2019
Soła Oświęcim - Motor Lublin, sb.15:30
reporter: Wojciech Tracz (video + transmisja)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 24.03.2019
Wieczysta Kraków - Hutnik II Kraków, nd.11:00
reporterzy: Sebastian Gratkowski (tekst), Wojciech Tracz (video, foto)

Klasa B (Wadowice), 24.03.2019
Lachy Lachowice - Koronka Skawinki, nd.15:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 24.03.2019
Proszowianka Proszowice - Orzeł Iwanowice, nd.15:30
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest na bieżąco

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-03-21 10:24:07


Futmal w delegacji 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00