facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dzień Otwarty SMS Kraków

Dzień Otwarty SMS Kraków

Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. J.Kałuży i H.Reymana w Krakowie, który odbędzie się w dniu 2 kwietnia 2019 (SMS Kraków ul. Szablowskiego 1).

Podczas Dnia Otwartego będzie można zwiedzić szkołę porozmawiać z uczniami, trenerami, nauczycielami oraz wziąć udział w treningach, które poprowadzą szkoleniowcy SMS Kraków.

 

 

Program Dnia Otwartego


10.00 – 10.45 | treningi pokazowe w wykonaniu uczniów szkoły | pokazy testów egzaminacyjnych do SMS Kraków


10.50 – 11.15 | prezentacja szkoły, informacje o rekrutacji, możliwość rozmowy z nauczycielami, uczniami

 

11.30 – 12.30 | Trenuj z SMS | możliwość uczestniczenia w treningach, które poprowadzą szkoleniowcy SMS Kraków, konsultacje z trenerami szkoły

 

 

Aby wziąć udział w Trenuj z SMS, bardzo prosimy o przesłanie wypełnionego oświadczenia/zgody rodziców na udział.

 

OŚWIADCZENIE RODZICA P O B I E R Z

 

Oświadczenie należy przesłać drogą mailową (skan/zdjęcie) na adres marketing@sms.krakow.pl do dnia 28.03.2019 r.

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2019-03-21 10:44:17


SMS 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
:
Polplast
26.04.2019
20:00
Netfox
:
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
:
Arch VR
26.04.2019
21:00