facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Derby tym razem dla "Pasów"

Piłkarze Marcina Pluty do Derbów wyszli w bojowych nastrojach. Cel był jasny – tylko zwycięstwo. Pierwsza połowa to przykład typowego meczu walki. ”Piłkarskie szachy”, mało składnych akcji. Wiślacy starali się przebijać przez skomasowaną obronę rywala, który w początkowych fragmentach pierwszej połowy postawił przede wszystkim na defensywę i nieśmiałe kontry. Aktywny był Daniel Wolak, ale nie miał on łatwego życia z obrońcami Cracovii.

W drugiej połowie mecz się trochę otworzył, lecz stroną, która chciała grać w piłkę i stwarzała sobie sytuację pod bramką przeciwnika była Wisła. Jednak żaden ze strzałów Wiślaków nie znalazł drogi do siatki. Na minutę przed końcem Cracovia wywalczyła rzut wolny i bardzo ładnym uderzeniem gola na wagę trzech punktów zdobył Bociek.

 

Wisła Kraków – Cracovia 0:1 (0:0)
Bociek 89.

Wisła: Kot – Kuchnia (50’ Nocoń), Pietruszka, Kutwa, Olejnik – Leśniak, Magdziarz, Kulma (63’Lorek), Wydra (88’Kaleta), Chmiel – Wolak
Cracovia: Mirus - Bociek, Nowakowski, Barański, Wohlman (80' Topa) - Kapek (89' Maślanka), Wojtysko, Kafel, Stachoń (78' Włoch), Chrupcała (70' Musiał) - Strzeszkowski (30' Janusik).

 

 

Źródło: Wisła Kraków, Cracovia

Dodano: 2019-03-31 23:30:28


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Cracovia  AP Wisła Kraków 

Komentarze