Zaskoczyły rywala na początku

Rozpoczęła się runda rewanżowa w II lidze kobiet, w której występują cztery małopolskie zespoły.Największe szanse na zajęcie pierwszej lokaty, premiowanej awansem do I ligi ma UKS Trójka Staszkówka Jelna. Podopieczne Wojciecha Mroza udanie rozpoczęły wiosenne zmagania.

Nie minęło nawet pięć minut gdy Małopolanki prowadziły 2-0. Pierwsza na listę strzelczyń wpisała się Klaudia Gniadek, nowa zawodniczka, która zimą dołączyła do zespołu z Jasła. Po chwili gola zdobyła Jamka, a to że kolejne bramki nie padały do końca I połowy jest winą nieskuteczności przyjezdnych, które jednocześnie nie dopuściły do groźnych sytuacji pod swoją bramką. W drugiej połowie zawodniczki Staszkówki zagrały skutecznie, odnosząc przekonywujące zwycięstwo. W wyjściowym składzie wyszła także inna nowa zawodniczka Staszkówki Julia Leśniak (Bronowianka Kraków), a w drugiej połowie szanse debiutu otrzytmały Zuzanna Rosiek i Kinga Ferenc (obie Starówka Nowy Sącz).

Łysica Bodzentyn - Staszkówka Jelna 0-4 (0-2)
Bramki: Gniadek 2, Jamka, Różycka.
Staszkówka: Bałuszyńska - Jamka, Sokulska, Kubisz, Smoleń - Burek, Tomasiak, Smoleń, Leśniak, Gniadek - Różycka oraz Ferenc, Brdej, Rosiek, Zając, Sadłoń.