facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wyniki mają lepsze od mężczyzn

Podczas gdy piłkarska drużyna seniorów Górnika Wieliczka notuje jeden z najgorszych wiosnnychy startów w historii o dobry nastrój kibiców dbają kobiety. Beniaminek III ligi małopolskiej w sposób bezdyskusyjny pokonał Tuchovię 3-0 (2-0).

- Gra toczyła się głównie na połowie przeciwnika. Bardzo ładną bramkę, po strzale z dystansu, zdobyła Musiał, a dwie bramki dodała Ciastoń, która najpierw zdobyła gola po indywidualnej akcji, a potem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - powiedziała trenerka Górnika Beata Jewiarz.


Ważne jest to, że Górnik dysponuje zespołem młodym, perspektywicznym, który ma pełne prawo i sposobność, by robić stałe postępy. Póki co realizacja podstawowego celu na sezon, jakim jest utrzymanie zostało w praktyce już zrealizowane. Co do Tuchovii sytuacja jest podobna, to też młoda drużyna, z tym że piłkarsko o poziom słabsza od Górnika. W chwili obecnej rzecz jasna.

Górnik Wieliczka - Tuchovia 3-0 (2-0)
Bramki: Ciastoń 2, Musiał.

Górnik: Kawula - Szostak, Surówka (Janik), Fita, Palonek, Trojan (J. Płaszewska"), Ciastoń, M. Płaszewska, Musiał (Ziółek), Kubik (Wieczorek), Kowalik (Szymska).

 

 

Źródło: pan

Dodano: 2019-04-06 16:48:21


Zobacz też: III liga małopolska kobiet

Tuchovia  Górnik Wieliczka 

Komentarze