Wynik nie oddaje przebiegu gry

Naprzód Sobolów od zwycięstwa rozpoczął zmagania w rundzie rewanżowej II ligi kobiet. Podopiecxzne Piotra Bukowca wygrały 4-0, ale końcowy wynik nie oddaje dokładnie tego, co działo się na boisku.

To Starówka Nowy Sącz powinna wyjść na propwadzenie, ale w 15 minucie gospodynie od utraty gola uratował słupek. Naprzód uzyskał prowadzenie po składnej akcji zakończonej uderzeniem Zegarlickiej, po którym piłka tuż przy słupku wpadła do bramki. Po chwili Chlebda wykorzystała sytuację sam na sam z bramkarką Starówki.

Druga połowa zaczęła się od skomasowanych ataków sądeckiej ekipy, niemniej przyjezdnym nie udało się uzyskać kontaktowej bramki, choć sytuacji ku temu nie brakowało. Kluczowa była druga bramka Chlebdy, przy której asystowała Serafin. Wynik meczu ustaliła uderzeniem z rzutu wolnego Serafin.

Naprzód Sobolów - Starówka Nowy Sącz 4-0 (2-0)
Chlebda 38, 60, Zegarlicka 30, Serafin 70.
Naprzód: Zelek - Serafin, Kowalczyk, Zegarlicka, Majka, Stalmach, Chlebda, Dąbrówka, Nowak, Piech, S. Waligóra oraz Dudek, P. Waligóra, Czapeczka, Budzyń.