O włos od niespodzianki

Żeńska druzyna Prądniczanki szybko, bo w 6 minucie, straciła bramkę w wyjazdowym starciu z liderem II ligi Spartą Daleszyce. Po godzinie gry krakowianki grały w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę (za drugą żółtą) otrzymała bramkarka Myjak. Wydawało się, że nic nie uchroni drużyny przed pogromem, tymczasem w 65 minucie do remisu doprowadziła Kapustka. Prądniczanka poszła za ciosem i mogła zdobyć drugiego gola. Tak, czy owak krakowianki nie kalkulowały, zaryzykowały i postanowiły do końca walczyć o zwycięstwo. Nie opłaciło się, gdyż w 90 i 96 minucie Sparta zdobyła gole i wygrała mecz 3-1. Prądniczanka wystąpiła w składzie: Myjak - Marszałek, Kuś, Karp, Godyń, Porosło (90 Łoboz), Brzeszczyńska, Kubicz (46 Popławska), Malota, Adler, Kuciel (46 Kapustka).