facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Gospodynie były niezbyt gościnne

W Bochni rozegrano turniej młodziczek, którego gospodarzem była Nieszkowianka pod patronatem wójta gminy Bochnia Marka Bzdeka. Wygrała Nieszkowianka przed Tarnovią, Respektem Myślenice, Wisłą Skoczów i Nieszkowianką II.


 

 

Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Bochnia Pan Marek Bzdek. Jeśli chodzi o przebieg turnieju, który stał na wysokim poziomie piłkarskim należy napisać, iż była świetna zabawa, rywalizacja w duchu fair play, mnóstwo uśmiechu na twarzach ponad 60 uczestniczek, który jest najlepszym podsumowaniem.
 
Podczas turnieju zorganizowany był TURBOKOZAK  w dwóch wersjach tj. "kapkowanie" i "strzał z dystansu", w którym rywalizowały przedstawicielki każdej z drużyn.
 
Miłą niespodzianką dla zgromadzonej publiczności był pokaz taneczny NIESZKOWIANKA DANCE, w którym uczestniczyły nawet najmłodsze zawodniczki naszej drużyny z roczników 2010 - 2013. Taniec wypadł świetnie a to zasługa uczestniczek i pani instruktor Adrianny Golarz.
 
Klasyfikacja końcowa turnieju.
 
1. Nieszkowianka U13 -12 pkt
2. Tarnovia Tarnów - 9 pkt
3.Respect Myślenice - 6 pkt
4. Wisła Skoczów - 3 pkt
5. Nieszkowianka U11 - 0 pkt
 
Nieszkowianka U11 1:6 Nieszkowianka U13
Tabor x1 - Dziurdzia x3, Tomczyk x1,
Filipska x1,Wojdyła x1
 
Respect Myślenice 9 :0 Wisła Skoczów
 
Tarnovia Tarnów 4:2 Nieszkowianka U11
Tabor x1, Marciniak x1
 
Respect Myślenice 1:3 Nieszkowianka U13
Tomczyk x2 , Sieczka x1
 
Tarnovia Tarnów 8:1 Wisła Skoczów
 
Respect Myślenice 14:0 Nieszkowianka U 11
 
Wisła Skoczów 1:6 Nieszkowianka U13
Tomczyk x3, Dziurdzia x1, Sieczka x1,
Wojdyła x1
 
Respect Myślenice 0:2 Tarnovia Tarnów
 
Wisła Skoczów 2:1 Nieszkowianka U 11
Tabor x1
 
Tarnovia Tarnów 1:2 Nieszkowianka U13
Sieczka x1, Tomczyk x1
 
Królowa Strzelczyń
- Magdalena Mentel (Respect Myślenice) - 10 bramek
 
Najlepsza bramkarka
- Weronika Krawczyk (Tarnovia Tarnów)
 
Najlepsza zawodniczka:
Nieszkowianka Nieszkowice Małe U13 - Elżbieta Tomczyk
Tarnovia Tarnów - Julia Urbańska
Respect Myslenice - Natalia Bednarz
Wisła Skoczów - Wiktoria Kozioł
Nieszkowianka Nieszkowice Małe U11 - Zuzanna Tabor
 
MVP turnieju - Natalia Bednarz (Respect Myślenice)
 
TURBOKOZAK ,,kapkowanie"
- Zofia Wojdyła (Nieszkowianka Nieszkowice Małe)
 
TURBOKOZAK ,,strzał z dystansu"
- Mik Aleksandra (Tarnovia Tarnów)
 
Organizatorzy kierują podziękowania Panu Wójtowi Gminy Bochnia Markowi Bzdek i jego zastępczyni Pani Ewelinie Makowskiej za wsparcie i świetne nagrody, staroście bocheńskiemu Panu Adamowi Korta, firmie Symetria i panu Szczepanowi Mierzeńskiemu za opiekę medyczną podczas zawodów oraz rodzicom za pomoc w organizacji.

Źródło: ap; areq

Dodano: 2019-04-09 15:57:05


Tarnovia  Nieszkowianka 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
:
Polplast
26.04.2019
20:00
Netfox
:
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
:
Arch VR
26.04.2019
21:00