facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Są już w ćwierćfinale (foto/video)

Są już w ćwierćfinale (foto/video)

Zwycięstwem 4-1 (1-1) zakończył się mecz 1/8 finału Pucharu Polskiw  futsalu, w którym AZS UEK Wanda Słomniczanka podejmowała Rekord Bielsko-Biała. W świąteczną sobotę Wierzbowianka zmierzy się z AZS UJ Kraków.

Puchar Polski Kobiet w Futsalu
Wanda UEK Słomniczanka - Rekord Bielsko Biała 4-1 (1-1)
samobójcza, Malota, Janus, Karcz – Moskała

Wanda Słomniczanka: Król, Karcz, Basta, Janus, Kowal oraz Ochniak, Juszczak, Malota, Pietrzyk, Szostak, Jaskółka, Gruchacz.
Rekord: Majewska, Chóras, Skolarz, Bysko, Kaim oraz Chowaniec, Nowacka, Bułka, Mandla, Franaszek, Moskała, Kłos, Polnik.

-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO


 

 

Źródło: ap, Adam Murzański (foto/video)

Dodano: 2019-04-11 15:43:09


Zobacz też: Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Słomniczanka  Wanda Kraków 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00