facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 12-18 kwietnia

Futmal w delegacji: 12-18 kwietnia

Centralna Liga Juniorów, 12.04.2019
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, pt.13:00
reporter: Przemysław Marczewski (tekst, foto)

Myślenicka Liga Firm, 12.04.2019
Arch VR - Mako, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 12.04.2019
Maan - Netfox, pt.20:00 FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

Myślenicka Liga Firm, 12.04.2019
Polplast - ZISiBO, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 12.04.2019
Nembud - Pod Blachą, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

Turniej dziewcząt, 13.04.2019
Akademia Kobiecego Futbolu, sb.11:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

II liga kobiet, 13.04.2019
Prądniczanka Kraków - Widok Lublin, sb.12:30 FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Adam Murzański i Krzysztof Jazgar (foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 13.04.2019
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław, sb.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto), Krzysztof Marcinkiewicz (TRANSMISJA)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 13.04.2019
Prądniczanka Kraków - Orzeł Iwanowice, sb.15:00 FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Adam Murzański i Krzysztof Jazgar (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 13.04.2019
Wanda Kraków - Dargfil Tomaszów Mazowiecki, sb.16:00 FUTMAL PREMIUM
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

Klasa A (Myślenice), 13.04.2019
Górki Myślenice - Skalnik Trzemeśnia, sb.16:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa A (Kraków I), 13.04.2019
Michałowianka - LKS Niedźwiedź, sb.16:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

III liga, 13.04.2019
Czarni Połaniec - Motor Lublin, sb.16:00
reporter: Wojciech Tracz (video, TRANSMISJA)

Klasa A (Chrzanów), 13.04.2019
Start Kamień - Promyk Bolęcin, sb.16:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 13.04.2019
Błękitni Modlnica - TS Węgrzce, sb.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 13.04.2019
Wróblowianka Wróblowice - LKS Śledziejowice, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Turniej dziewcząt, 14.04.2019
Akademia Kobiecego Futbolu, nd.11:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa A (Kraków I), 14.04.2019
Galicja Raciborowice - Orzeł Bębło, nd.16:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

I liga polska kobiet, 14.04.2019
Respekt Myślenice - ROW Rybnik, nd.16:00
reporter: Paweł Panuś i Paweł Biela (tekst, foto)

Klasa B (Kraków III), 14.04.2019
Błękitni II Modlnica - Polonia Wilczkowice, nd.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO







 

 

Źródło: Futmal.pl

Dodano: 2019-04-11 15:52:27


Futmal w delegacji 

Komentarze