facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

W derbach bohater był jeden

Łukasz Pazurkiewicz został bohaterem derbów Podhala na szczeblu IV ligi. Jego Watra od 2 minuty przegrywała po strzale Topora, ale rutyniarz błyskawicznie popisał się skuteczna dobitką. "Pazur" miał papiery na grę w wyższych klasach. Jest wysoki, silny, solidny technicznie. Czegoś brakowało, choć epizod na szczeblu centralnym zaliczył. Teraz, w IV lidze, bawi się i dzieli doświadczeniem uzyskanym od takich trenerów jak Robert Kasperczyk, Tadeusz Piotrowski czy Ireneusz Adamus. W meczu z Szaflarami trzykrotnie stał pod bramką tam, gdzie trzeba. To wystarczyło, by z trzech dobitek zrobiły się trzy gole.  Watrze w drugiej połowie grało się łatwiej, Pazurkiewicz dodał jeszcze jedna bramkę i jego ekipa przestała grać w końcówce, co rywal skrzętnie wykorzystał, by wyjść z tych zawodów z twarzą.

LKS Szaflary – Watra Białka Tatrzańska 2:4 (1:3)

Topór 2, Lubelski 82 - Pazurkiewicz 3, 44, 45, 60.

Szaflary: Zhuk – Hreśka, Stawicki, Topór, K. Kantor (66 Sołtys) – P. Kamiński (61 Lubelski), F. Kamiński, Pawlikowski, Dudzik (75 Kwiatek), Wojtanek (46 Mrowca) – Żółtek.

Watra: Tomasik – Kosturko, Zając, Bałos, Bartos (75 Kostrzewa) – Janasik (80 Kurnyta), Czubin (63 Rzadkosz), Kołbon, Świerzbiński, Misiura (66 Kuchta) – Pazurkiewicz (80 Leżoń).

 

 

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-04-13 21:59:27


Zobacz też: IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska  LKS Szaflary 

Komentarze