facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Niezawodny "Gutek"

Z trzema punktami z Głogowa wrócili piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. W spotkaniu 28. kolejki pokonali Chrobrego Głogów 1:0, po golu po golu Vladislavsa Gutkovskisa.


- Bardzo się cieszę z trzech punktów zdobytych na trudnym terenie. Ciężko gra się z drużyną, która walczy o utrzymanie na jego terenie. Chrobry był zdeterminowany pozwolił nam grać w ataku pozycyjnym. Byliśmy na to przygotowani, ale też jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Staraliśmy się być cierpliwi i konstruować akcje w różnych sektorach boiskach. Jedna z nich skończyła się bramka. Gospodarze nie zagrozili nam. Spodziewałem się, że będą groźniejsi. Cieszę się, że w kolejnym meczu nie straciliśmy bramki. Ważne jest też to że pniemy się w tabeli. Przed nami teraz ciekawy mecz z GKS-em Katowice. Chrobremu życzę utrzymania w pierwszej lidze, bo to dobrze prowadzony klub z bazą, której niejeden klub mógłby pozazdrościć - powiedział trener BBT Marcin Kaczmarek.

Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica 0:1 (0:0)
Gutkovskis 70.

Bruk-Bet: Budziłek  - Szymonowicz, Putiwcew, Kupczak, Grzelak – Kalisz, Wlazło, Jovanović, Purece (78 Miković), Misak (68 Gergel) - Gutkovskis (88 Kiełb) . 

 

 

Źródło: Bruk Bet Termalica

Dodano: 2019-04-13 22:41:43


Zobacz też: I liga

Garbarnia  Bruk Bet Termalica Nieciecza 

Komentarze