facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Szybki gol ustawił mecz (foto)

Szybki gol ustawił mecz (foto)

Piłkarki pierwszoligowego Respektu kazały na siebie długo czekać, bo najpierw dwa mecze rundy wiosennej I ligi zagrały na wyjeździe, a potem była trzytygodniowa przerwa w rozgrywkach. Męska część publiki Respektu, a takowa jest w większości, przybyła na mecz z nastawieniem, że skoro panie wyraźnie przekroczyły akademicki kwadrans, to zaprezentują się z jak najlepszej strony. Jakież było zdziwienie, gdy pierwsza akcja ROW-u Rybnik przyniosła przyjezdnym powodzenie. Faktem jest bezspornym, że akcja gości była pierwszorzędna, a uderzenie Marty Miś godne europejskich stadionów.
 
Ekipa z Rybnika prezentowała się w pierwszej połowie lepiej i w 17 minucie miała wyborną okazję, by podwyższyć rezultat, ale bramkarka Respektu popisała się wspaniałą interwencją po strzale z rzutu karnego Żanety Soboty. W końcówce pierwszej połowy gospodynie zaprezentowały się ciekawiej, niemniej nie zagroziły poważniej bramce rywala.
 
Co innego w drugiej połowie, gdy dwukrotnie przed szansą stawała Sonia Jurka i za każdym razem górą była bramkarka z Rybnika. Od 65 minuty sprawy w swoje ręce wzięły futbolistki z województwa śląskiego i gdyby nie świetna postawa bramkarki respekt przegrałby ten mecz znacznie wyżej.
 
Respekt Myślenice - ROW Rybnik 0-1 (0-1)
Miś 1.

Respekt: Socha - Stojeba, Karolina Topa, Bobowska, N. Topa, M. Topa (85 Słomka), Kamila Topa, Węglarz, Martinczak (63 Rypel), Dziadkowiec, Jurka.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-04-14 20:46:47


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: I liga kobiet (południe)

Respekt Myślenice  ROW Rybnik 

Komentarze