facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jedną z nagród jest wyjazd na mecz reprezentacji

Dobiega końca II edycja Małopolskiej Akademii Kobiecego Futbolu, imprezy dla dziewcząt U-14 i U-10 organzowanej przez Klub Sportowy Prądniczanka w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W maju odbędzie się przedostatnia kolejka, 14 czerwca planowany jest wyjazd, na koszt organizatora, na mecz reprezentacji seniorek Słowacja - Polska do Popradu, natomiast 6 lipca uroczyste zakończenie zawodów wraz z atrakcjami (turniej, gala finałowa z nagrodami, gry i zabawy plenerowe, koncert i pokaz świetlny oraz piknik).


Wyniki

U-14
Grupa Złota: Puszcza Niepołomice - Prądniczanka Kraków 0-1, AZS UJ Kraków - Piast Skawina 1-5, Football Success Academy - Naprzód Sobolów 0-1, Prądniczanka - AZS UJ 6-0, Piast - FSA 3-1, Piast - Naprzód 2-2, Prądniczanka - FSA 0-1, AZS UJ - Puszcza 0-6, Puszcza - Naprzód 0-1.
1. Piast 6 16 18-7
2. Naprzód 6 13 11-6
3. FSA 6 9 9-6
4. Puszcza 6 9 8-5
5. Prądniczanka 6 6 10-8
6. AZS UJ 6 0 1-25
Grupa Srebrna: Respekt Myślenice - Jedynka Krzeszowice 3-1, Jedynka - Starówka Nowy Sącz 0-4, Respekt - Prądniczanka II 3-0, Prądniczanka II - Jedynka 0-0, Respekt - Starówka 4-0.
1. Respekt 6 18 19-2
2. Victoria 3 6 7-3
3. Starówka 5 6 7-12
4. Jedynka 3 1 1-7
5. Prądniczanka II 5 1 1-10
U-10
Grupa złota: Starówka Nowy Sącz - Naprzód Sobolów 0-2, FSA - Piast Skawina 1-1, AZS UJ - Victoria Gaj 3-0, Starówka - AZS UJ 0-3, Victoria - FSA 0-3, Piast - Naprzód 0-1, AZS UJ - Starówka 5-0,FSA - Victoria 2-0, Naprzód - Piast 1-2.
1. AZS UJ 6 15 16-4
2. FSA 6 13 12-3
3. Piast 6 13 8-3
4. Naprzód 6 6 6-8
5. Victoria 6 6 4-9
6. Starówka 6 0 0-19
Grupa srebrna: Nieszkowianka - FSA II 0-1, Puszcza - Prądniczanka 0-5, Prądniczanka - Jedynka 0-4, FSA II - Puszcza Niepołomice 5-0, Jedynka - Nieszkowianka 0-0.
1. Jedynka 5 13 14-0
2. FSA II 5 9 10-5
3. Prądniczanka II 5 9 10-6
4. Nieszkowianka 5 7 8-2
5. Puszcza 5 3 3-23

 

 

Źródło: pan

Dodano: 2019-04-15 06:45:41


Jedynka Krzeszowice  Prądniczanka Girls 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
:
Polplast
26.04.2019
20:00
Netfox
:
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
:
Arch VR
26.04.2019
21:00