facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jedną z nagród jest wyjazd na mecz reprezentacji

Dobiega końca II edycja Małopolskiej Akademii Kobiecego Futbolu, imprezy dla dziewcząt U-14 i U-10 organzowanej przez Klub Sportowy Prądniczanka w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W maju odbędzie się przedostatnia kolejka, 14 czerwca planowany jest wyjazd, na koszt organizatora, na mecz reprezentacji seniorek Słowacja - Polska do Popradu, natomiast 6 lipca uroczyste zakończenie zawodów wraz z atrakcjami (turniej, gala finałowa z nagrodami, gry i zabawy plenerowe, koncert i pokaz świetlny oraz piknik).


Wyniki

U-14
Grupa Złota: Puszcza Niepołomice - Prądniczanka Kraków 0-1, AZS UJ Kraków - Piast Skawina 1-5, Football Success Academy - Naprzód Sobolów 0-1, Prądniczanka - AZS UJ 6-0, Piast - FSA 3-1, Piast - Naprzód 2-2, Prądniczanka - FSA 0-1, AZS UJ - Puszcza 0-6, Puszcza - Naprzód 0-1.
1. Piast 6 16 18-7
2. Naprzód 6 13 11-6
3. FSA 6 9 9-6
4. Puszcza 6 9 8-5
5. Prądniczanka 6 6 10-8
6. AZS UJ 6 0 1-25
Grupa Srebrna: Respekt Myślenice - Jedynka Krzeszowice 3-1, Jedynka - Starówka Nowy Sącz 0-4, Respekt - Prądniczanka II 3-0, Prądniczanka II - Jedynka 0-0, Respekt - Starówka 4-0.
1. Respekt 6 18 19-2
2. Victoria 3 6 7-3
3. Starówka 5 6 7-12
4. Jedynka 3 1 1-7
5. Prądniczanka II 5 1 1-10
U-10
Grupa złota: Starówka Nowy Sącz - Naprzód Sobolów 0-2, FSA - Piast Skawina 1-1, AZS UJ - Victoria Gaj 3-0, Starówka - AZS UJ 0-3, Victoria - FSA 0-3, Piast - Naprzód 0-1, AZS UJ - Starówka 5-0,FSA - Victoria 2-0, Naprzód - Piast 1-2.
1. AZS UJ 6 15 16-4
2. FSA 6 13 12-3
3. Piast 6 13 8-3
4. Naprzód 6 6 6-8
5. Victoria 6 6 4-9
6. Starówka 6 0 0-19
Grupa srebrna: Nieszkowianka - FSA II 0-1, Puszcza - Prądniczanka 0-5, Prądniczanka - Jedynka 0-4, FSA II - Puszcza Niepołomice 5-0, Jedynka - Nieszkowianka 0-0.
1. Jedynka 5 13 14-0
2. FSA II 5 9 10-5
3. Prądniczanka II 5 9 10-6
4. Nieszkowianka 5 7 8-2
5. Puszcza 5 3 3-23

 

 

Źródło: pan

Dodano: 2019-04-15 06:45:41


Jedynka Krzeszowice  Prądniczanka Girls 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00