facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zwycięstwo z dedykacją

Zespół z Jawiszowic z trudem gromadzi wiosną punkty i choć na pierwszy rzut oka widać, że to bardzo solidna ekipą, to jednak kolejny raz piunkty zdobył rywal. Najpierw dla Słomniczanki trafił Kozieł, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza LKS. Wyrównał ładnym strzałem głową Chrapek, ale wkrótce potem Wątroba ponownie wyprowadził Słomniczankę na prowadzenie. Ten sam zawodnik trafił pod koniec pierwszej odsłony i sytuacja gospodarzy stała się niewesoła. Warto wspomnieć, że trzy asysty zapisał w tym meczu rezerwowy Kasza.

Po zmianie stron przeważali gracze LKS. Prawda jest taka, że powinni ten mecz co najmniej zremisować, a że się tak nie stało to podopieczni Jarosława Płonki muszą zapytać samych siebie. Goście wygraną zadedykowali swojemu koledze z drużyny Sułce, który w 10 minucie w powietrznym starciu doznał powaznej kontuzji głowy i odwieziony został do szpitala.

LKS Jawiszowice – Słomniczanka 2:3 (1:3)
Chrapek 22, Grabczyński 50 - Wątroba 29, 40, Kozieł 15.

Jawiszowice: Szymala – Nagi, Grabczyński, Kabara, Piekielny (81 Płonka) – Tworek, Herman, Bednarczyk Pyrlik – Chrapek, Korczyk.

Słomniczanka: Widawski – Dębowski, Kozieł, Heinner, Rojek – Filipek, Sarota, Bieszczanin, Wątroba (86 Nowak) – Sułko (10 Kasza), Wszołek (65 Strona)

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-04-15 07:21:11


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka  LKS Jawiszowice 

Komentarze