facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Gol z karnego na wagę trzech punktów

Zespół CANPACK Okocimski Brzesko odniósł drugie zwycięstwo z rzędu pokonując tym razem w meczu wyjazdowym GKS Drwinia 1:0. Zwycięskiego gola zdobył już w 3 minucie meczu z rzutu karnego Sergiusz Kostecki. Dzięki wygranej podopieczni trenera Rafała Polichta awansowali na 8. miejsce w ligowej tabeli mając na swoim koncie 28 punktów.


GKS Drwinia – CANPACK Okocimski Brzesko 0:1 (0:1)
Kostecki 3 (k).

Drwinia: Mateusz Cieśla – Damian Bochenek, Mateusz Krokosz, Bartłomiej Kudelski (65′ Paweł Salamon), Kiril Krasovskyi (46′ Mateusz Motłoch), Sebastian Palonek, Mateusz Kaczmarczyk (65′ Bartłomiej Cebula), Roman Stepankov, Grzegorz Mus(51′ Wojciech Pacura), Michał Bajda, Maciej Grojec (70′ Błażej Gumuła).

Okocimski: Nikodem Śnieg – Mateusz Wawryka, Daniel Policht, Łukasz Kulig, Jakub Baran – Przemysław Bury (60′ Michał Grzesicki), Arkadiusz Goryczka, Sergiusz Kostecki, Tomasz Grzyb (85′ Maciej Lizak), Dawid Lizak (65′ Jakub Duda) – Tomasz Gałka.

 

 

Źródło: Okocimski Brzesko

Dodano: 2019-04-15 08:09:36


Zobacz też: IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko  GKS Drwinia 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
:
Polplast
26.04.2019
20:00
Netfox
:
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
:
Arch VR
26.04.2019
21:00