facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zdobyli po pierwszym punkcie

Po porażkach ze śledziejowicami i Wróblowianką piłkarze Orła Myślenice zdobyli wiosną pierwszy punkt w rozgrywkach klasy okręgowej. Trzeba go cenić, bo sytuacja w tabeli robi się bardzo ciekawe. Jednym słowem żadna drużyna nie chce spadać, a trzeba wyłonić dwie takie ekipy.
 
Karpaty Siepraw i Orzeł łączy wiele. Choćby to, że przed rokiem świętowały jubileusze 70-lecia i dla myślenickiego futbolu zrobiły naprawdę wiele. Dziś szukają drogi do dojścia do dawnej chwały, stawiają na młodzież, starają się, ale w tabeli są nisko, na pewno nie na miarę oczekiwań.
 
Mecz rozpoczął się od pudła Tomasza Szablowskiego, który przeniósł piłkę z bliska nad poprzeczką. W odpowiedzi piłka po strzale Kasperka trafiła w poprzeczkę. Licznie zgromadzona publiczność zacierała ręce, bo zapowiadał się dobry mecz. I taki był, choć nie padła w nim ani jedna bramka. To znaczy piłka w siatce zatrzepotała dwukrotnie, ale w pierwszej połowie arbiter nie uznał gola Żakowi, a po przerwie T. Szablowskiemu. Końcówka zawodów należała do Orła, pecha miał Kasperek, któremu znów do pełni szczęścia zabrakło niewiele, bo uderzona przez niego piłka trafiła tym razem w słupek. Jako ostatni na listę strzelców mógł wpisać się Żak, ale posłał piłkę obok słupka.

Karpaty Siepraw - Orzeł Myślenice 0-0

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-04-15 08:12:19


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice  Karpaty Siepraw 

Komentarze