facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Obronili mistrzowski tytuł

Stało się to, co stać się musiało. Rekord Bielsko-Biała na trzy kolejki przed końcem sezonu zapewnił sobie mistrzostwo Polski
i prawo gry w kwalifikacjach UEFA Futsal Cup. To kolejny, po niedawno wywalczonym Pucharze Polski, sukces bielskiego klubu w tym sezonie.
 
Dobrze się stało, że tytuł Rekord zdobył w Chorzowie w starciu z Cleareksem. Było w tym coś z symbolu, wszak Clearex to futsalowa legenda, którą tworzył przed laty obecny trener Rekordu Andrzej Szłapa. Chorzowianie postawili się liderowi, zwłaszcza krakowski zaciąg tej drużyny (Zastawnik, Leszczak, Wędzony) dawał się we znaki bielszczanom. Ci w drugiej połowie byli zespołem lepszym. Zwycięską bramkę zdobył w końcówce meczu "Magic", czyli Paweł Budniak. Teraz przed Rekordem dwa mecze we własnej hali i jeden wyjazd. Feta planowana jest na zakończenie sezonu 25 maja.
 
Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 2-3 (2-2)
Ivanov 3, Leszczak 18 - Bondar 12, Viana 16, Budniak 38.
Clearex Chorzów: Krzyśka, Puzio – Burza, Golly, Zastawnik, Seget, Salisz, Mizgajski, Łuszczek, Świtoń, Wędzony, Leszczak, Ivanov .
Rekord Bielsko-Biała: Kałuża, Nawrat – Surmiak, Dudek, Gąsior, Popławski, Budniak, Alex Viana, Łasak, Bondar, Marek, Kubik, Janovsky .

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-05-06 21:53:49


Zobacz też: Futsal Ekstraklasa

Wisła Kraków  Pogoń Miechów 

Komentarze