facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Filipek podsumowuje

Filipek podsumowuje

EKSTRAKLASA. Niezwykle ważne zwycięstwo w „meczu przyjaźni”  z Lechem odniosła Cracovia. Jedyną bramkę dla „Pasów” zdobył już w 6. minucie Michal Siplak. Jak się okazało. Więcej goli już nie padło i mecz zakończył się wynikiem 1:0. Zdobycie trzech punktów, przy jednoczesnej porażce Jagielloni z Piastem (1:2) i remisie Zagłębia Lubin z Lechią (1:1) dały Cracovii awans na 4. miejsce, którego zajęcie daje prawo gry w eliminacjach do europejskich pucharów w przyszłym sezonie.
 
Ze zmiennym szczęściem radziła sobie Wisła Kraków. Po piątkowym domowym zwycięstwie nad Koroną 1:0 w poniedziałek drużyna musiała przełknąć gorycz porażki po przegranym 1:3 meczu z Arką Gdynia. Domowe zwycięstwo nad „złocisto-krwistymi” praktycznie zapewniło jednak Wiśle zajęcie pierwszego miejsca w „grupie spadkowej”, więc ogólny bilans jest korzystny, zwłaszcza biorąc pod uwagę problemy kadrowe zespołu prowadzonego przez trenera Macieja Stolarczyka. W piątek gola na wagę zwycięstwa w 60. minucie z rzutu karnego zdobył Marko Kolar, z kolei wczoraj do bramki Arki trafił Maciej Śliwa.
 
PIERWSZA LIGA. Absolutnie szalony mecz rozegrała w ten weekend Termalica. Zespół z Niecieczy na wyjeździe zmierzył się z zajmującą trzecią pozycję Stalą Mielec i długo wydawało się, że może osiągnąć korzystny wynik, bo jeszcze na początku drugiej połowy prowadził 3:1 po golach Rafała Grzelaka, Vladislavsa Gutkovskisa i Dawida Kalisza. Wtedy Stal wrzuciła jednak wysoki bieg i w ostatnich minutach objęła prowadzenie 4:3. Wtedy do siatki trafił Jacek Kiełb i wydawało się, że szalony mecz zakończy się remisem 4:4. Gospodarze walczyli jednak do samego końca i zdobyli gola na 5:4. To najwyższy wynik w tym sezonie Fortuna I ligi.
 
Szans na dogonienie Stali nie ma już zajmująca 4. pozycję Sandecja. Zespół z Nowego Sącza ma za sobą jednak dość udany mecz z pierwszym w tabeli Rakowem. Gole dla gospodarzy zdobyli Mateusz Klichowicz i Marcin Flis, jednak wystarczyło to na zdobycie jednego „oczka”, ponieważ mecz zakończył się remisem 2:2.
 
Kolejną porażkę poniosła żegnająca się z ligą Garbarnia. Tym razem lepszy okazał się walczący o utrzymanie Stomil Olsztyn, który wygrał w Krakowie 2:0. Od dawna wiadomo, że Garbarnia już na pewno nie opuści ostatniej, 18. pozycji w tabeli.
 
Nieudany wyjazd do Suwałk zaliczyła z kolei Puszcza Niepołomice. Podopieczni trenera Tomasza Tułacza przegrali 1:2 z walczącymi o utrzymanie Wigrami. Honorową bramkę w 72. minucie z rzutu karnego zdobył Piotr Stawarczyk.
 
TRZECIA LIGA. Bardzo nieudany weekend zaliczyły pochodzące z Małopolski zespoły III-ligowe. Sensacyjną, pierwszą w rundzie wiosennej porażkę, poniosło Podhale Nowy Targ, a lepszy okazał się zespół Sokoła Sieniawa, który wygrał na własnym boisku 2:0. Mimo porażki zespół Podhala utrzymał pierwszą pozycję, ponieważ jedynie remis w meczu z Motorem Lublin wywalczyła również doskonale spisująca się na wiosnę Stal Rzeszów.
 
Tylko jeden punkt w domowym meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska zdobył Hutnik Kraków, a był nawet bliski porażki, bo aż do 90. minuty zespół przegrywał 0:1. Bramka wyrównująca została zaliczona jako samobójcze trafienie bramkarza Wólczanki. Słabo spisujący się na wiosnę Hutnik utrzymał 5. pozycję, jednak trudno będzie mu już walczyć o zajęcie wyższych miejsc.
 
Względnie zadowolona po wyjazdowym remisie 2:2 ze Spartakusem Zaleszyce może być Soła Oświęcim, ponieważ zespół utrzymał przewagę nad drużynami zajmującymi pozycje w strefie spadkowej. W pewnym momencie drużyna z Oświęcimia prowadziła 2:0 po golach Eryka Ceglarza i Konrada Kasolika, więc remis należy uznać za rozczarowanie. Drużyna wciąż nie może też być pewna utrzymania.
 
W trudniejszym położeniu niż Soła znajdują się Wiślanie Jaśkowice.  Drużyna przegrała 2:3 z ostatnimi w tabeli Czarnymi Połaniec, choć prowadziła najpierw 1:0, a potem 2:1. Gole dla zespołu zdobyli Piotr Morawski i Krzysztof Szewczyk. Wiślanie wciąż mają trzy punkty przewagi nad zespołami ze strefy spadkowej, jednak trudno ją uznać za bezpieczną. Wszystko wskazuje na to, że drużyna do samego końca będzie walczyła o utrzymanie i wcale nie może być pewna, że zajmie co najmniej 15. pozycję.
 
CZWARTA LIGA. W IV lidze zachodniej cenne zwycięstwo nad Węgrzcanką odniósł Dalin Myślenice. Gospodarze wygrali 2:1 po golach Michała Góreckiego i Adriana Grzybka, choć to goście pierwsi objęli prowadzenie dzięki bramce zdobytej z rzutu karnego przez Dominika Filipowskiego. Dalin wciąż traci cztery punkty do Jutrzenki, która aż 4:0 pokonała Clepardię.
 
W grupie wschodniej hitem tej kolejki był mecz pierwszej w tabeli Unii Tarnów z trzecią Limanovią. Gospodarze wygrali 2:0 po bramkach Dominika Wardzały i Mateusza Nowaka. Ważne zwycięstwo odniosł też inny zespół z Tarnowa, czyli Tarnovia. Walcząca o utrzymanie drużyna pokonała znajdujący się nad przepaścią GKS Drwinia 2:1. Już we środę zespoły zmierzą się ponownie, ale tym razem w ramach Pucharu Polski na szczeblu okręgu tarnowskiego.
 
PIĄTA LIGA. W grupie pierwszej krakowskiej ligi okręgowej ważne wyjazdowe zwycięstwo nad Prądniczanką odniósł Przebój Wolbrom. Goście wygrali aż 4:0 i do drugiej Proszowianki, która bez trudu ograła Prądnik Sułoszowa aż 5:0, tracą nadal zaledwie jeden punkt. Dla Prądniczanki to dopiero pierwsza, ale za to niezwykle dotkliwa, porażka na własnym boisku w obecnym sezonie.
 
Już mały krok od zapewnienia sobie awansu jest drużyna Sokoła Kocmyrzów Barnanówka, który tym razem jednak zaledwie zremisował 1:1 z Piliczanką. Przewaga nad Proszowianką i Przebojem jest na tyle duża, że drużyna nie musi przejmować się słabszym występem.
 
Bezbramkowym remisem zakończył się niezwykle ważny dla losów walki o utrzymanie mecz Przemszy Klucze z Lotem Balice. W znacznie lepszej sytuacji znajduje się Przemsza, która utrzymała trzypunktową przewagę i korzystny bilans w bezpośrednich spotkaniach (1:0).
 
Aż 3:0 wyjazdowy mecz z Orłem Iwanowice wygrała Zieleńczanka Zielonki. Dzięki zwycięstwu drużyna z Zielonek oddaliła się od zespołu z Iwanowic na odległość trzech punktów. Ma też korzystny bilans bezpośrednich spotkań (3:0).
 
Nie zawiódł hit grupy II pomiędzy Garbarnią II i Hutnikiem II. Zgodnie z oczekiwaniami w meczu padło aż pięć goli, ale niespodziewanie zwycięzcami okazali się goście, którzy wygrali 3:2 
i zrewanżowali się Garbarnii za porażkę 3:5 w pierwszej rundzie.
 
Niespodziewaną porażkę w meczu z Nadwiślanem poniosła Wieczysta. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Taki rezultat, przy jednoczesnym zwycięstwie Skawinki Skawina z Piastem Wołowice (2:0) oznacza, że zespoły zrównały się dorobkiem punktowym, który wynosi teraz 49 „oczek”. Walka o awans zapowiada się pasjonująco.
 
Remisem 1:1 zakończył się ważny dla układu środkowej części tabeli mecz Bronowianki z Błękitnymi Modlnica, co oznacza utrzymanie „statusu quo”. Również 1:1 zremisowały walczący o utrzymanie Prokocim Kraków i Wiślanie Jaśkowice. Taki rezultat nie zadowala żadnej ze stron, ale nieco mniej rozczarowani są zapewne goście, którzy utrzymali trzypunktową przewagę.
 
Z powodu złego stanu boiska nie odbył się hitowy mecz 20. kolejki w grupie III pomiędzy Targowianką z Rabą Dobczyce.
 
Dość łatwe zwycięstwo nad LKS-em Śledziejowice odniosła Dziecanovia. Drużyna pokonała rewelację rundy wiosennej aż 4:1 i odzyskała 5. pozycję kosztem właśnie drużyny ze Śledziejowic.
 
W bezpośrednim pojedynku zespołów walczących o utrzymanie Gościbia Sułkowice rozbiła na własnym boisku aż 6:0 Karpaty Siepraw. Dzięki temu gospodarze opuścili ostatnią pozycję, na którą spadł właśnie zespół Karpat.
 
Remisem 3:3 zakończył się mecz Wiarusów II Igołomia z Orłem Myślenice. Taki wynik oznacza, że Orzeł utrzymał wynoszącą trzy punkty przewagę nad Wiarusami. Choć drużyna z Myślenic zajmuje 8. pozycję, to jednak nie może nadal być pewna utrzymania. Zagrożona spadkiem w tej grupie wciąż jest aż połowa zespołów, dlatego ostatnie kolejki sezonu zapowiadają się bardzo ciekawie.
 
W grupie wadowickiej zaledwie 2:1 z zajmującą ostatnią pozycję Arką Babice wygrał pierwszy LKS Rajsko. Remisem 2:2 zakończył się z kolei mecz Zatorzanki z Brzeziną Osiek. Oba zespoły utrzymały pozycje, które zajmowały przed tą kolejką, czyli odpowiednio ósmą i siódmą.
 
Zgodnie z przewidywaniami domowe zwycięstwo nad Sosnowianką w stosunku 3:1 odniosła Niwa Nowa Wieś. Dla ostatniej w tabeli Sosnowianki to już dwunasta wyjazdowa porażka w obecnym sezonie. Ambitnie walczący o utrzymanie Garbarz Zembrzyce zremisował 1:1 z Victorią Jaworzno. Sytuacja zespołu z Zembrzyc wciąż jest jednak bardzo trudna, bo zajmuje odległą 13. pozycję, a do Haliniaka Maków Podhalański i LKS-u Żarki traci po pięć punktów. To właśnie zespół LKS-u po tej kolejce może być najbardziej zadowolony, bo wygrał bezpośredni mecz z Halniakiem 3:1.
 
Fatalną niemoc prezentują w ostatnich kolejkach zespoły zajmujące czołowe miejsca w grupie bocheńsko-brzeskiej ligi okręgowej (Tarnów I). W 21. kolejce porażki poniosły pierwsza Olimpia Kąty – 1:2 z Rabą Książnice, drugi Naprzód Sobolów – aż 0:4 z LKS-em Gnojnik, oraz trzecia przed tą serią gier Rylovia, która uległa Sokołowi Maszkienice. Dla Olmpii była to pierwsza domowa porażka w sezonie, z kolei Raba dzięki zwycięstwu pierwszy raz w sezonie wydostała się ze strefy spadkowej.
 
Niemal wszystko jest już wyjaśnione w grupie Tarnów II. Po roku do IV ligii powróci Wolania, 
za to chyba nic nie uratuje już LUKS- Wola Radłowska i KS-u Śmigno. W tej serii gier lider pokonał 3:1 właśnie LUKS, za to zespół ze Śmigna przegrał 2:4 z Tuchovią.
 
W najciekawszym meczu 25. kolejki Olimpia Wojnicz zremisowała aż 4:4 z Pogórzem Pleśna. Obez zespoły zajmują bezpieczne miejsca w środku tabeli.
 
W grupie nowosądeckiej walkę o pierwsze miejsce toczą Poprad Rytro i Wierchy Rabka Zdrój. W 23. kolejce niespodziewaną wyjazdową porażkę 0:3 z Zalesianką poniósł Poprad, przez co zespół Wierchów, który pokonał 1:0 Huragan Waksmund, odskoczył od rywali na odległość trzech punktów. W walce o awans liczy się jeszcze trzecia Jarmuta Szczawnica, która rozbiła aż 8:1 Laskovię Laskowa.
 

 

 

Źródło: Mateusz Filipek

Dodano: 2019-05-15 10:17:54


Filipek podsumowuje  podsumowanie 

Komentarze


III liga, gr. IV

Motor Lublin
3:2
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Soła Oświęcim
26.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
28.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
0:3
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
3:2
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
1:0
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Pcimianka Pcim
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2019
16:30
Górnik Wieliczka
2:2
Słomniczanka Słomniki
26.05.2019
18:00
Górnik Wieliczka
:
KS Olkusz
29.05.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.05.2019
18:00
Wiślanka Grabie
:
Kaszowianka Kaszów
29.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
25.05.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
1:2
Okocimski Brzesko
26.05.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
3:2
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
4:1
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
2:1
Przemsza Klucze
26.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
0:3
LOT Balice
26.05.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:3
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
0:3
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:30
Piast Wołowice
0:4
Wieczysta Kraków
26.05.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
1:1
Błękitni Modlnica
26.05.2019
15:00
Świt Krzeszowice
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
0:2
Orzeł Myślenice
26.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
3:5
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
18:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Nadwiślanin Gromiec
26.05.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
26.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
1:1
Radłovia Radłów
26.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
:
Tarnavia
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
4:2
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:4
Tuchovia Tuchów
26.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
1:1
Wisła Szczucin
26.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
Gród Podegrodzie
11:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
15:00
Jarmuta
4:0
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
5:3
Laskovia
25.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:1
Sokół Stary Sącz
26.05.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Poprad Rytro
26.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
3:1
Szreniawa Koszyce
26.05.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
8:0
Kapitol Racławice
26.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Liszczanka Liszki
26.05.2019
17:00
JKS Zelków
5:1
Wisła Czernichów
26.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
1:4
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30
Strzelcy Kraków
3:3
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2019
17:00
Gajowianka Gaj
2:1
Wawel Kraków
26.05.2019
18:00
Bieżanowianka Kraków
3:2
Podgórze Kraków
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
0:1
Płomień Kostrze
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
29.05.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
29.05.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:3
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30
Leśnik Gorenice
4:1
Trzy Korony Żarnowiec
26.05.2019
17:30
Strażak Przybysławice
4:0
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00
Legion Bydlin
1:0
Hetman Dłużec
26.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
2:0
Błysk Zederman
26.05.2019
11:00
Wielmożanka Wielmoża
1:7
Olimpia Łobzów
26.05.2019
11:00
Orzeł K.
2:7
Centuria Chechło
26.05.2019
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
3:0
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
UKS Dulowa
2:3
Ciężkowianka Jaworzno
26.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
4:3
MKS Libiąż
26.05.2019
16:00
Victoria Zalas
:
Wolanka Wola Filipowska
29.05.2019
17:30

Klasa B (Kraków I)

Płomień Kościelec
10:1
LKS Polanowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Tyniec Kraków
4:1
Gwiazda Ściejowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
8:1
Clepardia II Kraków
26.05.2019
13:00
Błękitni II Modlnica
9:0
Albertus Kraków
26.05.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
4:0
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
3:0 v.o.
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00
Przebój II Wolbrom
4:1
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
0:2
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00
Czapla Czaple Male
5:4
Northstar Miechów
26.05.2019
11:00
Victoria Smroków
1:3
Dłubnia Trzyciąż
26.05.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Strumyk Zarzecze
26.05.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
1:3
Sokół Gołaczewy
26.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
3:2
Nidzica Słaboszów
26.05.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:1
Legia Warszawa
25.05.2019
17:00
Jagiellonia
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
13:30
Zagłębie Lubin
1:0
Pogoń Szczecin
25.05.2019
13:15
Arka G.
3:0
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
2:3
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Cracovia Kraków
1:2
Lech Poznań
26.05.2019
13:00
Ruch Chorzów
1:3
Śląsk Wrocław
26.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
2:1
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
25.05.2019
15:30
BKS Lublin
0:0
Korona Kielce
25.05.2019
15:00
Podgórze Kraków
4:1
Motor Lublin
25.05.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
0:2
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:0
KKP Korona
25.05.2019
12:00
AP 21 Kraków
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
17:00
Górnik Ł.
3:1
Cracovia Kraków
26.05.2019
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Stal Rzeszów
3:0
Orlęta R.P.
25.05.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Garbarnia Kraków
25.05.2019
17:00
Orlęta K.
1:6
Resovia Rzeszów
26.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
:
Star
26.05.2019
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
1:2
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Limanovia Limanowa
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
2:4
Profi Zielonki
26.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
1:4
Podhale Nowy Targ
26.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
28.05.2019
18:30
Zatorzanka Zator
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
29.05.2019
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:2
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00
Soła Oświęcim
2:6
Dąb P.
26.05.2019
12:00
Pcimianka
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
29.05.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
29.05.2019
15:30

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Limanovia Limanowa
0:4
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
12:1
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
29.05.2019
17:30
MUKS TAP Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
29.05.2019
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
7:0
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Glinik
25.05.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
28.05.2019
18:30
AS Progres Kraków
:
Unia Oświęcim
29.05.2019
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
0:8
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
2:2
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
25.05.2019
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:2
AZS Wrocław
26.05.2019
11:00
Olimpia Szczecin
10:0
Polonia Poznań
26.05.2019
16:00
Medyk Konin
3:2
AZS PWSZ Wałbrzych
26.05.2019
17:00
Mitech Żywiec
1:2
AZS UJ Kraków
26.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

ROW Rybnik
2:2
Czwórka Radom
25.05.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
2:1
Resovia Rzeszów
25.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
1:2
Wanda Nowa Huta
26.05.2019
15:00
Rolnik Głogówek
7:3
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
26.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
11:00
Respekt Myślenice
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.05.2019
16:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
0:0
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
2:1
Potok Sitno
25.05.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
4:1
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Resovia II Rzeszów
4:2
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019
14:00
Naprzód Sobolów
:
KSP Kielce
29.05.2019
17:30

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:4
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
4:0
FSA Kraków
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
6:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
14:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
2:4
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Prądniczanka Kraków
27.05.2019
19:00
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
27.05.2019
18:00
Hutnik Kraków
:
Wanda Kraków
27.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Cracovia Kraków
27.05.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
27.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Prokocim Kraków
27.05.2019
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
27.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
27.05.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Borek Kraków
27.05.2019
18:00