facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Puszcza poskromiona przy Boboli (foto/video)

III liga małopolska kobiet, 19.05.2019
Pradniczanka II Kraków - Puszcza Niepołomice 4-0 (2-0)
Sobolewska 12, 68, Łoboz 40+1, Payerhin 70
 
Prądniczanka: Syrek – Skalska (50 Howińska), Łoboz (74 Prześlica), Brzeszczyńska, Kurbiel (78 Wójcicka), Mandziej (77 Legutko), Payerhin (73 Żylska), Podgórska, Sobierajska (62 Kwasniuk), Sobolewska (72 Rojek), Żywioł.
Puszcza: Piechnik – Korbut (55 Przeniosło), Kozub (63 Jędrzejczyk), Telega (41 Wilgocka), Bania, Kwiecińska (78 Bobowska), Lebiest (65 Tkaczyk), Piechnik, Radwańska, Sikora, Siuda (78 Mąder).


-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO

 

 

Źródło: Adam Murzański

Dodano: 2019-05-22 11:48:42


Zobacz też: III liga małopolska kobiet

Puszcza  Prądniczanka 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00