facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 24-30 maja

Futmal w delegacji: 24-30 maja

Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Maan - Nembud, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Mako - Pod Blachą, pt.20:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Arch VR Studio - ZISiBO, pt.21:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Netfox - Polplast, pt.21:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)
 
Międzynarodowy Turniej, 25.05.2019
Salt Mine Cup 2008/2009, sb.12:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
II liga kobiet, 25.05.2019
Prądniczanka Kraków - UKS Staszkówka Jelna, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

III liga małopolska kobiet, 25.05.2019
Prądniczanka II Kraków - Tuchovia Tuchów, sb.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 25.05.2019
Prądniczanka Kraków - Spójnia Osiek, sb.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 25.05.2019
Start Kamień - Korona Lgota, sb.17:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I), 26.05.2019
Orzeł Iwanowice - Lot Balice, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

II liga trampkarzy, 26.05.2019
Clepardia Kraków - Radziszowianka Radziszów, nd.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Międzynarodowy Turniej, 26.05.2019
Salt Mine Cup 2008/2009, nd.15:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II), 26.05.2019
Garbarnia II Kraków - Błękitni Modlnica, nd.15:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

I liga polska kobiet, 26.05.2019
Respekt Myślenice - Sokół Kolbuszowa, nd.16:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)
 
Klasa B (Kraków III), 26.05.2019
Błękitni II Modlnica - Albertus Kraków, nd.18:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Uroczystość, 30.05.2019
Oficjalne otwarcie stadionu Prądniczanki Kraków, cz.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

II liga trampkarzy, 30.05.2019
Clepardia Kraków - Świt Krzeszowice, cz.18:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO!

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-05-24 10:58:56


Futmal w delegacji 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00