facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jednym smutek, innym radość

AZS UJ Kraków pokonał po bramkach Justyny Maziarz i Katarzyny Włodarczyk Mitech Żywiec przyczyniając się najprawdopodobniej do spadku tej drużyny, w której występuje sporo zawodniczek z Krakowa. Mecz odbył się w trudnych warunkach, nie był szczególnie ładnym widowiskiem. Gospodynie wal;czytły ambitnie, wypracowały sporo sytuyacji bramkowych, niemniej były szalenie nieskuteczne.

Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 1:2
Bramki: Wiśniewska - Włodarczyk, Maziarz

Mitech: Komosa – Zdechovanova, Kovtun, Rżany, Matyja (80 Smaza), Smidova (65 Biegun), Chrzanowska (46 Zeman), Stopka (90 Liskova), Wiśniewska, Warunek (65 Sykorova), Wnuk.

AZS UJ: Klabis - Woźniak, Wilk, Tracz (55 Bartosiewicz), Kubaszek, Nieciąg, Ładocha (55 Zapała), Wójcik, Sitarz (80 Konopka), Wróbel (70 Gęślak), Włodarczyk (55 Maziarz).
 

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-05-27 16:21:45


Zobacz też: Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków  Wanda Kraków 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00