facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Szkoła Futbolu Staniątki szuka trenera

Szkoła Futbolu Staniątki szuka trenera

Szkoła Futbolu Staniątki zatrudni trenerów oraz animatorów sportu do pracy z grupami dziecięcymi w wieku 3-8 lat na terenie gminy Niepołomice i Wieliczka na sezon 2019/20
 
Szkoła Futbolu Staniątki oferuje:
- popołudniowe godziny pracy
- dodatkowe zajęcia w soboty 
- udział w szkoleniach i możliwość rozwoju  
- praktyki podczas organizacji turniejów, projektów i eventów sportowych
- udział w obozach i półkoloniach   
- atrakcyjne wynagrodzenie i zwrot kosztów dojazdu
- praca w zgranym i ambitnym zespole 
 
Jeżeli posiadasz takie cechy jak:
- łatwa komunikacja z dziećmi 
- jesteś ambitny i chcesz się rozwijać 
- myślisz w kategoriach MY
- jesteś kreatywny 
 
Jeżeli posiadasz przynajmniej jedno z poniższych kwalifikacji:
- instruktor sportu lub piłki nożnej 
- student lub absolwent AWF-u
- licencja UEFA lub PZPN
 
Zadzwoń, wyślij swoje CV i dołącz do zespołu Szkoły Futbolu Staniątki:
- 605-525-999
- k.turecki@szkolafutbolu.pl
 
Czekamy na Ciebie!

 

 

Źródło: KT

Dodano: 2019-05-28 13:15:05


Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00