facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pokonały lidera! (foto/video)

Pokonały lidera! (foto/video)

Spory sukces prądniczanek! Podopieczne trenera Piotra Sędora pokonały lidera tabeli i to aż 4:1!

II liga małopolska kobiet, 25.05.2019
Prądniczanka Kraków - Staszkówka Jelna 4-1 (1-1)
Marszałek 39, Kuciel 50, Howińska 82, Sobolewska 90+1 – Różycka 11

Prądniczanka: Popławska - Malota, Godyń (75 Łoboz), Kapustka (55 Sobolewska), Adler, Karp, Kubicz (80 Payerhin), Kuciel (70 Howińska), Kus, Marszałek, Porosło (85 Sobierajska).
Staszkówka: Bałuszyńska - Leśniak (70 Rosiek), Burek (86 Zając), Cygan, Jamka, Kubisz, Różycka, Smoleń (52 Brdej), Sokulska, Szary, Tomasiak.


-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO


 

 

Źródło: Adam Murzański

Dodano: 2019-05-28 13:26:07


Zobacz też: II liga małopolska kobiet

Prądniczanka  Staszkówka Jelna 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00