facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Z Legią o finał Centralnej Ligi Trampkarzy! (foto)

Z Legią o finał Centralnej Ligi Trampkarzy! (foto)

Drużyna U15 Akademii 21 pokonała Cracovię Kraków 3:2 w ostatniej, 14. kolejce rundy zasadniczej Centralnej Ligi Juniorów i wygrała grupę D. Tym samym podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza awansowali do półfinału mistrzostw Polski, w którym zmierzą się z drużyną Legii Warszawa.
 
Pierwszy mecz w Warszawie na boisku treningowym Legii przy ul. Łazienkowskiej już w sobotę 8 czerwca. Rewanż w czwartek, 13 czerwca w Krakowie przy Dekerta 21.

Centralna Liga Trampkarzy, 01.06.2019
Cracovia Kraków - AP 21 Kraków 2-3 (0-1)
Kuc 65, Ptak 79 – Sałamaj 5, Litwa 60, 67

Cracovia: Kramarz (Hamulewicz) – Burda (41Bogacz), Hajto (34 Zubrzycki), Hyla, Kociołek, Podobiński (41 Bogacz), Ptak, Strzałka Wilk, Wodnicki (62 Zygmunt), Zembol ( Bednarz).
AP 21: Bartusik - Sałamaj (77 Piwowarczyk), Zakrzewski (55 Rozmus), Jania, Obrzud, Ziewiec, Wolicki, Królikowski, Litwa (Ozimek), Maciasz (63 Wocial), Wielecki.


-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO

 

 

Źródło: Adam Murzański

Dodano: 2019-06-04 10:28:53


Zobacz też: Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Cracovia  AP 21 Kraków 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00