facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dwucyfrówka przy Fieldorfa-Nila (foto/video)

Dwucyfrówka przy Fieldorfa-Nila (foto/video)

II liga trampkarzy, 02.06.2019
Clepardia Kraków - Prokocim Kraków 11:0 (3:0)
Franczak 7, 48, 59,70, Krewniak 15, 44, 50, Krok 32, Godula 61, Sanak 62, Per 80

Clepardia: Jagłowski ( Czyszczoń)- Franczak, Krewniak, Krok, Mirek, Ochoński, Per, Piorun, Sanak, Skorek, Sternal oraz Godula, Gwiżdż, Kowalski, Renc, Seweeryn.
Prokocim: D. Kubański- Chmielarski, Czaja, Fornal, Grabowski, Gwizdowski, P. Kubański, Kutaj, Steczek, Sumyk, Tomasiak.


-[FOTOGALERIA AGATY MURZAŃSKIEJ


 

 

Źródło: Agata Murzańska

Dodano: 2019-06-04 10:33:52


Prokocim  Clepardia 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00