facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pierwsza wygrana na wiosnę (foto/video)

Pierwsza wygrana na wiosnę (foto/video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 01.06.2019
Przemsza Klucze - Orzeł Iwanowice 1:0 (0:0)
Kacper Kulawik 53

Sędziowie: Przysiężniak Marcin – Jung Marek, Fraś Michał
Żółte kartki: Śliwka Grzegorz 65’, 90’+2, Słaboń Mateusz 80’
Czerwona kartka: Śliwka Grzegorz 90’+2
Przemsza Klucze: Tomsia Ireneusz - Guguła Szymon, Jurczyk Grzegorz (87’ Mucha Damian), Kocjan Tomasz, Mosur Kacper - Smętek Marek, Ziębiński Dariusz, Sadzawicki Damian (56’ Słaboń Mateusz), Bartczak Kacper, Latos Maciej (46’ Śliwka Grzegorz) - Kulawik Kacper.
Orzeł Iwanowice: Kmita Grzegorz - Łuciów Michał, Świerk Stanisław, Płatek Dawid, Kubik Paweł (46’ Jakubek Łukasz) - Nawrocki Dawid, Toledo Dairon, Jazgar Dawid, Kruczek Mariusz, Przecherka Dominik - Ramires Joao.


 

 

Źródło: Krzysztof Jazgar

Dodano: 2019-06-05 10:08:33


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice  Przemsza Klucze 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00