facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ostatnia akcja mogła dać utrzymanie (video)

Ostatnia akcja mogła dać utrzymanie (video)

W Olkuszu doszło do bezpośredniego starcia drużyn zagrożonych degradacją. Clepardii zwycięstwo dawało pewne utrzymanie, natomiast Olkuszowi inny wynik niż zwycięstwo nie dawał nic.

To Clepardia miała w tym meczu więcej okazji do zdobycia gola, ale pierwszy raz trafiła do bramki dopiero w 87 minucie. Wcześniej bo w 75 minucie nadzieje na zwycięstwo dał gospodarzom Patryk Kiczyński zdobywając bramkę z rzutu wolnego.

W ostatniej minucie meczu Clepardia powinna była rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, ale tuż przed końcowym gwizdkiem fatalnie spudłował Czerlunczakiewicz. Clepardia musi szukać brakujących dwóch punktów w kolejnych meczach, natomiast szanse Olkusza na pozostanie w lidze są minimalne.

 

 

IV Liga Małopolska Grupa Zachodnia 01.06.2019 r. g.11:00 Stadion Spójni w Osieku
KS Olkusz - Clepardia Kraków 1:1 (0:0)
Kiczyński 75 - Kostuj 87.
 
Olkusz: Sroka - Mrożek, Kiczyński, Szczepanik, Żak - Lewandowski, Repa, Tumiłowicz (60 Kubański), Kozicki, Iskierka - Szymański.
Clepardia: Murzański - Bąk, Olkuski, Chlebowski, Gumula (75 Martuszewski) - Bosak (13 Sajdak), Próchno (75 Czerlunczakiewicz), Tracz (70 Ujda), Wiśniewski, Sadowski - Michalski (65 Kostuj).
 
Sędziował: Tomasz Tatarzyński (Kraków) Asystenci: Jan Moskal i Mariusz Kucia
Żółte kartki: Mrożek - Chlebowski, Bąk.
Widzów: 70.  
 
Relacja filmowa WUTE TV

Źródło: wojciech tracz

Dodano: 2019-06-05 14:14:28


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00