facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

40 minut oporu (foto)

40 minut oporu (foto)

Rezerwy Garbarni łatwo rozprawiły się z broniącym się przed spadkiem zespołem Prokocimia. Goście tylko przez niespełna 40 minut próbowali skutecznie dotrzymać kroku rozpędzonym garbarzom, ale już końcówka pierwszej połowy, gdy stracili oni dwie bramki pokazała, że o jakże potrzebne punkty, będzie przy Rydlówce piekielnie ciężko. Druga odsłona i jej przebieg potwierdziły te obawy, a brązowi do trzech już zdobytych goli, dorzucili po pauzie jeszcze cztery. Mateusz Ząbczyk skompletował w tym meczu hat-tricka i wciąż liczy się w walce o  koronę króla strzelców 2 gr. KO, natomiast najpiękniejszą bramkę zaliczył Bartosz Baran, który precyzyjnie huknął z woleja zza szesnastki, nie dając Sołtysowi żadnych szans na jakąkolwiek reakcję.

 

Klasa Okręgowa (Kraków II), 09.06.2019
Garbarnia II Kraków – Prokocim Kraków 7:1 (3:1)
Baran 21, 76, Ząbczyk 40, 45, 84, Paczka 66, Apostolski 90+1 - Rokosz 24

Sędziował: Robert Marciniak
Widzów ok 30
Żółte kartki: Trojan, Paczka (G) – Kucabiński, Wąsik (P)
Garbarnia II: Gawor - Zygmunt, Krzeszowiak (84 Pasternak), Trojan, Strzeboński (84 Sabat) -  Paczka (80 Kolendowski), Kloc (56 Pasiut), Baran, N. Zalejski (71 D. Zalejski), Ząbczyk -  Apostolski
Prokocim: Sołtys - Stankiewicz (65 Skałka) , Łobodziński (35 Wąsik), Wójcik, Czechowski, Filarski, Olszański (54  Wolanin), K. Sierant, Nowak (70 Kuklewicz), Rokosz (70 Cebula), Kucabiński

 

 

Źródło: Piotr Prochownik

Dodano: 2019-06-10 11:37:36


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim  Garbarnia 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00