facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Utrzymanie Raby Książnice w okręgówce

W  pierwszym sezonie w lidze okręgowej Raba Książnice na dwie kolejki przed końcem utrzymała się w lidze. Po bardzo dobrym spotkaniu w Mokrzyskach cel został osiągnięty. Cieszy wynik, ale również dobra gra zespołu oraz postawa całej drużyny w rundzie wiosennej.

Klasa Okręgowa (Tarnów II), 09.06.2019
Strażak Mokrzyska - Raba Książnice 1:4 (1:3)
Błażej Pieprzyk 2x, Kacper Tabor 2x

Sędziował: Tomasz Chmura (Tarnów)
Żółte kartki: Gurgul, Gibała - Owsianka, Czerwiński
Czerwona kartka: Broszkiewicz 74 (Strażak, niesportowe zachowanie)
Widzów: ok. 100
Strażak: Piątek - Broszkiewicz, Gibała, Roczniak, Duch - Kołodziej, Wolsza(73' Urbański) , Wiśniowski(46' Król), Gurgul, Jaworski - Akhmedov(58' Grabowicz)
Raba: Bukowiec - Owsianka(82' Wiej), Czerwiński, Konieczny, Czesak, Kamil Tabor, K.Klejdysz(77' M.Klejdysz), Leśniak, Kacper Tabor, Włodek(80' Czarnota), Pieprzyk

 

 

Źródło: kk

Dodano: 2019-06-11 10:40:44


Strażak Mokrzyska 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00