facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Piliczanka wypunktowała osłabionego Orła (foto/video)

Piliczanka wypunktowała osłabionego Orła (foto/video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 09.06.2019
Orzeł Iwanowice - Piliczanka Pilica 1:6 (0:1)
Toledo Dairon 66’ - Jajkiewicz Karol 14’; Musialski Łukasz 57’, 68’, 77’, 83’, Antunes Pereira Neison 70’(k)

Sędziowie: Pieprzyk Jakub – Chuchro Eryk, Patyk Krzysztof
Żółte kartki: Świerk Stanisław 80’ – Jajkiewicz Karol 71’, Świerz Stanislaw 85’
Orzeł Iwanowice: Kruczek Mariusz - Łuciów Michał, Świerk Stanisław, Płatek Dawid, Przecherka Dominik - Nawrocki Dawid, Toledo Dairon, Jazgar Dawid, Jakubek Kamil, Kurbiel Wojciech - Ramires Joao
Piliczanka Pilica: Kantor Dawid – Karpała Piotr, Janicki Bartomiej, Silvera De Aguiar Vagner, Kalamat Michał – Szych Piotr, Jajkiewicz Karol, Marko Marcin, Antunes Pereira Neison – Kuklewski Dominik, Musialski Łukasz
Rezerwowi: Kowalczyk Piotr, Goncerz Bartosz, Dossantos Alvares Ueliton Alexandre, Węglarz Mariusz, Majewski Kacper, Gałecki Kacper, Słowikowski Norbert.


 

 

Źródło: Krzysztof Jazgar

Dodano: 2019-06-13 09:50:49


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka  Orzeł Iwanowice 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00