facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Piknik Rodzinny NAS Wanda (foto/foto)

Piknik Rodzinny NAS Wanda (foto/foto)

W niedzielę 9 czerwca br., na obiektach KS Wanda Kraków, już po raz piąty w swojej historii Nowohucka Akademia Sportu Wanda Kraków zorganizowała tradycyjny Piknik Rodzinny, który był zwieńczeniem sezonu piłkarskiego 2018/2019r. Zgodnie z tradycją na rozpoczęto od prezentacji wszystkich drużyn i trenerów: skrzaty (trenerka Paulina Fiałek), żaki młodsze (trener Marcin Szczerba), żaki starsze (trener Cezary Zięba), orliki młodsze (trener Marcin Szczerba), orliki starsze (trener Zbigniew Wiącek) młodziki Andrzej Zięba), trampkarze (trener Krzysztof Szewczyk), trener bramkarzy Krzysztof Szot.
 
Wszyscy młodzi piłkarze otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy z rąk zaproszonych gości specjalnych, A byli to : Bogdan ZAJĄC – były II trener reprezentacji Polski w piłce nożnej, Krzysztof Bukalski – reprezentant Polski/wychowanek KS Wanda Kraków, Magdalena Dziedic – Z-ca Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVI Bieńczyce, Andrzej Buczkowski i Robert Adamek – radni Dzielnicy XVI Bieńczyce.

Po wspólnym treningu młodzi piłkarze wraz z całymi rodzinami mogli wziąć udział w wielu konkursach i zabawach: testy czasu reakcji na urządzeniach „fitlight” przygotowanych przez HSM oraz Czas Reakcji Sp z oo (FitlightTrainerPolska), konkursy rzutów karnych, w których do wygrania były piłki z autografami zaproszonych gości.
 
Tradycyjnie jak co roku odbył się również mecz piłkarski: rodzice vs trenerzy NAS, w którym również nie brakowało emocji. Ogromną atrakcją poza dmuchawcami ( zjeżdżalnia i boisko do pn ), był również pokaz modeli wyścigowych przygotowanych przez sekcję modelarską KS Wanda. Wspólna zabawa i grillowanie przy pięknej słonecznej pogodzie, pamiątkowe zdjęcia i rozdawanie autografów przez VIP-ów, są potwierdzeniem wspaniałej, rodzinnej atmosfery, jaka panuje w Nowohuckiej Akademii Sportu Wanda Kraków.


-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO

 

 

Źródło: Adam Murzański / NAS Wanda

Dodano: 2019-06-13 14:44:54


NAS  Nowohucka Akademia Sportu 

Komentarze