facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wróblowianka rzutem na taśmę (foto)

Wróblowianka rzutem na taśmę (foto)

Po remisie w Igołomii (przy jednoczesnym zwycięstwie Gościbię nad Gdovią), piłkarze Wróblowianki znaleźli się pod ścianą i chcąc zachować jakiekolwiek szanse na utrzymanie, musieli mecz z Radziszowianką po prostu wygrać i liczyć na potknięcie Gościbii z Tempem Rzeszotary. Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele akcji bramkowych, a drużyny skupiły się głównie na obronie własnej bramki i gra toczyła się w większości w strefie środkowej, a jedynie przy stałych fragmentach gry piłka wędrowała w pole karne jednej bądź drugiej ekipy. W drugą odsłonę lepiej weszli gospodarze i to oni w 56 min objęli prowadzenie, gdy z prawej strony dograł Gawlik, a Kobos strzałem z 16 m zaskoczył Mikhailova, którego dodatkowo zmylił rykoszet, bo futbolówka odbiła się po drodze od obrońcy. Minutę później sytuacji sam na sam nie wykorzystał Gawlik, a kolejne stuprocentowe szanse zmarnowali Kutovyi i Sieprawski, przez co gospodarze zafundowali sobie  niepotrzebnie nerwową i chaotyczną końcówkę meczu, na szczęście zakończoną dla nich "Happy Endem", bo z jednej strony utrzymali prowadzenie do końca i zainkasowali 3 pkt, a z drugiej Gościbia nie zdobyła punktów  w meczu z Tempem. Na uwagę zasługuje po raz kolejny znakomita praca arbitrów, którzy prowadzili mecz wręcz wzorowo.

Klasa Okręgowa (Kraków III), 15.06.2019
Wróblowianka - Radziszowianka  1-0 (0-0)
Kobos 56

Sędziowała Magdalena Syta
Widzów ok.50
Wróblowianka: Miśkiewicz - Tryrek, Markiewicz, Pyla, Król  - Kobos,  Kowalówka, Gawlik , Kutovyi, Prochownik  - Sieprawski  oraz Giermata, Mielec, Sobolewski.
Radziszowianka: Mikhailov - Bierówka, Wasyl, Kościelniak, Kurek, Piwowarczyk, Zięcik, Budek, Romek, Pakosz, Sosin Paweł oraz Sosin Marcin, Grzesik, Paciorek, Węgrzyn

 

 

Źródło: Piotr Prochownik

Dodano: 2019-06-16 15:16:16


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka  Wróblowianka 

Komentarze